Забавни въпроси за бременността

  • 1 379 334
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 13 425
  • Мнения: 3 464
И  аз почувствах тая вечер мека топлина. Ма явно вече трябва да спра виното

От опит знвм, че колкото по мека топлината днес, толкова по твърда студентната утре...

# 13 426
  • Мнения: 3 191
Фокси, няма нужда да мислиш, аз имам готово решение!
Ще правя бизнес - живея много близо до хотел, в който лятото почти всяка събота има сватба със заря - ще се изнесем ние в друг, а този ще го даваме под наем на бебеправещи срещу подобаващо възнаграждение.  На изпроводяк - рукола и доместос за всички!


Хубу ще го даваш под наем, ама ако не пълниш хладилника с Пещерска, никаква мека топлина и пърхания няма да усетят наемателите. То това твоето ще си е чисто печалбарство....


Аааа, искам и процент дялове за мен и Миднайт, щото те отворихме на схемата.

Тая бълбукащата сцепи мрака...дано не изригне с някой стомашно-чревен вирус, че ще стане много романтично утре за празника.

# 13 427
  • Мнения: 39 470
Въйй, какво ми казваш бе жено, че  утре си отивам ли?

# 13 428
  • Мнения: 3 464
Въйй, какво ми казваш бе жено, че  утре си отивам ли?

Не бе,мацка.Спирай с това вино, че утре е работен ден.

# 13 429
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Тази тема никога няма да замре! На килограм се бълват глупостите. Simple Smile

# 13 430
  • Мнения: 39 470
их жалко. Мислех че зачевам

# 13 431
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 872
Сигме, не ги слушай!  Направо на черна завист ми лъха, щото ти усещаш меката топлина. Отсега мога да ти кажа "Честито!" Wink

# 13 432
  • Мнения: 39 470
Мерси Янче. Ако е момче ще е Мавдрудий.

# 13 433
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 872
Ако е момиче? Керацуда? Wink

# 13 434
  • София
  • Мнения: 10 642
Оххх, ще събудя малкия заради вас
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

# 13 435
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Сигме, не ги слушай!  Направо на черна завист ми лъха, щото ти усещаш меката топлина. Отсега мога да ти кажа "Честито!" Wink
Да, да, тук всички са само завистници.  Ама не разбират от съвременна гЕнекологЕя.

# 13 436
  • Мнения: 13 082
Всички усетили меката топлина, да не сте се изпуснали бре? 😆 Щото и тогава има мека топлина.

Последна редакция: чт, 14 фев 2019, 08:20 от ARIA*

# 13 437
  • Мнения: 1 406
Ох Ария, така ме разсмя, че почуствах тази мека топлина.
Сега има да го мисля какво е. Явно ще ходя до магазина за рукола, ама преди това една сода, ей тъй за всеки случай.

А бе ядът ми се пържени яйца с праз и кисело зеле за салата ( не е винен кебап или грах да речем нещо сигурно).  Това сега за признак ли да го броя или си внушавам?

# 13 438
  • Мнения: 8 136
Всички усетили меката топлина, да не сте се изпуснали бре? 😆 Щото и тогава има мека топлина.
Колно неромантично, срамотА! Завистница завистлива Smirk
ПП: Замислих се... аз "мека топлина" усетих някъде 28дни преди термин, след 10 чАса родих... Добре, че бях на кантара на кварталната женска консултация, та акушерката ме инфирмира, че ще раждам, а не съм току що заченала!
Тез дами да не зарадват мъжовете с раждане на 14ти, тамън навреме!

# 13 439
  • Мнения: 13 082
Пенева, замислих се, че и аз усетих мека топлина и родих след десетина часа. 🤔 Тази с меката топлина да не е вече в предродилно?

Общи условия

Активация на акаунт