Забавни въпроси за бременността

  • 1 378 888
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 1 095
  • София
  • Мнения: 30 147
Да,разбрах те...Изчетох и всички статии и форуми..и преди съм ги чела...и биология съм учила... Ама толкова неща пише,за тия дни на преживяемост на сперматозоидите,че не ми дават мира. в досег с водна/влажна среда издържали повече..и после в досег с влагалището спокойно може някой да е тръгнал нагоре.пише,че до дни запазват оплодителната си способност,а ако е била влажна кърпата то и те не са изсъхнали..мале,не мога ли да разсъждавам в момента,не знам.не се занимавайте с мен.чувствам се като неграмотна ромка..

Къде нагоре? Joy Joy Joy

Скрит текст:
Ами, не мога вече. Как да не се смее човек?! Blush

Тази "влага" се нарича цервикалната слуз, така че споко. Peace

# 1 096
  • Мнения: 2 309
То че си чела- чела си, но какво! Първо спермитата не могат да оживеят във вода! Тогава всички щяхме да се разхождаме бременни след някое гмуркане в морето и по тази логика нямаше да знаем дали сме бременни от човек или някой морски бозайник (започвам да се учудвам на логиката си и пътят по който може да тръгне  ooooh! )! Второ, при описанието как се прави бебе ти говорех ако всичко е благоприятно за развитието на спермитата! Влагата, водата и цервикалната слуз (това което "тече" от теб около овулацията) са съвсем различни неща! По същата логика и кока колата е влажна и мокра, но не значчи, че нещо може да оцелее в нея, нали? Трето, и преди казах, че след 2 дни няма как да бъде все още морка/влажна кърпата! Това ще изсъхне за няма и час!!! Да не говорим, че дори и веднага след като мъжът се е изтрил и ти да си вкараш (  ooooh! ) кърпата във влагалището пак няма д аможе да забременееш!
Знаеш ли.. има един документален филм с Корти Кос от секса яйцеклетката до раждането! Моля те, намери и го и го изгледай! Явно е че каквото си чела и учила или е глупост, или не си го разбрала, или ... просто ни гъбаркаш! Дръж се поне малко като зрял индивд! Образовай се, за да не пише и детето ти някой ден същите глупости  Peace

# 1 097
  • Варна
  • Мнения: 594
 Joy Еййй току виж сме прихванали малко материал от някой делфин, който тайно ни е зяпал и е мърсувал зад някое водорасло  Crazy то затова има легенди за русалки бе!!! Гледай ти как се наредиха нещата  Thinking
Скрит текст:
Така се посмях, че мъжа ми в съседната стая ме чу, и почна и той да се смее  Laughing

# 1 098
  • Мнения: 7 171
То че си чела- чела си, но какво! Първо спермитата не могат да оживеят във вода! Тогава всички щяхме да се разхождаме бременни след някое гмуркане в морето и по тази логика нямаше да знаем дали сме бременни от човек или някой морски бозайник (започвам да се учудвам на логиката си и пътят по който може да тръгне  ooooh! )! Второ, при описанието как се прави бебе ти говорех ако всичко е благоприятно за развитието на спермитата! Влагата, водата и цервикалната слуз (това което "тече" от теб около овулацията) са съвсем различни неща! По същата логика и кока колата е влажна и мокра, но не значчи, че нещо може да оцелее в нея, нали? Трето, и преди казах, че след 2 дни няма как да бъде все още морка/влажна кърпата! Това ще изсъхне за няма и час!!! Да не говорим, че дори и веднага след като мъжът се е изтрил и ти да си вкараш (  ooooh! ) кърпата във влагалището пак няма д аможе да забременееш!
Знаеш ли.. има един документален филм с Корти Кос от секса яйцеклетката до раждането! Моля те, намери и го и го изгледай! Явно е че каквото си чела и учила или е глупост, или не си го разбрала, или ... просто ни гъбаркаш! Дръж се поне малко като зрял индивд! Образовай се, за да не пише и детето ти някой ден същите глупости  Peace

Тя те чете и умира от смях. Това си е чиста пързалка. Не и обяснявай. Може и по-добре от теб да ги разбира тези неща.

# 1 099
  • Мнения: 350
Добре,ако все пак не е изсъхнала,било е по-студено,могат ли да запазят жизненоспособността си чисто хипотетично. Това питам,ако е със суха кърпа ясно е,че ще се зарони след 15 мин..

# 1 100
  • through the wormhole
  • Мнения: 2 728
Да, могат. Харесала съм си един съсед и понеже се чува като правят туй-онуй с жена му, само чакам сгоден момент да звънна в тях и да си намеря причина да вляза с цел отмъкване на хавлията му.

# 1 101
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Прекаляваш вече моме. Naughty

# 1 102
  • Мнения: 350
Знам.. Sad  ама се изтормозих и не знам къде да намеря информация дали само като е засъхнала са мъртви сперматозоидите или на мокър/влажен плат са си живи ,макар и след 2 дни

# 1 103
  • София
  • Мнения: 5 198
Сила на сърцето, направи си тест , после кръвен тест,  после домашен тест със сода. Ако всички са отрицателни, отиди на гинеколог, ако и той ти каже, че не си бременна:  да знаеш че си!  Whistling
Оп, доколкото ,чета от другите момичета ,ти вече си бременна?
Така ли е, заради кърпата ли забременя  Thinking
Ако е заради кърпата, разпространи го по новините, ще станеш известна !

# 1 104
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 693
Знам.. Sad  ама се изтормозих и не знам къде да намеря информация дали само като е засъхнала са мъртви сперматозоидите или на мокър/влажен плат са си живи ,макар и след 2 дни

Ама ти наистина ли от толкова коментари и подигравки, НЕ РАЗБРА, ЧЕ ТОВА,КОЕТО СИ МИСЛИШ Е НЕВЪЗМОЖНО. Моят съвет е да спреш да пишеш и да се излагаш. Някъде назад прочетох, че си студентка - моля те за доброто на всички Praynig и най-вече твое, каквото и да учиш, спри да го правиш. С този капацитет, нямаш никакви шансове. ooooh!
Не искам да съм груба, но твоето невежество и нежелание за ограмотяване, не се траят.

# 1 105
  • Мнения: 1 740
Аз още не съм повярвала, че питането беше сериозно.

# 1 106
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Аз също.
Смятам, че е фалш.
Просто не може да е истина.

# 1 107
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 074
Скрит текст:
Аз също.
Смятам, че е фалш.
Просто не може да е истина.

и оптимистът казва: може, може Sunglasses

# 1 108
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Аз съм голям оптимист по принцип, но в случая отказвам да повярвам, че е истина.
С тая кърпа....... Rolling Eyes не ми го побира главата.
Аз не разбрах бременна ли е наистина потребителката или се страхува да не е "хванала" от кърпата?

# 1 109
  • София !
  • Мнения: 1 240
Да, могат. Харесала съм си един съсед и понеже се чува като правят туй-онуй с жена му, само чакам сгоден момент да звънна в тях и да си намеря причина да вляза с цел отмъкване на хавлията му.

Тцтц, взе ми мислите значи  Whistling

Последна редакция: сб, 04 юни 2016, 14:09 от bunny : )

Общи условия

Активация на акаунт