Удължаване на коса

  • 144 078
  • 692
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 4 435
Боже,аз се шашнах,защото взимам от тия по 600мл дето са, и струват по 6лв.Съвсем изключих,че има и по 1л.Кристалите ги взимам по 16лв,другият път ми пиши,като ти свършват. Hug
а я да попитам и теб като съм тръгнала Simple Smile ти от къде си взимаш нещата   Rolling Eyes

И аз от Магама,моята коса е слагана там и тези продукти са най-подходящи за нея.Шампоаните и балсамите се правят по тяхна поръчка с каквито съставки те кажат.А ти от къде си взе косата,защо не питаш там?Има едни хубави продукти за удължени коси,може да пробваш и тях.Сега ще ги потърся,за да ти пусна линк да ги видиш.

# 676
# 677
И аз от Магама,моята коса е слагана там и тези продукти са най-подходящи за нея.Шампоаните и балсамите се правят по тяхна поръчка с каквито съставки те кажат.А ти от къде си взе косата,защо не питаш там?Има едни хубави продукти за удължени коси,може да пробваш и тях.Сега ще ги потърся,за да ти пусна линк да ги видиш.
маци мерси и на теб Simple Smile ще отида да видя какво що имат и ще си харесам нещо Simple Smile аз иначе косата я взимам от чужбина и още преди година някаде си оставих един пакет за мен ама си я миех с обикновени неща всмисъл пак какви ли не глезотиики ама не спец за удължена коса и сега не че имам проблем с нея но мисля че ще и се отрази много добре да взема продукти за удължена коса  Laughing

# 678
  • Мнения: 4 435
kamito0 ,купи си такива.Цените са им супер,а и са най-добре за косата.И между другото не трябва да се използват шампоани за мазна коса или против пърхут на удължената. Wink

# 679
Slav4e_Av4e  щом казваш че си доволна ще си взема със сигурност Simple Smile а защо не трябва да се мие с шампоан за мазна и против пърхот? суши ли я или? а и какви са твойте кристали? ставам досадна ама ще ме прощавате нали за това е темата Simple Smile

# 680
  • Мнения: 4 435
Ето новата тема,вече там пишем : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=252055.0

А иначе не е добре за самата коса,има съставки,които не са за нея,не мога да ти обясня точно,но ми го повтаряха няколко пъти.Аз лично си мия моята коса със съвсем различни продукти,а долу където ми е удължената само тези от Магама,защото пък те не ми действат добре на моята. Crazy Кристалите ми са също UNA на Rolland.Не се притеснявай да питаш,затова е темата.

# 681
Някой нуждае ли се от готова направена коса на клипси .Естествена е ,кестенява,47см е дълга и я продавам за 300лв!Много е хубава косата не е третирена с боя само два-пъти е ползвана!моля ви спешно ми трябва някъде да я продам!

# 682
  • Мнения: 3 416
Slav4e_Av4e май си объркала линковете-този за уж новата тема пак води към стара

# 683
  • Мнения: 4 435
Slav4e_Av4e май си объркала линковете-този за уж новата тема пак води към стара

Води към -Удължаване на косата 2.Влез и виж от коя дата е. Wink

# 684
Molq vi kajete kude se namira tozi magazin Naomi? Malko po-to4ni kordinati i ceni ,ako meje , ako nqkoi znae!Blagodarq Vi!

# 685
  • Мнения: 4 435
Molq vi kajete kude se namira tozi magazin Naomi? Malko po-to4ni kordinati i ceni ,ako meje , ako nqkoi znae!Blagodarq Vi!

Тука не се пише.Има нова тема!!!  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=252055.0

# 686
Пусни ми на лична името и адреса на фризьорския салон  bouquet
 :roll:Moje li i na men da mi prati6 snimka i telefon na tazi friziorka,za6toto tazi godina sam abiturientka i iskam da si ydalja kosata.Predvaritelno BLAGODARQ. Wink Wink Wink

# 687
и аз да се вакло4а, пора4ах си коса от лом дом, много добро кай4изстой 45сам-185лев. и искам да си сложа щипки, някои да знае колко пари са, и колко трябват за 3 реда? smile3502

# 688
незнам в момента 4ета какво сте писали мили4ки и си разплитам заплетените на топки удължения и 4естно малко ми остава да зарева Confused Confused

# 689
mili4ki v momenta 4eta kakvo pi6ete raplitam si udylgenata zapletena na topki kosa i napravo mi se reve

Общи условия

Активация на акаунт