Какво правите когато детето започне да прескача кошарата?

  • 3 549
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 175
Ние сме с дървена кошара на три нива и все още не я е прескачал прекалено му е дълбока,засега.Фелисити вие не мислите ли да си вземете друго креватче,нещо по надежно,аз мисля че сте още малки да прескачате кошарата,та още от сега ли да се почнат и тези притеснения. newsm78

# 16
  • Варна
  • Мнения: 120
Фелисити вие не мислите ли да си вземете друго креватче,нещо по надежно,аз мисля че сте още малки да прескачате кошарата,та още от сега ли да се почнат и тези притеснения. newsm78
Може би трябва друго креватче наистина, но как да сме мислили, аз смятах че поне до 2 г. ще спи в тази. Как излиза ли - няма къде да се подпре или надигне, както си е права си вдига единия крак и прекрачва. Днес й махнах матрачето, но не знам дали това ще я спре.

# 17
  • Мнения: 3 861
Какво направихме ли? Ами махнахме решетката Laughing
Събирахме го 1 седмица нощем по земята и свикна да не пада докато спи. Сам си слиза, сам се качва, сам си ляга...много гот. Mr. Green

# 18
  • София
  • Мнения: 39 764
Тази сутрин така се ококорих, отварям очи и тя при мен....
О, колко познато  Joy
Решетката на леглото я махнах късно, когато се преместихме в новия апартамент, и спретнахме детската стая. Дияна беше на 1.7г

Докато оправяхме детската стая, и още не бяхме докарали леглото й, Дияна спеше на два футьойла (един с/у друг) до нас. Няколко сутрини съм се събуждала с малка красавица до мен. Опитвам се да се завъртя, а не мога, и пак се опитвам, и пак не мога. Отварям очи... Дияна легнала до мен на спалнята  hahaha

# 19
  • Мнения: 1 858
Единственото , което мога да кажа е да смените краватчето.

# 20
  • Мнения: 1 489
Нашата кошара е дървена и отдавна излиза от нея,но отскоро влиза.Някой път като я видя и настръхвам.Сутрин най-редовно ми стъпва на главата.
Пробвах да махна едни подложки под матрака,за да стане по-високо,но пак си влиза и излиза.

# 21
  • Мнения: 168
Моята щерка най-редовно си пада от леглото. После го щурмува и пак заспива. Много е смешна-спи, пада, става и обратно в леглото-ни дума, ни вопъл, ни стон. Избрах го да е ниско и съм сложила килимче под него, да омекотява ударите. Може да се наредят и възглавници около креватчето преди лягане. Други идеи нямам.
Все някога идва времето да се сбогуваме с кошарките, където сме ги затваряли и сме могли нещо да свършим, а и да не щъкат посреднощ.
При нас този преход от кошара към голям креват стана на 3г.

# 22
  • Мнения: 116
Нашо диване е така вече от два месеца, но оня ден се изкачи спеики и падна на земята, а кошарата е от сгъваемите от плат, та сега съм го залепила за спалнята от едната страна и го загърбих със скрина(по-висок е) от другата, така не пада от към скина и сутри си прескача при мен и си доспиваме гушнати,а полукръгля отвор го затварям на полвина за да не излиза през нощта докато спи,защото и това се е случвало. За голямо легло хич и не мисля, тои се изправя на крака спеикии се върти непрекъснато като перка.

# 23
  • Мнения: 1 403
Ние махнахме двете решетки и е много гот. Ляга си сама ,става си сама Party Като и кажа отивай да спинкаш и си влиза,сутрин като се събуди си слиза и по4ва да си играе или сяда на главите ни и гледа TV  newsm62

Общи условия

Активация на акаунт