С какво да заместим Матерната

  • 2 342
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 187
Аз не съм пила Матерна, ядох много плодове по време на бременността!

И аз така!  Щом сезона позволява,няма смисъл от хапчета! newsm10

# 16
  • Мнения: 2 332
Аз пиех Центрум,но не всеки ден! Naughty
Обикновения Центрум ли? Защото май няма за бременни...

# 17
  • Мнения: 922
хубаво е това с пресните плодове и зеленчуци, но само ако са домашни Naughty. Защото тези от магазините, особено когато не са сезонните, нямат нищо общо с полезните плодове и зеленчуци...
Е, все пак е пролет, идва лятото... Hug

А за комбинираните витамини. По препоръка на АГ-то пиех Центрум от А до цинк - обикновените, то така или иначе няма специално за бременни... Дори сега пак ги пия...
Схемата ми е 30таблетки - 30дена почивка и т.н.

Успех Grinning

# 18
  • varna
  • Мнения: 404
Можеш да пиеш Центрум или Неоксид!!!

# 19
  • Мнения: 2 220
Аз пия TopLevure. Мисля състава им е сходен  Wink

И аз пиех същите витамини.Дори смятам, че са по-добри, защото не съм чула на някого да не му понасят, за разлика от Матерна.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 374
Витамини за бременни и кърмачки PreNatal - немски, 100 таблетки около 35-40 лв. Трудно се намират, затова ви давам телефона на фирмата вносител - Бояна Импорт, отдел Аптечен могат да ви дадат имформация в кои аптеки ги има 9631021

# 21
  • Мнения: 7 605
Аз пиех Центрум,но не всеки ден! Naughty
Обикновения Центрум ли? Защото май няма за бременни...

Не zнам как е в БГ, но тук в Германия има един Центрум zа бременни, и поzнайте как се каzва...."Центрум МАТЕРНА"  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 3 360
Аз пиех Центрум,но не всеки ден! Naughty
Обикновения Центрум ли? Защото май няма за бременни...

Да,да -обикновения!Не съм виждала за бременни newsm78

# 23
  • Мнения: 2 631
Peace Най-добре плодове и зеленчуци, както и сушените плодове също са добървариант! Peace

# 24
  • Мнения: 577
Според мен по-хубаво от плодове и зеленчуци няма-а и сега идва сезон на най-голямото разнообразие.

# 25
  • Мнения: 7 605
Аз пиех Центрум,но не всеки ден! Naughty
Обикновения Центрум ли? Защото май няма за бременни...

Да,да -обикновения!Не съм виждала за бременни newsm78

# 26
  • Мнения: 35 968
ПреНатал

# 27
  • Мнения: 1 878
И подходящи мултивитамини може - напр. Мултитабс, ако се чустваш отпаднала (заради пролетната умора сега и на нормален  Mr. Green човек му се отразяват добре) пък за плодовете е така - яж ама внимавай и какви, че има и едни нездравословно едро лъснати  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 670
Редувах Матерната с Центрум. Пролетта и Лятото приемах доста плодове.. киви, ябълки, лимони, круши, праскови, кайсии и т.н., но продължих да пия витамини.

# 29
  • Мнения: 1 555
Да ти кажа аз не съм пила никакви витамини по време на бременността, за мен рецептата е страшно много плодове и зеленчуци и силна храна , за едно прекрасно здраво отгледано бебче в коремче  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт