Забавни въпроси за бременността

  • 1 378 659
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 11 055
  • Мнения: 7 006
Момичета,сутринта изпих 1л.вода и сега ужасно много ми се пишка,а снощи правих секс с презерватив.
В момента съм в автобус,едва издържам,начи..
Пишка ми се от друсането и изпитата вода,или бебчо вече пътува?


П.п.Нямам сърбежи в зАрната,а пипирудите в стомаха се оказаха сутрешни газове.Обаче дали са мои или на бебчо,нямам идея..

# 11 056
  • София
  • Мнения: 10 642
Zdraveite i ot men! Menstruaciata mi trqbva da doide na 13.09 az napravix testa na 9 vtorata cherta beshe rozova dnes pak napravix lentichka test i tuka vtorata beshe bleda,no mislq che e rano za ginekolog a i na 8 imashe zacapvane rozovo i sprq za tova i napravix testa vchera...Ta vuprosa mi e momicheta dali sum pozabremenqla?(silno se nadqvame da e taka) blagodarq vi lek den! :*

# 11 057
  • у дома...
  • Мнения: 3 080
Щом е розова, значи е мааалко позабременяла с момиче. Още повече, че е имала и розово позацапване...

# 11 058
  • София
  • Мнения: 11 492
Цитат
Здравейте момичета вчера си направих тест за овулация и ми показа две чертички но никога до сега не ме заболя гърба на вас случвало ли ви се е
Thinking

# 11 059
  • Мнения: 30 802
Мен вчера ме заболя гърбът, след като 3 пъти се наведох да разчистя пода от играчки. Имам ли овулация:)

# 11 060
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
Пях му чайката, това не бях го чувала!
Била "позабременяла"!

# 11 061
  • Мнения: 1 406
Пях му чайката, това не бях го чувала!
Била "позабременяла"!

Къ? То цял филм има с такова заглавие. Ще да го е гледала жената.

# 11 062
  • Мнения: 3 398
Щом е розова, значи е мааалко позабременяла с момиче. Още повече, че е имала и розово позацапване...


  И аз така... Четох поста няколко пъти, чудех се коя ли дума е изпусната случайно, на пример, но не ми се получи.

На мен овулацията не ми от към гърба, така че нямам личен опит, за да споделя с горкото момиче. 

# 11 063
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
явно съм изостанала.
по мое време нямаше такова нещо като "малко забременяла".
Кой е филма? да се дообразУвам. Simple Smile

# 11 064
  • Мнения: 1 406
явно съм изостанала.
по мое време нямаше такова нещо като "малко забременяла".
Кой е филма? да се дообразУвам. Simple Smile


Точно на български го превеждат "Позабременяла" иначе оригиналното заглавие е " Knocketd up" . Някъде от преди десетина години е филма, комедия.

# 11 065
  • София
  • Мнения: 2 430
Не мога да преценя дали го счита за признак за бременност или се притеснява да го третира, ако “е станало нещо”

От известно време ми се появяват пъпки в ушите, които ме болят и имат течност в повечето случаи /като пъпки за стискане/.  Главно на твърдите части. Само веднъж долу на меката, но не зная дали не се получи възпаление от обици. Първо на едното и после на другото. Понякога ме боли едното ухото, най-вече през нощта, когато съм спала на една страна. Бързо отшумява болката, когато се завъртя на другата страна или стана.
Дали да изчакам 20-ти, защото тогава би трябвало да ми дойде или да отида на УНГ? Притеснява ме, че не зная дали е станало нещо и какво ще ми изпишат.
Кожата ми е мазна и ми се появяват пъпки и около носа и под ухото. Ако това има значение.

# 11 066
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 674
Не мога да преценя дали го счита за признак за бременност или се притеснява да го третира, ако “е станало нещо”

От известно време ми се появяват пъпки в ушите, които ме болят и имат течност в повечето случаи /като пъпки за стискане/.  Главно на твърдите части. Само веднъж долу на меката, но не зная дали не се получи възпаление от обици. Първо на едното и после на другото. Понякога ме боли едното ухото, най-вече през нощта, когато съм спала на една страна. Бързо отшумява болката, когато се завъртя на другата страна или стана.
Дали да изчакам 20-ти, защото тогава би трябвало да ми дойде или да отида на УНГ? Притеснява ме, че не зная дали е станало нещо и какво ще ми изпишат.
Кожата ми е мазна и ми се появяват пъпки и около носа и под ухото. Ако това има значение.


По скоро е второто!

# 11 067
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
ммммммммда!
ето това е нещо наистина ново - отиваш на УНГ за да установи бременност...

те нали не мислят, че се забременява в ушите?

# 11 068
  • Мнения: 6 470
ммммммммда!
ето това е нещо наистина ново - отиваш на УНГ за да установи бременност...

те нали не мислят, че се забременява в ушите?

😂
Подхвърлете един пост,че е бременна с тризнаци и ще разберем.

# 11 069
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
е, тя има само две уши, нали? или...

Общи условия

Активация на акаунт