Забавни въпроси за бременността

  • 1 378 578
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 10 335
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Беззащитният секс ми обра точките Mr. Green И аз се хиля с глас. Горкия секс, беззащитен!

# 10 336
  • Мнения: 5 619
В руските аптеки са позволили да се продават китайски илачи...



Салфетката ме впечатли... Едно време имаше само мед против забременяване...
Значи, давам на мъжа номер 3, аз вземам номер 2, после си слагам номер 1. След 3 дни вземам номер 5.  Laughing

# 10 337
  • Мнения: 25 748
Четохте ли онази от чужбина дето правила опити от 6. Днес се включи с ЦС...това нов метод в зачеването ли е?

Последна редакция: пн, 11 юни 2018, 23:10 от So Lucky*

# 10 338
  • Мнения: 5 619
Вероятно говори за цервикална слуз. Да почна родеото, овулацията иде.

# 10 339
  • София
  • Мнения: 6 173
Неотдавна имаше някаква, която се интересуваше от връзката между цветната снимка (ЦС) и лесното забременяване. Беше също толкова грамотна, та нищо чудно да е и тя.
И моля, не бъркай. Тя е е от чОжбина, затова не придиряй, че правописът и е на ниво  -1 клас.

# 10 340
  • Мнения: 25 748

И моля, не бъркай. Тя е е от чОжбина, затова не придиряй, че правописът и е на ниво  -1 клас.
Бе не бе, по Идна запетайка да туря, че една страница изречение не схванах ама грам...само ЦС ми остана... Joy

# 10 341
  • Мнения: 1 756
CS Joy Тази е отявлен геймър Wink

# 10 342
  • Мнения: 13 082
icey, и аз веднага на този ЦС се сетих. 😆
Тази е крайно тъпа 😒 дори не е успяла да разбере ироничния пост на съфорумка.

# 10 343
  • Мнения: 5 059
Отиди на лекар , и да е бременност и да не е трябва да те прегледат. Аз нямах втора черта , отидох на лекар след 15 дни закъснение , оказах се в 10 седмица


На практика не е невъзможно,но звучи малко абсурдно Grinning

# 10 344
  • Мнения: 29 365
Наистина звучи абсурдно. Не може да е в 10-та седмица и да ѝ е отрицателен теста за бременност. Може да ѝ е бил невалиден /ако му е изтекъл срока на годност например/ и тя да е решила, че е отрицателен.  newsm78

# 10 345
  • Мнения: 5 059
Не-по абсурдно е ,че има 15 дена закъснение,а е бременна от над 2 месеца,почти 3.
Иначе теста в темата е съвсем отрицателен,но авторката си има типичните симптоми и няма как да не е бременна-умора,подут корем...Класика.

# 10 346
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
ако не е нашмугала тенджера винен кебап за закуска не се брои.
допуска се и да е тава дроб сърма.

# 10 347
  • Мнения: 1 406
ако не е нашмугала тенджера винен кебап не се брои.
допуска се и да е тава дроб сърма.
В краен случай тенджера с грах..може да е веганка/ вегетарианка...

# 10 348
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Грах, ама само ако е био, еко, етно... иначе не се брои, все пак това веганството е сериозна работа Mr. Green
Дроб сърма за закуска не бих консумирала, но за обяд ще си омухам две, че и три парчета като стой та гледай. Да купувам ли ританки?

# 10 349
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
Ключът е в думите "парчета" и "за обяд" Wink
Ританките отложи докато не започнеш да работиш с мерки "тенджера" и "тава" и то от сутринта.

АматьорКи! TrollfaceTrollfaceTrollface

Общи условия

Активация на акаунт