Забавни въпроси за бременността

  • 1 378 748
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 12 555
  • Мнения: 30 802
И поради каква причина точно тази жена иска да разбере кое от децата по какъв начин е "създадено"? Нещо ще ги дели ли, какво ли?!?

Е то нали там дават едни снимки на бластоцистите преди имплантацията, да си имаш за спомен. Та някой ден може да те питат кои клетки са на Иванчо и кои на Гошко и ще се чудиш.

Това с цветната и извънматочна бременност вече е опасно, някоя булка ще се затрие така от простотия.

# 12 556
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Е на мен като ми трансферираха 2 ембриона, а се "хвана" един, как да позная сега от фотото на 5ти ден от кой точно бластоцист е синът ми. Пък щерката съвсем е ощетена, защото е зачената с класически секс и дори не бях разбрала, че съм бременна, защото имах обилно кървене, което помислих за цикъл. С нея дори пиклив тест нямам за спомен, защото разбрах, че съм бременна на рутинен преглед за цитонамазка (някак си ми се стори нелепо при положение, че се видя плоден сак да препикавам тестове).

# 12 557
  • София
  • Мнения: 10 642
Пънче, а на мен ми трансферираха 3 ембриона, сега имам 1 бебе 🤔

# 12 558
  • Мнения: 3 400
Пънче, а на мен ми трансферираха 3 ембриона, сега имам 1 бебе 🤔
.

Винаги съм се чудила как се нави да ти трансферират 3. Ако се бяха закачили и трите какво щеше да направиш?
Аз съм убедена, че щях да оставя и трите, но пък тир бебета наведнъж... После 3 пролазващи,прохождащи, нощно гладни....голям купон,но все пак...

# 12 559
  • София
  • Мнения: 10 642
Eli, на 42 години... да се хванах и 3-те... е малко фантастика. При положение, че 6 месеца преди това бях бременна с близнаци и двете спряха да се развиват в 9г.с.
Сега също се бяха хванали 2, но пак едното спря да се развива в 7г.с.
Но и 3 да бяха... пак щях да си ги гледам

Последна редакция: пт, 18 яну 2019, 06:26 от Nandin

# 12 560
  • Мнения: 39 325
Да бе, някой ще те остави с три плода.......ама на кукуво лято.

# 12 561
  • Мнения: 9 475
Да бе, някой ще те остави с три плода.......ама на кукуво лято.

Ъ? МОля? Защо? Оставят, разбира се!

# 12 562
  • Мнения: 39 325
Даааа........сигурно. Особено първескини на 40.

# 12 563
  • Мнения: 9 475
За първескини на 40, не знам. Но за момиче на 29-гарантирам.

# 12 564
  • Мнения: 39 325
Тук ставаше въпрос за Надин.
Ти не напусна ли форума?

# 12 565
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
На мен на 37 с 3 туптящи сърчица ми говореха за редукция. И на мен заради възрастта ми върнаха повече от 2 ембриона. Преживях най-ужасната седмица в живота си. Всички лекари казаха, че заради възрастта, физиката ми (след трансфер - 56/160) и здравословното ми състояние едва ли ще износя безпроблемно 3 плода. Имах седмица да изчакам и да видим колко ще оцелеят. Сега имам 1 дете - просто 2 ембриончета спряха да се развиват.

# 12 566
  • Мнения: 9 475
Тук ставаше въпрос за Надин.
Ти не напусна ли форума?

Що? Липсвах ти или има общо с 3-те ембриона?

# 12 567
  • Мнения: 39 325
Питам.

При мен от два ембриона, един се хвана. И по добре, че го добутах само до 32 седмица.

# 12 568
  • Мнения: 9 475
При най-близката ми приятелка се хванаха 3. Питаха я за редукция, тя много се чудеше и мен попита какво бих направила. Аз ѝ казах да ги остави. Едното спря да се развива, другите две са момиче и момче на 6 мес.

# 12 569
  • София
  • Мнения: 10 642
Сигме, както казах да се хванат и трите... си е в сферата на фантастиката Simple Smile
Ама на сила няма как да ме накарат да направя каквото и да било Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт