Забавни въпроси за бременността

  • 1 378 532
  • 18 320
  •   2
Отговори
# 1 410
  • Мнения: 9 865
Не знам и аз, нищо в поста й не подсказва този финал и затова ми стана адски смешно.
Според мен е чела-недочела и се е притеснила нещо, случва се, в нета има какви ли не съвети и информации. Но специално за дорб(чета) съм чела, че е препоръчително даже, ест. добре сготвени, но не познавам много хора да ядат суров дроб.

На мен докторът винаги ми се смее, вика, айде кажи тоя път какво чете из интернет, какви са последните тенденции, че съм изостанал.

# 1 411
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 523
 Joy
Аз не съм разказвала.
Вярно е това за дробчетата, аз не обичам и не ям.

# 1 412
  • Мнения: 9 475
А, това съм го чувала! Не трябвало да се ядат дреболии. Може за това да пита. На мен един бабет ми го каза като бях бременна и набивах воденички в едно заведение  Laughing
Изядох си ги, пък!  Crossing Arms

# 1 413
  • Мнения: 2 309
Стана ми интересно и се разрових. Пише, че ботулиновия токсин се използва при свръхактивен пикочен мехур като се инжектира в пикочния мехур.
Инжектирането на силикон изобщо не виждам как би станало и то в матката. Не си го обяснявам, ако може да разясниш ще е добре. Смятам, че и на съфорумките ще е интересно. Peace

Току-що говорих с майка ми и тя е прекратила всякакви контакти с въпросната двойка преди няколко години! За жалост и тя не си спомня какво точно е правила! Май трябва да кажа, че жената е бразилка и тям имат малко странни "козметични" процедури, като например онзи ден гледах по телевизията на един му предлагали да си извади 4 ребра  Shocked , за да няма провиснал бюст! Иначе като контрацепция  и липса на цикъл пожелание знам единствено за хормоналните спирали, но те определено не са под формата на инжекции, а си спомням че майка ми ми разказваше определено за инжекции!

# 1 414
  • София
  • Мнения: 5 605
А, това съм го чувала! Не трябвало да се ядат дреболии. Може за това да пита. На мен един бабет ми го каза като бях бременна и набивах воденички в едно заведение  Laughing
Изядох си ги, пък!  Crossing Arms
И аз съм чувала за дреболийки. Ама само дробчетата явно да дреболийки.
Воденичките са си чиста пържола, мац!  Mr. Green

# 1 415
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 523
Аз за пръв път го чувам това. Rolling Eyes

# 1 416
  • Мнения: 7 519
Стана ми интересно и се разрових. Пише, че ботулиновия токсин се използва при свръхактивен пикочен мехур като се инжектира в пикочния мехур.
Инжектирането на силикон изобщо не виждам как би станало и то в матката. Не си го обяснявам, ако може да разясниш ще е добре. Смятам, че и на съфорумките ще е интересно. Peace

Току-що говорих с майка ми и тя е прекратила всякакви контакти с въпросната двойка преди няколко години! За жалост и тя не си спомня какво точно е правила! Май трябва да кажа, че жената е бразилка и тям имат малко странни "козметични" процедури, като например онзи ден гледах по телевизията на един му предлагали да си извади 4 ребра  Shocked , за да няма провиснал бюст! Иначе като контрацепция  и липса на цикъл пожелание знам единствено за хормоналните спирали, но те определено не са под формата на инжекции, а си спомням че майка ми ми разказваше определено за инжекции!
Ей така се раждат митове и легенди Simple Smile.

# 1 417
  • София
  • Мнения: 5 198
Значи дробчета след 5г.с./май/ Да пита д-р Радева  Sunglasses

Ох бълбукане ,да не би да означава ритане на бебето  Thinking

# 1 418
  • Сф
  • Мнения: 10 664
Четем с мм темата и той пада от смях .Каза, че майка му като е била бременна с него една бабичка и е казала да не яде охлюви докато е бременна, защото детето щяло да е лигаво! Joy

# 1 419
  • Мнения: 9 475
А, това съм го чувала! Не трябвало да се ядат дреболии. Може за това да пита. На мен един бабет ми го каза като бях бременна и набивах воденички в едно заведение  Laughing
Изядох си ги, пък!  Crossing Arms
И аз съм чувала за дреболийки. Ама само дробчетата явно да дреболийки.
Воденичките са си чиста пържола, мац!  Mr. Green
А сърчицата и шкембето? Защото и от тях бая си хапнах  Blush

# 1 420
  • София
  • Мнения: 5 198
На мен ми казаха да не галя кучето си ,защото бебето щяло да бъде космато.
Представям си още колко измишльотини има

# 1 421
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 523
 Joy Joy Joy
Аз чак такива изцепки нямам, но искрено се забавлявам със споделеното от вас.

# 1 422
  • София
  • Мнения: 6 173
Стана ми интересно и се разрових. Пише, че ботулиновия токсин се използва при свръхактивен пикочен мехур като се инжектира в пикочния мехур.
Инжектирането на силикон изобщо не виждам как би станало и то в матката. Не си го обяснявам, ако може да разясниш ще е добре. Смятам, че и на съфорумките ще е интересно. Peace

Току-що говорих с майка ми и тя е прекратила всякакви контакти с въпросната двойка преди няколко години! За жалост и тя не си спомня какво точно е правила! Май трябва да кажа, че жената е бразилка и тям имат малко странни "козметични" процедури, като например онзи ден гледах по телевизията на един му предлагали да си извади 4 ребра  Shocked , за да няма провиснал бюст! Иначе като контрацепция  и липса на цикъл пожелание знам единствено за хормоналните спирали, но те определено не са под формата на инжекции, а си спомням че майка ми ми разказваше определено за инжекции!
Сигурно са били инжекции, но определено не със силикон  Laughing. Вероятно са хормоналните с прогестерон, само че за тях съм чела, че се бият мускулно и са с действие 8-12 седмици.

# 1 423
  • Мнения: 2 309

Още в първия пост казах, че не съм сигурна какво беше и историята ми е по спомени от преди поне 5 години! Ако беше нещо хормонално нямаше да ми направи впечатление!

# 1 424
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Нищо смешно няма във въпроса за дробчетата, по принцип черният дроб, макар и с много полезен състав, е филтър за всякакви токсини, които животното е погълнало.

Общи условия

Активация на акаунт