Забавни въпроси за бременността

  • 1 378 531
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 337
Цитат
здравейте,ползвам противоза4атъ4ни пластири евра,но имам съмнение 4е то4но 4-5 дни преи да ми дойде не ги използвах правилно.за не6тастие тогава правихме секс с гаджето ми(след него установих 4е пластира е леко отлепен в единия край,а не го бях гледала от ден и половина-два)дойде ми нормално.имам ли някакви основаноя да се притеснявам 4е мпже да има бременност,но организмът ми да не я е от4ел предвид това 4е ина малко време и ми дойде?

Цитат
здравейте на всички имам един проблем и ше се
радвам ако ми помогнете.закъсня ми с 9 дни отидох на гинеколог обаче
точно същия ден ми дойде и лекарят ми каза че имам отделен фуликол
които се намира в края на левия яйчник,говорих с една позната и тя каза
че щом се е отделил и не се е спъкъл като ми е дошло значи съм
бременна,а правих тестовете и са отрицателни има ли вероятност да имам
цветна бременост

Цитат
Преди пет месеца имах полов контакт на 10 юли а трябваше да ми доиде на 11 , но ми доиде чак на 17 , въпреки че приятеля ми не свърши изобщо.Възможно ли е да съм забременяла?До сега имах редовен и напълно нормален цикъл.но сега ми закаснява вече трети ден.Освен бременност поради какви причини може да ми закаснее?Ако бях бременна нямаше ли да си проличи до сега.И как ще изглежда корема ми ако съм в петия месец?Моля ако някои е осведомен по въпроса да ми помогне!

# 151
  • Мнения: 9 571




Цитат
Преди пет месеца имах полов контакт на 10 юли а трябваше да ми доиде на 11 , но ми доиде чак на 17 , въпреки че приятеля ми не свърши изобщо.Възможно ли е да съм забременяла?До сега имах редовен и напълно нормален цикъл.но сега ми закаснява вече трети ден.Освен бременност поради какви причини може да ми закаснее?Ако бях бременна нямаше ли да си проличи до сега.И как ще изглежда корема ми ако съм в петия месец?Моля ако някои е осведомен по въпроса да ми помогне!


Joy Преди няколко години правих секс, има ли вероятност да съм родила и да не съм разбрала??? Възможно ли е наистина да има толкова неграмотни жени, искала да види как изглежда корем в 5 месец  ooooh!

# 152
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673




Цитат
Преди пет месеца имах полов контакт на 10 юли а трябваше да ми доиде на 11 , но ми доиде чак на 17 , въпреки че приятеля ми не свърши изобщо.Възможно ли е да съм забременяла?До сега имах редовен и напълно нормален цикъл.но сега ми закаснява вече трети ден.Освен бременност поради какви причини може да ми закаснее?Ако бях бременна нямаше ли да си проличи до сега.И как ще изглежда корема ми ако съм в петия месец?Моля ако някои е осведомен по въпроса да ми помогне!


Joy Преди няколко години правих секс, има ли вероятност да съм родила и да не съм разбрала??? Възможно ли е наистина да има толкова неграмотни жени, искала да види как изглежда корем в 5 месец  ooooh!

 rotfImao rotfImao rotfImao

# 153
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 523
Не мога.  Joy Joy Joy
Връщам се да дочета.

# 154
  • Мнения: 4 569
Тая тема ми влияе зле.

Днес видях ягодов конфитюр. Така ми се дояде че ядох с пръсти.
Обикновено не ми се яде ама сега не разбрах какво ми стана. Егати и желанието и чудото!
И лелката пак ми я няма.
Бременна ли съм?

# 155
  • Мнения: 1 740
Ние предупреждавахме да се предприемат предпазни мерки преди да се влиза тук, че може и от четенето да е стане някоя беля...

# 156
  • Мнения: 1 283
Как организЪма не отчита бременност? Сърби те дясното зРъно вместо лявото зАрно?... newsm78

# 157
  • Мнения: 4 569
Ние предупреждавахме да се предприемат предпазни мерки преди да се влиза тук, че може и от четенето да е стане някоя беля...
Кажете какви точно са тия мерки?  baby_neutral

# 158
  • Мнения: 337
Ние предупреждавахме да се предприемат предпазни мерки преди да се влиза тук, че може и от четенето да е стане някоя беля...
Кажете какви точно са тия мерки?  baby_neutral
Ескапел профилактично!

# 159
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Ние предупреждавахме да се предприемат предпазни мерки преди да се влиза тук, че може и от четенето да е стане някоя беля...
Кажете какви точно са тия мерки?  baby_neutral
 

Презервативи,противозачатъчни и Ескапел задължително  Tired.Ако обаче имаш малко по различен цикъл - аборт. Mr. Green

# 160
  • Мнения: 4 569
А ако не водя полов живот?

# 161
  • Мнения: 1 283
Бременна си значи!  hahaha

# 162
  • Мнения: 1 740
Ние предупреждавахме да се предприемат предпазни мерки преди да се влиза тук, че може и от четенето да е стане някоя беля...
Кажете какви точно са тия мерки?  baby_neutral
Ескапел профилактично!
Всички възможно най-надеждни, по възможност комбинирани, плюс три чифта бельо. Mr. Green (въпреки, че вече разбрахме за агресивните сперматозоиди, които щурмуват през дрехите, та пак не е много сигурно)

Тогава е най-опасно. Четете ги внимателно тия консултации тука.  Hug

# 163
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Ааааа чакай чакай те сперматозоидите са опасни.Може и с дрехи като си да те нападнат.......да не говорим за басейните........... Naughty

# 164
  • Мнения: 337
Естел, специално за теб какво се прави при съмнение за бременност:
Цитат
след което взех от аптеката примолут нор 5 и изпих едно хапче на следващата сутрин в 7 изпих още едно а в последствие на обяд още едно, вечерта към 19 се реших да купя Постинор Дуо и изпих едно хапче после видях че не съм погледнапала правилно и изпих второто след 3 часа някъде

(Аз се запалих да търся простотии)

Общи условия

Активация на акаунт