Велико Търново - пролетна тема

  • 84 731
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 596
МОЛЯ за съдействие - ако може някой да ми даде актуален телефон на д-р Светлозар Стойков - гинеколог, новият завеждащ АГ във Велико Търново, къде му се намира кабинета и какви са часовете за преглед.

# 16
  • Мнения: 6 561
Заповядай:
Скрит текст:

# 17
  • Мнения: 596
Заповядай:
Скрит текст:

Благодаря ти!

# 18
  • Мнения: 3 020
Здравейте,

имам 2 въпроса:

1. Някакви отзиви за цирка, който в момента е в града, имате ли? В градината на детето са им раздали билет и тя напира да я водим, но на мен никак не ми се ходи, та се чудя заслужава ли си и да послушам ли вътрешния си глас и да не си причинявам това Simple Smile

2. Някой да я подновявал наскоро шофьорска книжка да ми каже какви документи трябват, колко струва бързата поръчка, че в сайта на КАТ нищо не намирам, само за лична карта и паспорт има инфо.

Мерси предварително

# 19
  • В.Търново
  • Мнения: 6 691
alex99, нямам представа какво ще има в цирка, но предполагам, че ще е пълна пародия.По принцип малките церкове представят кучета, котки, гълъби, някакви тъпи смешки и някакви акробатични номера.Миналата година като даваха пак билети за цирк в детската градина 2/3 от номерата в цирка ги изпълняваше една и съща жена "Мис Диди".  Laughing На този цирк може да се забавлява малко дете, но по-голямо или възрастен ще му е скучно.И все пак ще заведа малкия.Единствения цирк , който си заслужава е Балкански.Не очаквай много от този Феникс.  Simple Smile

# 20
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
А колко е билета за възрастен за въпросния цирк?

# 21
  • Мнения: 3 020
alex99, нямам представа какво ще има в цирка, но предполагам, че ще е пълна пародия.По принцип малките церкове представят кучета, котки, гълъби, някакви тъпи смешки и някакви акробатични номера.Миналата година като даваха пак билети за цирк в детската градина 2/3 от номерата в цирка ги изпълняваше една и съща жена "Мис Диди".  Laughing На този цирк може да се забавлява малко дете, но по-голямо или възрастен ще му е скучно.И все пак ще заведа малкия.Единствения цирк , който си заслужава е Балкански.Не очаквай много от този Феникс.  Simple Smile

Днес ходих да видя цените, билет за възрастен на пейките е 12 лева, в "ложите (на столове)" - 15 лв, неоправдано скъпо ми се струва, ако и другото дете иска да дойде, той е ученик и отива двойно.

# 22
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
12 лв и на мен ми се струва много, при положение, че билета за Балкански беше 20лв. Те и затова раздават из градините, при такива цени за възрастни...

# 23
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
От малките циркове добро впечатление ми е правил само цирк Иванов   Peace

Иначе наистина, само Балкански си струва.


# 24
  • София
  • Мнения: 15
Привет дами,

ако въпроса ми е неуместен в темата ще го изтрия.

От 10-тина години живея в София и имам момченце на 8 месеца. Напоследък много се замислям за мръсотията тук, липсата на ясли, натоварения трафик и т.н. Велико Търново е красив град, добре уреден, паркове, детски градини, комуникации...и въпреки всички тези плюсове осъзнавам, че ако се преместим не бихме могли да разчитаме на същите доходи и шансове като в София. Thinking

Въпроса мие според Вас какви средно приходи са необходими на 3-членно семейство за да може да живее нормално- т.е. да посреща основните си потребности  newsm78(бихме могли да си купим жилище)

Благодаря предварително Simple Smile

# 25
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 535
То това с доходите е много относително Simple Smile Зависи какъв стандарт имате сега. Едно време мъжа ми като стана съдия отказах да се преместим да живеем в София и до днес съжалявам, че му сложих прът в кариерата, така, че хубаво мислете. В София има много по добри възможности и за децата Peace Яслено-градинския период минава много бързо, паркове и градинки лично мен изобщо не са ме вълнували Crazy

# 26
  • Мнения: 14 324
Наистина зависи с какви доходи сте свикнали да разполагате. Аз се върнах след учене и няколко години работа в София. Не съжалявам. Пристигнах си с натрупан опит в сфера, в която мога да се пласирам добре. Намерих си хубава работа с добри доходи. Мъжът ми също е доволен от неговата. Да, може би нямам шанс за велика кариера, но изборът ми е съвсем съзнателен. Избрах по-спокоен живот. Решението е важно и си има и плюсове и минуси. Може би е добре да поживеете временно тук, да видите как ще се устроите и ако не ви пасва да се върнете в София. В крайна сметка никой не е закотвен никъде Simple Smile

# 27
  • Мнения: 466
Здравейте, момичета. Знаете ли къде се продава тофу? newsm78

# 28
  • Велико Търново
  • Мнения: 339
В Хряб и приятели има.

# 29

Общи условия

Активация на акаунт