Пазаруване от Aliexpress.com 49

  • 103 117
  • 725
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 433
Здравейте! Имам 2 поръчки на светещи маратонки за над 20 долара всяка. Има ли някой, който тези дни е получавал поръчки около тази сума по пощата? Питам, защото напоследък митниците задържат всички пратки, та да се подготвя  Laughing Уж писах на единия китаец да сложи по-ниска цена, ама знам ли го.

# 721
  • Мнения: 372
Здравейте,
някой засичал ли е тези ботички  Embarassed търсих,но нещо неможах да ги намеря Embarassed  baby_neutral
Благодаря  bouquet
https://bazar.bg/%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D0%B2%D0%B0%E2%80%938300425/ … D1%83%D0%BA%D1%81

Само това намерих...


п.п. Съжелявам, сега видях че обувките, вече не са налични..

Последна редакция: нд, 11 сеп 2016, 18:43 от Cersei

# 722
  • Варна
  • Мнения: 282
Здравейте, някой да е плащал в Алиекспрес с Алибонус? Имам натрупани над 20$ но не знам как да ги използвам. Когато натисна бутона за получаване на кешбек директно се отваря началната страница на Али и това е.

# 723
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604

cristely в Акаунта ти, има червен бутон "ПОЛУЧИТЬ КЭШБЭК ", там се заявява сума,но преди това се регистрираш ,като си правиш виртуално портмоне за събиране на парите,след което се прехвърлят.


Утре пускам новата тема, нека всички желаещи нещо да се промени в 1 -ВИ ПОСТ,да ми пишат,какво желаят да се допълни и т.н.

# 724
  • на морето
  • Мнения: 1 382

cristely в Акаунта ти, има червен бутон "ПОЛУЧИТЬ КЭШБЭК ", там се заявява сума,но преди това се регистрираш ,като си правиш виртуално портмоне за събиране на парите,след което се прехвърлят.


Утре пускам новата тема, нека всички желаещи нещо да се промени в 1 -ВИ ПОСТ,да ми пишат,какво желаят да се допълни и т.н.
Ако може да се добави и обясни как се ползват бонус точките и какво представляват член ниво А0,А1, А2, А3, А4

# 725
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
   




                                                          50-ТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт