Забавни въпроси за бременността

  • 1 378 681
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 17 355
  • София
  • Мнения: 8 117
Къде се връща тая сперма? Там откъдето е излязла ли? Извинявам се!

# 17 356
  • Мнения: 3 398
Аз само да попитам, ама ако въпроса ми не е за тук, моля да ме извините..
Тръбва да е цитат или може и цяло заглавие на тема, защото в такъв случай:
Ябълка и коланче за зачеване - тема за вярата - 2

..2...2 и отива към 3 ... объркана съм Rolling Eyes

....извинявам се.. Rolling Eyes

И аз бая се чудех на това заглавие, но в БГ мама има толкова бременни и кандидат бременни на които не им разбирам една дума, че спрях да се питам това какво пък е.

Свободната ми интерпретация е, че ако ядеш ябълки ще ти трябва колан за панталона.. но как се забременнява от това не разбрах...

# 17 357
  • София
  • Мнения: 8 117
Етоинформация за въпросните коланчета.

# 17 358
  • София
  • Мнения: 10 642
Това и някакъв ритуал от една асеноградска църква

# 17 359
  • Мнения: 5 468
Аз само да попитам, ама ако въпроса ми не е за тук, моля да ме извините..
Тръбва да е цитат или може и цяло заглавие на тема, защото в такъв случай:
Ябълка и коланче за зачеване - тема за вярата - 2

..2...2 и отива към 3 ... объркана съм Rolling Eyes

....извинявам се.. Rolling Eyes

Ти, като гледам, поне един ябълков пай си хапнала... Smiley

# 17 360
  • Мнения: 2 104
Ууууу,а захаросани ябълки пише ли къде се намират?

# 17 361
  • София
  • Мнения: 2 569
Цитат
Да ви попитам момичета защото малко съм объркана ако например съм бременна и мъжът ми като свършва в мен нормално ли е да се връща спермата моля ви дайте ми някакъв отговор

Бебето я бута обратно с краче?
Ми да, няма място за нови съквартиранти! Горкото, бъбреци не му останаха от бутането, сега и друго бебе да му натресат...

# 17 362
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
То че има, има, ама знаеш ли, как изглежда една 70 кг жена с тях, дори и вкъщи? И какви погледи и хвърлят децата тинейджъри на 10 и 13 г.:🤨🤪🤣

хм. тийнове! каквото и да облечеш, даже бурка да метнеш все тая - все ще те гледат като нещо, дето го е довлякла котката. Simple Smile

ама много взехте да се извинявате! бейби бум някакъв ще да е.

# 17 363
  • София
  • Мнения: 10 642
Здравейте, закъснява ми вече 2-ри ден ,а винаги ми идва като по часовник.Приключи ми на 2ри септември и сега трябваше да ми дойде на 22ри септември. С приятелят ми правихме анален секс на 31ви август(в последните дни на цикъла ми) и от тогава не сме го правили. Има ли смисъл да се притеснявам? Съжалявам за глупавия въпрос,но наистина се притеснявам и започвам да си въобразявам някакви глупости.

# 17 364
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
изглежда има нова семейна традиция - всички в родата са правени в г@@з! Sad Sad Sad

# 17 365
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 025
изглежда има нова семейна традиция - всички в родата са правени в г@@з! Sad Sad Sad


Много са така...

# 17 366
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Аз бях чела в новините нейде за куриоз, май китайска двойка бяха, не забременяват с  2-3г опити, отиват на доктор и там им се разяснява, че с анален секс няма как да се случат нещата. Та не е само у нас....

# 17 367
  • Мнения: 4 966
Не, въобще не си въобразява глупости Joy

# 17 368
  • Мнения: 983
Здравейте, закъснява ми вече 2-ри ден ,а винаги ми идва като по часовник.Приключи ми на 2ри септември и сега трябваше да ми дойде на 22ри септември. С приятелят ми правихме анален секс на 31ви август(в последните дни на цикъла ми) и от тогава не сме го правили. Има ли смисъл да се притеснявам? Съжалявам за глупавия въпрос,но наистина се притеснявам и започвам да си въобразявам някакви глупости.
Явно ми е много бедна фантазията щом не мога си въобразя какви глупости може да и минават през главата.🤔

# 17 369
  • Мнения: 25 634
Хвърлихте ме сега в размисъл... Как се забременява от орален секс вече знам, бебето се развива в стомаха, вадят го със секцио и т.н. Ама нещо не ми е ясна схемата на аналното забременяване. Къде се развива бебето, в кой орган? Явно съм спала в час по анатомия и ми се губи нещо важно.
Чудя се също хората, за които казват „тоя е голям задник“, по този начин ли са заченати? Хм...

Общи условия

Активация на акаунт