Забавни въпроси за бременността

  • 1 380 196
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 12 525
  • Пловдив
  • Мнения: 5 156
Grumpy_cat, сега очаквай ЛС. Wink

# 12 526
  • София
  • Мнения: 10 642
Здравейте мами,
Искам да чуя и вашите мнения по моя въпрос, защото лично аз вече се обърках много. Последната ми менструация беше месец Ноември- продължи само 4 дни, при положение, че попринцип е по 7 дни. Трябваше да ми дойде на 03.12.18г. , но отново не ми дойде, нямах и никакви признаци. Помислих, че може да е от смяната на времето и не реагирах по никакъв начин, чаках да дойде следващия месец( трябваше да дойде на 05.01.19г.). Е пак не дойде и така вече съм с 42 дни закъснение. През цялото време в което не ми е идвало имах леко гадене, повишен апетит, сънливост, често уриниране и наскоро започнаха леки болки в гърдите. Ходих при гинеколог(Д-р Уалид), прегледа ме и каза, че не вижда нищо. Какво мислите вие?

Трябва да има някакво причина. Хормонална може би, щом няма киста. Аз също имах забавяне в цикъла, дори мислех, че съм бременна, но доктор Димитров установи само киста. Тест за бременност прави ли си, да не караш някоя цветна бременност?

Това цветната бременност мн модерна на последък....
кървене + отрицателен тест = цветна бременност
Няма кървене + отрицателен тест = цветна бременност
Медицината не е това което беше 🙄🤭

# 12 527
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 727
И след цветната бременност следват паник атаки!

# 12 528
# 12 529
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 355
подсказа ли някой, че гинекологът не може, но содата, руколата, жабите и доместоса могат?
Simple Smile да си промотираме бизнесчето, че работата отива на зле. Simple Smile

# 12 530
  • Мнения: 30 051
Подготвила съм жабите на старта....

# 12 531
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 355
не забравяй да ги нахраниш с рукола, за по-достоверен резултат. може и веднага след родеото. Wink

# 12 532
  • София
  • Мнения: 10 642
И продължението...
(И на тази не й трябва овулация)

10 дни преди овулация се случи.

# 12 533
  • Countryside
  • Мнения: 11 654
Абе ще чака Уволация, какво любкане е с Уволация? Направо родео Joy и какъв е този гениколок дето една бременност не може да установи на 20-ти ден след родеото, значИ!

Наталчу, пази жабите, бизнеса се заформя!

# 12 534
  • Мнения: 2 050
И продължението...
(И на тази не й трябва овулация)

10 дни преди овулация се случи.

Ех, завиждам ѝ малко.. След 10 дни да се мята на родеото и хоп близнаци. Даже може от двама бащи, ако има желание.

# 12 535
  • Мнения: 6 517
Ей, не останаха читави доктори в тази държава значи...

# 12 536
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 355
един имаше, дето познаваше пола една седмица след любкането, и къде се затри тоя човек...

# 12 537
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 922
Ми сигур са го изискали в някоя престижна клиника в чужбина. Wink

# 12 538
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 727
Сега се сещам за едно питане преди години в yahoo answers, жена питаше дали може да забременее плода й, ако прави секс докато е бременна. Не помня какво й беха отговорили, но въпросът й ме замисли дълбооооко.

# 12 539
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 355
Ми сигур са го изискали в някоя престижна клиника в чужбина. Wink

в Китай. TrollfaceTrollfaceTrollface
чувала съм, че там е особено важно да се знае пола още в самото начало.

Сега се сещам за едно питане преди години в yahoo answers, жена питаше дали може да забременее плода й, ако прави секс докато е бременна. Не помня какво й беха отговорили, но въпросът й ме замисли дълбооооко.

и забременялото бебе като забременее...
ще се наредят като матрьошки вътре.

Общи условия

Активация на акаунт