Забавни въпроси за бременността

  • 1 380 221
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 17 655
  • София
  • Мнения: 24 839
Все по- сложни ги правят нещата и момата с "Матката" ще си кара объркана доживот.
Едно време беше лесно-  както писа кака Сийка, но и не се вглеждаха и втеляваха за една седмица "преносване".
То, тогава и да ти направят секцио, беше само ако няма как да родиш нормално, не по желание, та да ти фиксират твърда  дата.

# 17 656
  • София
  • Мнения: 12 006
Цитат на:  link=topic=1308138.msg42406121#msg42406121 date=1614425930
Ами този месец за пръв път ходих на проследяване и се оказа че нямам овулация. Не знам дали е постоянно така или е само този месец слезващия вече ще разбера. Но от 3дена ми зацапва оскъдно тъмно кафеникаво с бледа квър до сега никога не ми се е случвало също и ме понаболяват яйчниците. Понеже изчетох доста неща най - вече за имплатация и симптомите наподобяват, но не си давам абсолютно никакви надежди защотот може да е всичко. Попринцип трябва да ми дойде на 02.03 цикълът ми е 31дни също и съм с поликостоза на десния яйчник.
Нямала О, но усеща имлпантацията Bowtie Ко знайти вий?!

# 17 657
  • Мнения: 4 518
Цитат на:  link=topic=1308138.msg42406121#msg42406121 date=1614425930
Ами този месец за пръв път ходих на проследяване и се оказа че нямам овулация. Не знам дали е постоянно така или е само този месец слезващия вече ще разбера. Но от 3дена ми зацапва оскъдно тъмно кафеникаво с бледа квър до сега никога не ми се е случвало също и ме понаболяват яйчниците. Понеже изчетох доста неща най - вече за имплатация и симптомите наподобяват, но не си давам абсолютно никакви надежди защотот може да е всичко. Попринцип трябва да ми дойде на 02.03 цикълът ми е 31дни също и съм с поликостоза на десния яйчник.
Нямала О, но усеща имлпантацията Bowtie Ко знайти вий?!
Защо да не е имплантация? Нали не трябва овулация за да има бременност... Колко пъти трябва да ви се обясни? Пууу прочетете малко в гугъл какво пише.

# 17 658
  • Мнения: 2 516
Във форума има една мама, която беше на фоликулометрия в месеца, в който забременя. Докторът й беше казал, че през този цикъл няма овулация. Колко е компетентен лекаря и какво е видял....Явно нищо.
Ама това е някакво голяяяяямо изключение!
Със сигурност лекарят не е видял нищо!

# 17 659
  • у дома...
  • Мнения: 3 101
Аааа, мама в далечната 1969 г. е правила тест със жаба. Е, не тя де, а лаборант.

Прави ми впечатление, че не се е извинила. Значи няма как да е бременна.

# 17 660
  • София
  • Мнения: 6 239
Мислех, че вече всичко ми е ясно щом следя темата от началото ѝ, обаче не се сещам за този тест с яйце. Някоя добра душа ще ме просветли ли?

# 17 661
  • у дома...
  • Мнения: 3 101
Това се прави преди теста, с две яйца...

# 17 662
  • Мнения: 6 604
Не виждам причина да ѝ се смеете. 🤔
Нейния гЕниколоК може да ВИДИ бременност 1 седмица след половия акт. 🤓
Е, сигурно хвърля боб, ама така ѝ е казал човека.
Та, пообразУвайте се малко преди да се присмивате. 😉

# 17 663
  • Мнения: 6 905
Мислех, че вече всичко ми е ясно щом следя темата от началото ѝ, обаче не се сещам за този тест с яйце. Някоя добра душа ще ме просветли ли?

И аз моля за същото - какъв е теста с яйца......

# 17 664
  • Мнения: X
Според Гугъл...
Скрит текст:
С яйце също може да разберете дали сте заченала. Чукнете едно яйце и го прибавете към предварително събраната урина. Ако настъпи промяна в консистенцията на яйцето и цвета му, бременността е налична. В случай, че то остане непроменено, може да бъдете сигурна, че оплождане не е настъпило.
Според мен може да е и колко яйца може да изяде Grinning

# 17 665
  • Мнения: 19 317
Или да е урочасана вместо бременна. Свекърва ми разправяше за баенето, че се слагало яйце във вода и то ставало като сварено, ако има уроки.

# 17 666
  • Мнения: 25 889
Според Гугъл...
Скрит текст:
С яйце също може да разберете дали сте заченала. Чукнете едно яйце и го прибавете към предварително събраната урина. Ако настъпи промяна в консистенцията на яйцето и цвета му, бременността е налична. В случай, че то остане непроменено, може да бъдете сигурна, че оплождане не е настъпило.

Ама и яйцето ли в урина???
Същата предлагаше кекс, дано някой не се е полакомил, че...

# 17 667
  • Мнения: 2 094
Липсва само после да се изпие въпросно яйце , за да предпазва от нежелана бременност. В случай не е променена консистенцията де .

# 17 668
  • Мнения: 39 739
Искрено се надявам от толкова опити с яйца и сода да им е дошла и музата за готвене на бъдещите мами, и са подобрили техниките при правене на кекс.

# 17 669
  • Мнения: 2 181
Какво довя вятърът от Индия😂😂😂😂
Мацката родила един час -след зачеването,вий за ранни симптоми се тръшкате😂😂
https://jenata.blitz.bg/mama-i-bebe/25-g-zhena-shokirashcho-rodi … o-zabremenyakh-ot

Общи условия

Активация на акаунт