Забавни въпроси за бременността

  • 1 379 317
  • 18 320
  •   2
Отговори
# 11 490
  • Мнения: 29 732
Е, то едно е в началото на нослето, това не е бъркане....друго си е да забиеш клечката чак до синусите....хахаха

# 11 491
  • Мнения: X
Ма то и до синусите ли трябва да се чисти Laughing

# 11 492
  • у дома...
  • Мнения: 3 087
То синусите са като матката и тръбите - докато се къпеш, бъркаш с ръка и почистваш. Айде и вие сега! Хората ни учат как се правят нещата, споделят челен опит. Само дето зад челото явно нищо няма...

# 11 493
  • Мнения: 16 874
Да, определено беше препоръчано да се цитирам "бърка" с клечка за уши в нослето. След скачане от страна на чст от майките, версията беше преработена до началото на нослето. Но ако се е показало, също толкова успешно можеш да го забършеш хартия.

# 11 494
  • Мнения: 5 468
Това с бъркането с клечка за уши да не е някой от бабичешките методи? Grinning

Всякакви бисери сме чели от дамите във форума, но страшно става, когато си вярват и дават акъл на останалите. Тази преди време реши да наплаши бременните в темата, че не трябвало да се пие антибиотик по време на бременност. Обясних й, че има инфекции, които налагат лечението с антибиотик, тъй като изхода от тях може да е много опасен за бременността, а тя се обиди. Thinking

# 11 495
  • София
  • Мнения: 20 177
То синусите са като матката и тръбите - докато се къпеш, бъркаш с ръка и почистваш. Айде и вие сега! Хората ни учат как се правят нещата, споделят челен опит. Само дето зад челото явно нищо няма...
А ако бръкнеш още мъъъничко по-навътре в синусите, се прави и почистване и профилактика на мозъка.  Laughing

# 11 496
  • Мнения: 13 082
Моника освен бабичешките методи вярва и в моето любимо баене. Който не го е изпитал той не вярва 😆😆 Признайте сега вие ли ме урочасахте, така че корема ми е бухнал толкова много. И кажете бременна ли съм или е от Нутелата 🤔

# 11 497
  • Мнения: 29 732
Ако не са ти били гърне, едва ли ше си бременна....

# 11 498
  • Мнения: 16 874


Последна редакция: пт, 19 окт 2018, 14:08 от ver4eto_sv

# 11 499
  • Мнения: 13 082
Абе гърне не са ми били, ама като малка сестра ми ме биеше с каквото докопа. Зачита ли се?

# 11 500
  • Мнения: 29 732
Абе гърне не са ми били, ама като малка сестра ми ме биеше с каквото докопа. Зачита ли се?

Ааа, първо трябва да се подложи на разискване и на гласуване. Ако си омаала една тенджера грах, отивай за рукола!

# 11 501
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 869
Моника освен бабичешките методи вярва и в моето любимо баене. Който не го е изпитал той не вярва 😆😆 Признайте сега вие ли ме урочасахте, така че корема ми е бухнал толкова много. И кажете бременна ли съм или е от Нутелата 🤔
Е, мноУ ясно - честито, бременна си! Simple Smile Хич не е от Нутелата. Ама кажи, де, някое зАрно не те ли сърби? Тенджера с грах не ти ли се яде, или винен кебап за закуска, м? Някое придърпване в яйчниците?
Да затвърдим симптомите, де.

# 11 502
  • Мнения: 13 082
Всички сте крайно невежи! Ако не знаете кърмачките не могат да забременеят! 🤣🤣🤣

# 11 503
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Дааа, дааа, и един мармот завива шоколада в станиол...
Явно бая шоколад съм изяла докато кърмех, щом сега така се разхожда в корема ми. А може и да съм погълнала скрит мармот...

# 11 504
  • Мнения: 13 082
Това с кърменето е поредния мит. Не знам дори как големи хора му се връзват. Абе хорската глупост е като вселената, няма край. 😒

Общи условия

Активация на акаунт