Велико Търново - пролетна тема

  • 84 810
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • В.Търново
  • Мнения: 6 707
В Калояновата крепост Новогодишният куверт ще е 180лв.

# 691
  • Велико Търново
  • Мнения: 282
В кои магазини да търся торбички от органза като тия: https://www.google.bg/search?q=%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B1%D0%B8%D1 … hoKHZIwDKMQsAQIGA

Дали ще ги намеря в някой склад на едро?



https://www.olx.bg/ad/parti-torbichki-za-podaratsi-torbichki-ot- … 6.html#db62c2470b
За магазин в Търново си мисля да провериш в левчетата или в някой магазин за джунджурийки-пластмасови обеци,пръстенчета,диадемки и т.н.

# 692
  • Мнения: 2 702
В Калояновата крепост Новогодишният куверт ще е 180лв.

  newsm09 smile3544

Преди няколко години си спомням пускаха снимки във ФБ колко е бедно менюто за НГ. Дано са си взели бележка и да го правят по-добро.

# 693
  • София
  • Мнения: 1 554
Благодаря но всички за коментарите. За съжаление Велико Търново ще ни се размина, вече всичко е запазено. bouquet

# 694
  • Велико Търново
  • Мнения: 107
Здравейте момичета.Предстои ни рождения ден на дъщеря ни,която навършва 8г.Имаме големи чуденки къде да е...Тя не иска в детски кът,тъй като "Вече била голяма" Simple Smile В заведение(пицария) се чудя какво ще правят 2-3 часа.Сетихме се за Галакси боулинг,но ,ако някой може да ми кажи и сподели какво предлагат там за такива рождени дни,ще бъда много благодарна. Simple Smile

# 695
  • Мнения: 1 298
Здравейте, знаете ли от къде мога да купя табакера за подарък? Преди години съм вземала от едно магазинче на Васил Левски, но вече не знам, а ми трябва днес да купя, с малко бебе съм и не ми се разкарва излишно, ако няма по центъра.

# 696
  • Мнения: 14 352
В магазин Актив след пощата купувах пролетта.  Има избор

# 697
  • Мнения: 1 298
В магазин Актив след пощата купувах пролетта.  Има избор

много благодаря  bouquet

# 698
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
В кои магазини да търся торбички от органза като тия: https://www.google.bg/search?q=%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B1%D0%B8%D1 … hoKHZIwDKMQsAQIGA

Дали ще ги намеря в някой склад на едро?



Белева за склад не знам, но се сещам, че може да има в магазинчето за материали срещу строителния. Там съм виждала подобни.

# 699
  • Мнения: 466
Аз реших да попитам и вас - за кои други фитнес зали се сещате, без тези на Пишмана, Картала,Триъгълника, на стадиона и Спортно Търново? Да кажем от Спортна зала до чешмичките на центъра? Аз знам за Преслав, в Старата баня, Ла Скала, в Бюти. Изпускам ли някой?  newsm78

# 700
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 562
Аз реших да попитам и вас - за кои други фитнес зали се сещате, без тези на Пишмана, Картала,Триъгълника, на стадиона и Спортно Търново? Да кажем от Спортна зала до чешмичките на центъра? Аз знам за Преслав, в Старата баня, Ла Скала, в Бюти. Изпускам ли някой?  newsm78

Това са Peace

Този магазин ми е любимhttp://podaruk.net/podaruk/podaratsi-za-pushachi/tabakeri.html
От тук последно взех на мъжа ми маса за леглото Blush

# 701
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 608
Аз реших да попитам и вас - за кои други фитнес зали се сещате, без тези на Пишмана, Картала,Триъгълника, на стадиона и Спортно Търново? Да кажем от Спортна зала до чешмичките на центъра? Аз знам за Преслав, в Старата баня, Ла Скала, в Бюти. Изпускам ли някой?  newsm78
Мисля, че има и в залата с басейна на ВТУ.

# 702
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 864
Аз реших да попитам и вас - за кои други фитнес зали се сещате, без тези на Пишмана, Картала,Триъгълника, на стадиона и Спортно Търново? Да кажем от Спортна зала до чешмичките на центъра? Аз знам за Преслав, в Старата баня, Ла Скала, в Бюти. Изпускам ли някой?  newsm78
Имаше преди време вариант за Интера - басейн и фитнес за външни посетители, нямам идея сега как е. Peace

# 703
  • Мнения: 1 786
Здравейте, може ли да ми препоръчате хубав сравнително безвреден шампоан за дете на 4-5 години с тънка коса.

# 704
  • Мнения: 790
Здравейте момичета.Предстои ни рождения ден на дъщеря ни,която навършва 8г.Имаме големи чуденки къде да е...Тя не иска в детски кът,тъй като "Вече била голяма" Simple Smile В заведение(пицария) се чудя какво ще правят 2-3 часа.Сетихме се за Галакси боулинг,но ,ако някой може да ми кажи и сподели какво предлагат там за такива рождени дни,ще бъда много благодарна. Simple Smile
Миналата седмица бяхме там на рд, децата играха болулинг и тичаха из целия етаж. Забавляваха се май на разни там игри с монети- храната беше пица и май това запомних.

Общи условия

Активация на акаунт