Хайде на лунната, приканваме ви най-сърдечно !!!

  • 5 246
  • 138
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 210
Аз да попитам- зелената салата брои ли се за ядене?  Rolling Eyes Защото снощи към 19 ч. хапнах малко салатка.  #Cussing out През деня мога да гладувам, но вечер като се прибера и започва да ме гони гладът!  #2gunfire

Еее, то в 19 още не е започнала лунуването Simple Smile

А иначе една зелена салата няма да обърка нещата според мен, смисълът е в ограничаването с храните и прочистването, а салатата ако не я овкусявате няма проблем !!!

# 76
  • Мнения: 252
В момента пия първия си чай,но от снощи вече си мисля какво ще си хапна тази вечер след 20ч. Embarassed,а това за салатата ще го имам в предвид ако много ми пристържи. Wink

# 77
  • София
  • Мнения: 6 202
Добро утро!
Изобщо не съм гладна, но правя яхнийка на малката и трябваше да разбера какъв вкус съм докарала. Топнах си само върха на езичето в малко от соса - надвам се не се счита за нарушение Wink

# 78
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Вчера бях на салатка и плодове; сутринта се претеглих - минус 500 гр., днес се надявам, че ще удържа фронта и дано утре да се похваля с липсата на едно килце Simple Smile Simple Smile, абе, и по-малко да е, пак ще съм доволна Wink

# 79
  • София
  • Мнения: 7 858
Здравейте, момичета!  От сряда -2 дена бях на плодове, за да се подготвя за лунната. Днес съм -1кг.   newsm44  Ако може и толкова от лунната.   newsm17 

Успех на всички !  Peace

# 80
  • Мнения: 5 647
Аз да попитам- зелената салата брои ли се за ядене?  Rolling Eyes Защото снощи към 19 ч. хапнах малко салатка.  #Cussing out През деня мога да гладувам, но вечер като се прибера и започва да ме гони гладът!  #2gunfire

Еее, то в 19 още не е започнала лунуването Simple Smile

А иначе една зелена салата няма да обърка нещата според мен, смисълът е в ограничаването с храните и прочистването, а салатата ако не я овкусявате няма проблем !!!

Е, как да не я овкусявам, то иначе не става за ядене    Sick

# 81
  • New Zealand
  • Мнения: 871
аз започнах лунната в 20 часа и искрено се надявам да има ефект Blush

# 82
  • Мнения: 600
е, как сте, как сте? аз съм леко гладничка вече, но реших да удържа. като огладнея много следобед, ще се съблека пред огледалото, та да ми мине всяка мисъл за храна:)Simple Smile

утре да споделим резултатите ,а?

# 83
  • Мнения: 4 242
До момента съм -1, карам на мляко, от снощи до дега съм изпила 0.5л прясно и една кофичка 0.5% кисело на айрян. Явно дава отражение кърменето, нали само то изгаря 800 калории дневно Grinning
Доволна съм и продължавам до довечера така!

# 84
  • Мнения: 298
Цитат
аз съм леко гладничка вече, но реших да удържа. като огладнея много следобед, ще се съблека пред огледалото, та да ми мине всяка мисъл за храна:)

 smile3508 това е идея  #Silly

# 85
  • Варна
  • Мнения: 870
до колко часа вечерта е лунната.Тоест кога свършва newsm78

# 86
  • Мнения: 1 704
Аз съм на 1 двойно кафе, 1 нес кафе, 1 чай - във всичко капвам по малко обезмаслено мляко, че иначе са ми гадни като са без захар  Crazy Засега не съм особено гладна, но предпологам към 16 ч. ще съм озверяла от глад Twisted Evil Приготвила съм си 2 ябълки за следобеда. Ще изкарам тоя път много съм се заинатила  Flutter

# 87
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Здравейте отново! Аз геройски още се държа. Вече ми е малко гладничко, но не чак толкова. Ще видим до довечера как ще е  newsm78
 Не съм много сигурна, ама мисля, че беше някъде или до 19:40, или 20:40. Аз ще се опитам да гладувам до утре сутринта ако не успея да издържа до 20:40.
 Иначе сега за сега съм на чаша кафе и доста чай.

# 88
  • Мнения: 210
Аз да попитам- зелената салата брои ли се за ядене?  Rolling Eyes Защото снощи към 19 ч. хапнах малко салатка.  #Cussing out През деня мога да гладувам, но вечер като се прибера и започва да ме гони гладът!  #2gunfire

Еее, то в 19 още не е започнала лунуването Simple Smile

А иначе една зелена салата няма да обърка нещата според мен, смисълът е в ограничаването с храните и прочистването, а салатата ако не я овкусявате няма проблем !!!

Е, как да не я овкусявам, то иначе не става за ядене    Sick


Знам , много е гадно, ама никакво олио, оцет и сол не се препоръчва и зехтин също  Naughty

Изчакай до утре , а днес можеш да гарнираш с лимонов сок, но от прясно изцеден лимон !

# 89
  • София
  • Мнения: 7 858
Аз за сега се чувствам добре, изпих повече от 2 литра вода и се надявам този път да ме боли глава.  Tired  Не мисля да вечерям, само на вода ще си карам до утре.

Общи условия

Активация на акаунт