Забавни въпроси за бременността

  • 1 379 777
  • 18 320
  •   2
Отговори
# 13 440
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 262
я прочетете "Аламинут" на Чудомир. Simple Smile Simple Smile Simple Smile
TrollfaceTrollfaceTrollface аматьорки! ще ми се хвалят те с десетчасови меки топлини!

# 13 441
  • Мнения: 3 479
Аз не усетих мека топлина преди раждане. 10часа прели раждане 1 бях по магазините с приятелки, 10 часа преди раждане 2 бях заспала като пън.
С раждане 1 нищо не усетих. С раждане 2 за малко не родих в колата, но пак нямаше топлини...

И сода не бях препикала... Толкова важни моменти от живота изпуснати безвъзвратно

# 13 442
  • София
  • Мнения: 18 754
И аз така,нищо не става от нас,дървета.

# 13 443
  • Мнения: 3 479
я прочетете "Аламинут" на Чудомир. Simple Smile Simple Smile Simple Smile
TrollfaceTrollfaceTrollface аматьорки! ще ми се хвалят те с десетчасови меки топлини!


Ох, аз съм абсолютен фен на Чудомир. Опитах да го чета на щерката вместо приказка, но ме отсвири...ще пробвам пак след някоя година, че още е малка явно( на 5г)

# 13 444
  • Мнения: 8 178
я прочетете "Аламинут" на Чудомир. Simple Smile Simple Smile Simple Smile
TrollfaceTrollfaceTrollface аматьорки! ще ми се хвалят те с десетчасови меки топлини!
Ох, аз съм абсолютен фен на Чудомир. Опитах да го чета на щерката вместо приказка, но ме отсвири...ще пробвам пак след някоя година, че още е малка явно( на 5г)
Поизбързала си май! То за да разбереш хумора (често сарказма му), поне малко жизнен опит трябва Wink На 10 и на 30 много различни неща ми бяха смешни в разказите му... Както и много различно "разбрах" "Малкия принц" в тези си възрасти...

По темата: Ето ви нов термин за "бебеправене" и т.н. "Проявихме активност с мъжа ми"
Аз всеки ден проявявам активност в готвене, детегледане, работа... ей, да не взема да направя някоя беля с тези прояви Scream

# 13 445
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 262
опитай с лъжлив Съби и проклетисването в гробищата. след този разказ баткото изчете и двата тома Simple Smile
 Simple Smile Горинич пък, най-много харесва  "Кумата Берта".
каката четеше без да я побутвам, та не знам кой разказ хареса най-много. Simple Smile

# 13 446
  • Мнения: 29 912
По темата: Ето ви нов термин за "бебеправене" и т.н. "Проявихме активност с мъжа ми"
Аз всеки ден проявявам активност в готвене, детегледане, работа... ей, да не взема да направя някоя беля с тези прояви Scream

Аууу, внимавай! Да не тичаш после за сода... Crazy Mr. Green Stop

# 13 447
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
И аз не усетих топлината, но аз не съм и раждала, оперирана съм от бебе.

# 13 448
  • Мнения: 3 479
По темата: Ето ви нов термин за "бебеправене" и т.н. "Проявихме активност с мъжа ми"
Аз всеки ден проявявам активност в готвене, детегледане, работа... ей, да не взема да направя някоя беля с тези прояви Scream

Аууу, внимавай! Да не тичаш после за сода... Crazy Mr. Green Stop

Ок, записвам. Ако ме пита някой защо съм се проснала лежарно и мързеливо ще им кажа, че ме е страх да не забременнея.

# 13 449
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
И те е страх, да не изтърсиш бебето на пода.

п.п. Онзи ден за пръв път четохме Чудомир с малката - тя вече е на 9. Избрах ѝ „Туристи“ - хареса се. Та ще почна полека, да вкарвам неща, които може да разбере.

# 13 450
  • Мнения: 3 479
И те е страх, да не изтърсиш бебето на пода.

п.п. Онзи ден за пръв път четохме Чудомир с малката - тя вече е на 9. Избрах ѝ „Туристи“ - хареса се. Та ще почна полека, да вкарвам неща, които може да разбере.


Да,да . Ще сменя подхода.
 При нас има и друг момент, семейството ми не е българско, децата учат бг само от мен, а аз не ползвам речника на Чудомир. За тях е малко като да слушат Шекспир в оригинал...

# 13 451
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 262
активностите трябва да са с мъжа! не самосиндикално все пак. Wink
т.е. започвате да готвите заедно и като знам размера на средностатистическата българска кухня съм сигурна, че работата е опечена. работата, не хляба. Simple Smile  Simple Smile Simple Smile

ели,
Скрит текст:
опитай тогава с Анини приказки. Simple Smile а още по-добре да гледате първо патетата на Бате Климбо, след това цялата книжка ще е интересна. Wink
 не намирам клипче на патетата, а знам, че сме го гледали Sad. тук пише, че има запис.
https://gramofonche.chitanka.info/prikazki/3te-pateta--magareto- … denchev--bea1489/

Последна редакция: чт, 14 фев 2019, 10:52 от st. Dobri

# 13 452
  • Мнения: 3 479
активностите трябва да са с мъжа! не самосиндикално все пак. Wink
т.е. започвате да готвите заедно и като знам размера на средностатистическата българска кухне съм сигурна, че работата е опечена. работата, не хляба. Simple Smile  Simple Smile Simple Smile

ели, опитай тогава с Анини приказки. Simple Smile а още по-добре да гледате първо патетата на Бате Климбо, след това цялата книжка ще е интересна. Wink
 не намирам клипче на патетата, а знам, че сме го гледали Sad. тук пише, че има запис.
https://gramofonche.chitanka.info/prikazki/3te-pateta--magareto- … denchev--bea1489/

Използвам докато забременняващите ни философи спят да поспамя, за последно...

Благодаря за идеята! Въобще не се бях сещала за Анини приказки. Ще ги поръчам на хартия.

П.п. Мъжът ми каза на шега директно да почна с Тери Пратчет...Вещици в чужбина щяло да и́ дойде точно.
Опитах да заразя мм с Т.Пратчет на стари години,но му се видя детинско. Явно много къснт го почнах...

# 13 453
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 262
ели,
Скрит текст:
ранко е за детето, а половинът не  е уцелил неговата книга. Simple Smile
на него му дай Последният герой Simple Smile Simple Smile
за дечко ... не знам моят на 9 хареса героя, поръча си изкуството, но не му допадна.
Trollface заедно четем готварската книга - заедно, защото е на английски.

# 13 454
  • Мнения: 3 479
ели,
Скрит текст:
ранко е за детето, а половинът не  е уцелил неговата книга. Simple Smile
на него му дай Последният герой Simple Smile Simple Smile
за дечко ... не знам моят на 9 хареса героя, поръча си изкуството, но не му допадна.
Trollface заедно четем готварската книга - заедно, защото е на английски.

Аз го пробвах с Музика за Душата и Морт и не стана. Ако с тия не става за мен няма спасение Wink
Оф казах че спирам.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт