Забавни въпроси за бременността

  • 1 378 675
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 13 410
  • Мнения: 2 002
Ти, пък, ще разчиташ на някой си!!!
 Я пращай мъжа си за фойрверки и да ги зарежда, ама внимавайте да свършите като гръмнат, че то иначе язък за парите!!!!

# 13 411
  • София
  • Мнения: 18 704
Пази си го за нея ние тука да дерзаем.

Да бе да се възползват и съседите от нашите,тц нье.

# 13 412
  • Мнения: 1 113
Фокси, няма нужда да мислиш, аз имам готово решение!
Ще правя бизнес - живея много близо до хотел, в който лятото почти всяка събота има сватба със заря - ще се изнесем ние в друг, а този ще го даваме под наем на бебеправещи срещу подобаващо възнаграждение.  На изпроводяк - рукола и доместос за всички!

# 13 413
  • София
  • Мнения: 18 704
Браво,най~после един да помисли за демографския прираст.
Направо в еърбнб го пущай.

# 13 414
  • София
  • Мнения: 10 642
Козирогчеееее, от къде ги влачиш такива.... 🤣🤣🤣
Вече съвсем се чувствам като тапир 🤣🤣🤣

# 13 415
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 705
С ММ ще се пазим за 31.12 тогава ще е сигурна работата. Напомняте ме декември да гледам за рукола на промоция... Да си имам и да съм подготвена за след НГ.
Баси, защо не казаха по-рано за фойерверките Sad

# 13 416
  • Мнения: 5 059
Ихууу,каква е тази тема бре 😀
Аз в момента усещам мека топлина , ама тя е от цветната снимка и кървенето , което получих след нея . Но пък,като се замисля , овулацията ми трябва да е минала, преди малко се мих със сапун , веднага след мъжа ,че и с кърпа се избърсах .Кой знае....

# 13 417
  • София
  • Мнения: 18 704
Ми ей на,уж фором за взаимопомощ,а те само хейт,крият и  се подиграват.

# 13 418
  • София
  • Мнения: 10 642
Е как минала, като цветна снимка се прави преди овулация

# 13 419
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 840
Малиии, тук както през седмица-две има фиести с фойерверки... Сега ще се побъркам - на тия години... Rolling Eyes

# 13 420
  • София
  • Мнения: 18 704
Янче,давай под наем бре,е ти бизнес ниша.

# 13 421
  • Мнения: 5 059
Е как минала, като цветна снимка се прави преди овулация
За съжаление моята я направихме 1 ден преди нея .И аз така си мислех , док каза ,че не овулацията му пречи, а одебелената лигавица след 10 ден , ама при мен няма друг вариант .
От хапчетата за щитовидната цкАлът ми се скъси на 24 дена , а кървенето ми обичайно продължава 8 , дори 9 за да е абсолютно изчистено всичко .10 ден се падаше неделя ...и така ми я направиха 1 ден преди недоказана овулация де , но обикновено ми е точна .
Ох, много сложно май го обясних .Абе , важното е ,че се минах със сапун и кърпа

# 13 422
  • София
  • Мнения: 10 642
Е щом и с двете си се минала, значи честито.
Иначе, точно заради лигавицата се прави преди УвОлация, ама щом така стоят нещата при теб...

Нов симптом
Момичета, мислите ли че е възможна бременност- последния ми цикъл беше на 23ти януари, малко е нередовен защото кърмя , но да кажем че е 28 дни.
Проявихме активност с мъжа ми около предполагаемата Ову, и от няколко дни ми бълбука корема и много ми се спи- все симптоми от миналата бременност. Днес не се стърпях направих тест но беше отрицателен, дали все пак няма шанс?

# 13 423
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 705
Утре е празника на любовта, очаквам много жени да усетят оплождане, боцкане, болки ниско долу и бълбукане. Голяма романтика като се замисли човек. Дано има добри хора, които да пускат фойерверки и пиратки, язък за виното иначе.

# 13 424
  • Мнения: 39 321
И  аз почувствах тая вечер мека топлина. Ма явно вече трябва да спра виното

Общи условия

Активация на акаунт