Забавни въпроси за бременността

  • 1 378 618
  • 18 320
  •   2
Отговори
# 17 145
  • Мнения: 39 370
Мани, и едната бледа чертичка  седмица преди цикъл е толкова фрапантен показател.....

# 17 146
  • East Coast
  • Мнения: 333
Готово! 1144 страници...по- скоро тревожно отколкото смешно, но това не попречи да се посмея от сърце Simple Smile

моят въпрос е: аз имам положителен тест (много, много желан) следих овулацията и имам закъснение, ОБАЧЕ нищо не ме сърби!
Взех да се притеснявам.. Вие какво мислите.. ей така, без снимка на теста и дати...бременна ли съм?

# 17 147
  • Мнения: 7 690
Щом имаш закъснение значи не си бременна. За тая работа се иска месечен цикъл и еротични желания свързани с тенджера грах. Соре.

# 17 148
  • Мнения: 2 101
Тцъ,към горните симптоми,трябва и да се извиняваш,куп отрицателни тестове и препикани руколи,жаби,доместоси,а и не каза дали сте се бутали по органите.

# 17 149
  • Мнения: 93
Освен симптомите трябва и да си премиеш матката, яйчниците туй-онуй...
Да ти е лошо на втория ден след акта, то не е проста работа 😀 а и освен другите работи за препикаване удари и една содичка за по - сигурно

# 17 150
  • Мнения: 4 966
Тцъ,към горните симптоми,трябва и да се извиняваш,куп отрицателни тестове и препикани руколи,жаби,доместоси,а и не каза дали сте се бутали по органите.
Тя не иска да си каже, кога са се бутали, така че, поне преди 2-3 месеца Joy

# 17 151
  • София
  • Мнения: 10 642
Готово! 1144 страници...по- скоро тревожно отколкото смешно, но това не попречи да се посмея от сърце Simple Smile

моят въпрос е: аз имам положителен тест (много, много желан) следих овулацията и имам закъснение, ОБАЧЕ нищо не ме сърби!
Взех да се притеснявам.. Вие какво мислите.. ей така, без снимка на теста и дати...бременна ли съм?
Ами значи не си бременна. След 8 месеца и на теб ще ти подхвърлят едно бебе (като на някои от нас) и ще видиш тогава 🤣

# 17 152
  • София
  • Мнения: 8 114
Плюс това не си се извинила

# 17 153
  • East Coast
  • Мнения: 333
Абе.. побутахме се ама малко...В правилните органи. ( оле ужас, какви глупости пиша)
Момичета, ми то така аз и първия път не съм била бременна 🤔 
Извинявам се, ако отговора ми не е за тук, също така и въпроса. Извинявам се, че имам закъснение и само един положителен тест.
Моля да бъда изтрита или преместена ако не пиша където трябва
..ох отивам да се бутна още малко..За по-сигурно. В семейството ми има близнаци 😂😂😂

# 17 154
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 671
Много ви се извинявам! Ама да си кажа - "тихичко честито!"
Шумничкото "честито", след като отидете на лекар, който ще познае и пола, преди още точката да се види.. Joy

# 17 155
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
ако си чела внимателно, значи знаеш, че ...родеото по време на бременност води до нова бременност, която започва да тече от датата на второто бебеправене, т.е. едното го раждаш януари, а другото може да е февруари или март....
имаше и теория как забременява бебето, но не проследих нАучните обяснения, за случаите на бебе от мъжки пол.

# 17 156
  • France
  • Мнения: 12 572
Докато не си припикала сода, не можеш да знаеш дали си бременна.
Тихичко честито и лека бременност Kissing Heart

# 17 157
  • Мнения: 13 082
Нееееее!!! Теория за бременно бебе?! Това трябва да го видя с очите си. Добри, вземи се у ръце и давай доказателствата.

# 17 158
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
в темата беше, но кой да се сети да си води записки...
но сме го коментиралии друг път - бебета като матрьошки Wink

# 17 159
  • Мнения: 13 082
А стига бе! Гледам и не вярвам на ушите си 😁 дет са вика.

Общи условия

Активация на акаунт