Забавни въпроси за бременността

  • 1 378 621
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 12 600
  • Мнения: 3 395
Още те държи, да ти кажа.


Хаха, не. Просто хормоните ми дойдоха повечко в началото.
Децата ми са на ясла от както бяха на по 4месеца, а аз на работен ден от 10-12г. + Чести пътувания по работа.
Обожавам времето прекарано с тях, но не ми е проблем да съм далече.

Последна редакция: сб, 19 яну 2019, 13:47 от Eli..........

# 12 601
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Flushed 15 г.с. и тя още не е разбрала дали е бременна? И даже на лекар не е ходила? А, стига, бе...
Тая ми е фаворит!

# 12 602
  • Мнения: 14 306
Flushed 15 г.с. и тя още не е разбрала дали е бременна? И даже на лекар не е ходила? А, стига, бе...
Тая ми е фаворит!
Да, бе, другите кукувици препикават клечки 2 часа след къртовския труд, тая пък ще чака да почне раждането, че да иде на лекар...

# 12 603
  • Мнения: 6 470
Дано не е наистина това,което си мисли, че не ми се мисли...Joy Горкото дете..

# 12 604
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
Flushed 15 г.с. и тя още не е разбрала дали е бременна? И даже на лекар не е ходила? А, стига, бе...
Тая ми е фаворит!

според нея е 15 гАстанционна седмица Simple Smile
и това след като и закъсняло с 12 дена, но все пак и дошло, но не се брои, защото било различно...

мъка...

# 12 605
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Flushed 15 г.с. и тя още не е разбрала дали е бременна? И даже на лекар не е ходила? А, стига, бе...
Тая ми е фаворит!

според нея е 15 гАстанционна седмица Simple Smile
и това след като и закъсняло с 12 дена, но все пак и дошло, но не се брои, защото било различно...

мъка...



Ами цветна бременност има. Simple Smile

# 12 606
  • Мнения: 5 478
Ми тя го е докарала до четвърти месец, хич не я мислете Grinning

# 12 607
  • Мнения: 29 371
Цитат
Здравейте на всички,
Може ли някой да ми каже дали има някаква възможност да съм бременна, след като ме борят зърната кръста и вечер много ми е криво не мога да спа

Нов симптом - безсъние!

# 12 608
  • Мнения: 9 571
Цитат
Здравейте на всички,
Може ли някой да ми каже дали има някаква възможност да съм бременна, след като ме борят зърната кръста и вечер много ми е криво не мога да спа

Нов симптом - безсъние!
А зърната се борят с кръста ли? Нещо не разбрах, а го е написало ясно момичето Joy

# 12 609
  • София
  • Мнения: 1 480
Какво да я мислим, топче с вода и се мести вътре, отделен  пулс някакъв.  От друга планета ще да е това дето са забъркали. Аз в 8ми месец влезнах вече пък пулсиране и топчета не съм усетила, ама може аз да не съм в ред нещо, знам ли 🤣

# 12 610
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Цитат
Здравейте на всички,
Може ли някой да ми каже дали има някаква възможност да съм бременна, след като ме борят зърната кръста и вечер много ми е криво не мога да спа

Нов симптом - безсъние!

Неее, новият симптом е-  криво ли ти е, бременна си. Simple Smile

# 12 611
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Какво да я мислим, топче с вода и се мести вътре, отделен  пулс някакъв.  От друга планета ще да е това дето са забъркали. Аз в 8ми месец влезнах вече пък пулсиране и топчета не съм усетила, ама може аз да не съм в ред нещо, знам ли 🤣

Не си в ред ами. Ти сега ще кажеш, че и оплождането и имплантацията не си усетила. Ако това ще те успокои - много сме така.

# 12 612
  • Мнения: 14 306
Цитат
Здравейте на всички,
Може ли някой да ми каже дали има някаква възможност да съм бременна, след като ме борят зърната кръста и вечер много ми е криво не мога да спа

Нов симптом - безсъние!

Неее, новият симптом е-  криво ли ти е, бременна си. Simple Smile

Начи аз - перманентно. И крива и явно бременна 😂

# 12 613
  • Мнения: 1 112
Бебето ми е на два месеца, но явно съм хванала пак от сапуна :/ симптомите са налице-  хем ми се спи по цял ден, хем не спя през нощта, зърната ме болят, за кръста да не говорим...Има ли смисъл изобщо да правя тест или направо да приготвям дрешките за изписване? Поне ако пак е момче няма да купувам нови!

# 12 614
  • София
  • Мнения: 1 480
Еее поне един тест със сода направи де...ако не ти е криво, ако ли не, почвай да гладиш дрешките..

Общи условия

Активация на акаунт