Забавни въпроси за бременността

  • 1 378 686
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 16 455
  • у дома...
  • Мнения: 3 080
Е как го вкарва без ерекция?!?!?
Пълнени чушки как се правят? Натъпква се криво ляво...

# 16 456
  • Мнения: 9 364
Е как го вкарва без ерекция?!?!?
Пълнени чушки как се правят? Натъпква се криво ляво...
Това като във вица:
- Жена, застани на челна стойка?
- Защо, ще го вкарваш ли?
- Не ще го спускам.

# 16 457
  • Мнения: 39 384
Колко съм изостанала само! Вече и без ерекция се прави секс 😂
До колкото разбрах от цитата е и редовна практика....

Марче, не бъди назадничава! Трябва да сме в крак с новостите! Joy
Ужас, Янче, ама предпочитам да съм демоде, пък нека ми е зле...

# 16 458
  • France
  • Мнения: 12 592
Е как го вкарва без ерекция?!?!?
Пълнени чушки как се правят? Натъпква се криво ляво...
О, не! Представих си го картинно. Защо ми трябваше Joy

# 16 459
  • Мнения: 13 082
Смятам да накарам ММ да пробваме 😂 Дано не ме помисли за тотално изпаткала.

# 16 460
  • София
  • Мнения: 12 006
Смятам да накарам ММ да пробваме 😂 Дано не ме помисли за тотално изпаткала.
И след това, мисля, че ще ти потърси психиатър SatisfiedSatisfiedSatisfied

# 16 461
  • Мнения: 13 082
Правя го в името на каузата 😂 Ако не ме приберат тези с белите престилки ще докладвам. Предупреждавам ви, че ще е обикновено родео без бебеправене обаче 😂

# 16 462
  • France
  • Мнения: 12 592
На това се казва да се жертваш за общата кауза Joy от кога се каня да препикая малко сода.

# 16 463
  • Мнения: 5 478
Едни си ги тикат криво-ляво, други си ги бутат...
В нови теми една е питала дали може да е бременна, защото с гаджето ѝ си "бутали органите".
Вижте я преди да изтрият темата, защото не знам как да я цитирам без името от телефона, че тука нали са много чувствителни...

# 16 464
  • София
  • Мнения: 10 642
А как се казва темата?
Аааа, вече е изтрита, обаче имам мейл за нова тема 🤣
Цитат
Здравейте! Тей като съм доста притеснена все още дали съм бременна исках да попитам според вас дали е възможно. Тъй като преди около 2 месеца с приятеля ми бяхме в нас. Единственото, което правихме е да бутаме взаимно *органите* си. Не е имало проникване или търкане. Просто усещам да ме боли корема и леко да ми се гади два месеца след случилото се. Имах редовен цикъл още през декември, когато това се случи, както и през януари си беше нормален. Просто не знам дали не е възможно въпреки цикъла да има нещо. Моля Ви, напишете Вашето мнение. Благодаря Ви предварително!

# 16 465
  • Варна
  • Мнения: 838
Баси, а на всичкото отгоре, в "Искам бебе" - на най-видното място стои закачена темата "*** ВАЖНО! ПРОЧЕТИ ПРЕДИ ДА ПОПИТАШ ! ***".
Чудесна тема. В нея, някои потребители са си направили немалкия труд да вместят ВСИЧКО необходимо (линкове, цитати от статии и книги и т.н. и т.н ), достатъчно да се отговори на какъвто и да е въпрос по темата забременяване.

Само да има кой да чете;)

(Обаче, има ВЪПРОСИ, които са предизвикателство и за такива места. Въпроси, които биха счупили и най-блестящия мозък, и най-съвършения компютър. Въпроси за "бутане на органи", например.
Заради които, съществува и настоящата тема:)

# 16 466
  • France
  • Мнения: 12 592
А как се казва темата?
Аааа, вече е изтрита, обаче имам мейл за нова тема 🤣
Цитат
Здравейте! Тей като съм доста притеснена все още дали съм бременна исках да попитам според вас дали е възможно. Тъй като преди около 2 месеца с приятеля ми бяхме в нас. Единственото, което правихме е да бутаме взаимно *органите* си. Не е имало проникване или търкане. Просто усещам да ме боли корема и леко да ми се гади два месеца след случилото се. Имах редовен цикъл още през декември, когато това се случи, както и през януари си беше нормален. Просто не знам дали не е възможно въпреки цикъла да има нещо. Моля Ви, напишете Вашето мнение. Благодаря Ви предварително!
Не имало секс, има менструация.... по всички традиции на форума, мацката е бременна.
Напоследък толкова глупости прочетох тук, че даже не ми е в топ три Rolling Eyes

# 16 467
  • у дома...
  • Мнения: 3 080
Моя мъж, ако ми бутне "органа" така, както аз цветно си го представих, ще стане прочут като новия Фаринели и ще може да пее сопрано партиите в оперите!
След "50 нюанса сиво" нищо не е такова, каквото беше!

# 16 468
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
пренасям от прЪвУписТнЪтЪ Trollface

Цитат
Здравей мога да ти кажа че и ас когато си направих тест втората Петра не се виждаше САС същата наситеност както контролната слет това отидох на лекар и да в действителност съм бремена

първата Петра е в Йордания, а втората?
разбрах, че се стига със САС, но скандинавските авиолинии ли има предвид или софийския апелативен съд?
и аз
Цитат
Моля Ви, напишете Вашето мнение. Благодаря Ви предварително!

Trollface

# 16 469
  • Мнения: 5 468
Ахахаха... Не се научиха, че и бледа Петра, означава положителен тест. И все се явява някоя да обяснява как имала бледа Петра и после се е оказала бременна... Но с този правопис мога да предположа, че не могат да си прочетат инструкциите на теста.

Общи условия

Активация на акаунт