Забавни въпроси за бременността

  • 1 378 374
  • 18 320
  •   2
Отговори
# 15 285
  • Мнения: 29 341
Eeeee, стига де!!!! Още малко и ще го из@кат....

Идва ми да напиша една простотия, ама айде, ще замълча... TrollfaceTrollfaceTrollfaceTrollface

# 15 286
  • Наблизо
  • Мнения: 6 083
Някои лекари забравят освен тръбите да проверят яйчниците,шийката на матката и стомашната кухина, тъй като плодът може да е и там. Преживях го миналата година.Имах си плоден сак в матката,който си растеше и перфектно ЧХГ,и мен нищо не ме болеше до 8ма седмица,когато отидох с ужасни болки.Последва лапароскопия. Всичко ще бъде наред.❣
То че е възможно,възможно е да е в стомашната кухина...но тогава героинята не би знаела че е бременна и е както изключително рядко състояние,така и доста тежко но пък може и да е със щастлив край.
https://en.wikipedia.org/wiki/Abdominal_pregnancy

# 15 287
  • София
  • Мнения: 10 642
В стомашната кухина дори на теория не е възможно

# 15 288
  • Мнения: 8 076
В "стомашната", не в "коремната"... и как точно е възможно яйцеклетка да влезе в стомаха, че и да оцелее в тази агресивна силно киселинна среда Thinking

# 15 289
  • София
  • Мнения: 10 642
В "стомашната", не в "коремната"... и как точно е възможно яйцеклетка да влезе в стомаха, че и да оцелее в тази агресивна силно киселинна среда Thinking
Пък и семчовците. Знаем, че са държеливи, ама все пак за солна киселина става въпрос 🤣

# 15 290
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 049
какво знаете виЙ!
вчера чух за "гръбначния кош" - без да очаквам рязко задобрях в анатомията и физиологията на човека. Simple Smile

# 15 291
  • Мнения: 8 076
Виж с'я, мъжко ли е не го жаля Smiling Imp Да плуват където са ги пуснали... айде да не се оплакват! Солна - безсолна киселина, все тая! Да се справят! Smiling Imp

# 15 292
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 704
В него е кухия мозък, да знаете!

# 15 293
  • Наблизо
  • Мнения: 6 083
В "стомашната", не в "коремната"... и как точно е възможно яйцеклетка да влезе в стомаха, че и да оцелее в тази агресивна силно киселинна среда Thinking
Пък и семчовците. Знаем, че са държеливи, ама все пак за солна киселина става въпрос 🤣
АХ съжалявам,и аз чукча писател.Ама ето това чоетох наскоро - семчовците са голяма работа,ей.
https://abcnews.go.com/Health/Wellness/teen-girl-vagina-pregnant … /story?id=9732562

# 15 294
  • Мнения: 4 518
Eeeee, стига де!!!! Още малко и ще го из@кат....

Идва ми да напиша една простотия, ама айде, ще замълча... TrollfaceTrollfaceTrollfaceTrollface
Така се раждат някои хора, практикуващи определени професии.

Последна редакция: ср, 24 юли 2019, 17:21 от Fairytale11

# 15 295
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Ама нека еволюираме, бе. Нека и в стомаха виреят бебчовците. Така ще може и мъжете да бременеят.
И само си викам дано, дано, данооооо.

# 15 296
  • София
  • Мнения: 11 489
Да, и аз това казвам. Нека вече тези татковци да започват да бременеят в стомаха, че то ни писна вече на нас, жените.

# 15 297
  • София
  • Мнения: 12 006
На вас ви е смешно, ама знаете ли колко е лошо, да не знаете кой е бащата, а да ви питат и вие да разчитате на математиката на някаво си докторче?
Цитат на:  link=topic=861563.msg32462326#msg32462326 date=1454326258
Мамчета бях на преглед за второ мнение от друг специалист показах му всички снимки от ехограф през онова време смяташе всичко,но според него има прекалено минимален шанс да и от 11.10. Според него е станало към датите 1-2.дано всичко е така стискайте палци защото мисълта че може да съм излъгала някой ме подлудява.

SatisfiedSatisfiedSatisfied

# 15 298
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Тия ехографи е крайно време да ги направят, освен тегло и седмици да показват и датата на която е заченато бебето. Ми бъркат се жените, стават грешки и ...

# 15 299
  • Мнения: 29 341
Направо да изписват името на бащата.

Общи условия

Активация на акаунт