Забавни въпроси за бременността

  • 1 378 593
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 6 975
  • Мнения: 420
Добре де, аз сега къде да се позиционирам??? Като имам киселини пия сода. Явно шупва в стомаха. А като пия бира, ми бухва корема. От кога да броя девет месеца? И дали девет, в зависимост колко време ще се тутка бебето, за да е закове, имплантира, залости, заклещи или квото там му се казва научному?
Разбрах, че не трябва да се мия, не трябва и да пикая, за да не изпикая семчовците.....ама колко време да се стискам? Иначе миризмата няма да ми пречи, барем място в метрото ще ми отстъпват....

# 6 976
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Добре де, аз сега къде да се позиционирам??? Като имам киселини пия сода. Явно шупва в стомаха. А като пия бира, ми бухва корема. От кога да броя девет месеца? И дали девет, в зависимост колко време ще се тутка бебето, за да е закове, имплантира, залости, заклещи или квото там му се казва научному?
Разбрах, че не трябва да се мия, не трябва и да пикая, за да не изпикая семчовците.....ама колко време да се стискам? Иначе миризмата няма да ми пречи, барем място в метрото ще ми отстъпват....

Joy

Трудни въпроси задаваш, пусни си тема Stuck Out Tongue Winking Eye

# 6 977
  • София
  • Мнения: 20 083
А и овулацията вече не играе никаква роля.  Grinning
Сексът, още по-малко. Mr. Green
Така е, животът сега е максимално опростен за по-голямо удобство.  Peace Laughing

Как не се сетих,тъкмо ми е близко до специалността .. Smile Smile
Марти, че ти и сама може да се прегледаш, щом е такава работата. Къде ще ходиш по тези жеги да търсиш геолог.

# 6 978
  • София
  • Мнения: 10 642
Марти ти си добре значи, чудя де аз какво да правя като съм сред доктори... как да им се доверя

# 6 979
  • Мнения: 522
Значиииии, няма значение какво ще се препикава. Всичко изпречило се на пътя ни е средство за установяване на бременност. Както и няма значение на какъв доктор или не ще се ходи - гЕниколог, гиНиколоК, геолог.....

Важни неща са това и не трябва да стават грешки
JoyJoyJoy

# 6 980
  • Мнения: 18 472
За цикъла да не говорим.. Grin
Бтв,аз имах цикъл точно 1 ден,да вървя ли на кръвен или да пробвам с рукола? Grin
Първо си вържи един червен конец против уроки, че тия, които са с по 7 дни и отгоре и ги хваща по време на лятната почивка едва ли те гледат с добри очи. Grinning Аз не съм от тях сега, защото от януари цикъл не съм имала и се надявам още поне 5-6 месеца да нямам.

# 6 981
  • Мнения: 5 340
Цитат
Zdraveite dami, neznam dali nqkoi moje da  mi pomogne ili pone da me yspokoi no imam golemi pritesneniq za tova dali sam bremenna ili ne I dori doktorite na koito hodeh do sega ne mogat da mi kajat nishto sas sigyrnost.s priqtelq mi iskame da si napravim bebe mnogo interesno poluchi se ot purviq pat. na 21/22.07 go pravim i sled okolo 10dni si pravq test koito izliza polojitelen behme mnogo shtastlivi sled nqkolko dni si napravih oshte edin za po golqma sigyrnost i toi beshe polojitelen.. Obache na 09.08 zabelqzvam nqkakvo kafenikavo zacapvane koeto me stresna i otidoh na doktor,toi obache nishto ne moja da mi kaje sus sigyrnost.. Каzva mi che ili e priznak za abort ili se izchistvam ot stara kruv i mi izpisva da piq Ytrogestan.. Problema mi e tam che ot togava do dnes 21.08 tova stranno zacapvane ne spira i se menqt cvetovete povecheto puti e mnogo bledo rozavo.Tova techenie ne e li prekaleno mnogo vreme, vuzmojno li e da e cvetna bremennost ili prosto da e padnalo plodnoto sakche!? oplashena sam i sam oburkana mnogo zashtoto doktorite nishto ne mogat da mi kajat samo gadaq i do koga taka neznam..

wild poppy,то и аз по принцип съм по 4-5 дни и после 2-3 цапане,ама този месец се бъгнах. Grin

# 6 982
  • Мнения: 4 518
Здравейте , мами ! Искам да споделя една моя история ..
Така ... Имам сериозен приятел , на първи април ми беше първия път ..Беше уникално !
юли месец стана нещо странно е , поне за мен де на 6юли ми беше първата менстуация и на 31пак .. Защо ?
Последните месеци с приятеля ми взехме да се замисляме за нов член на нашето семейство .. Но , не се получава
Вчера се бях зачела из интернет за домашен тест за бременност със сода ... Напраших го и както пишеше , ако содата кипне то значи съм бременна .. Зарадвах се безкрайно многооо .. Почувствах се уникално , казах си ... ''леле в мен има живот''
Веднага се обадих на приятеля ми казах му за тези бабини девитини , и той също се зарадва ..каза ''ехх най-накрая ...
След обаждането  веднага отидох до най-близката аптека купих си тест Sure check .. казах си етооо ще ставам майка ...
Прибрах се и веднага го направих , резултата беше отрицателен (–) ... Няма дума ,която може да опише чувството ...
Е , това исках да споделя , Благодаря за отделеното време !
За първи път е правила секс на първи април, на 6. 07 - първа менструация и на 31.07 - пак менструация. Това момиче на колко години е??? За содата...

# 6 983
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Ох, хубаво се посмях, прави си бъзик лапето, но поне ме развесели.Joy

# 6 984
  • Мнения: 25 750
Да, това няма как да е истина. hahaha

# 6 985
  • София
  • Мнения: 12 006
Aз не разбрах сега ... понеже на 01.04 е бил първият й път /тук не се разбира първия по принцип или с този младеж?/ както и да е , а на 06.07. е била първата и менструация ??? Да се разбира ли, че е правила секс, преди да има цикъл? Да не говорим , че мислят за бебе 3-4 месеца селд първото им лягане. Crazy

Последна редакция: пн, 21 авг 2017, 20:54 от ₪₪₪ Afrodita ₪₪₪

# 6 986
  • Мнения: 29 371
На 06/07 й е дошло, после на 31/07 пак, което не е учудващо, възможно е след 25 дни. Обаче какво ще рече "първата менструация"?!?  newsm78 Първата изобщо или първата за месеца? Щото, ако е изобщо, тя сигурно е на 14-15 г., какви бебета, какви 5 лева!?!?! newsm78

ПС:  Mr. Green Добре се е насочила иначе - тест със сода + отрицателен тест, сега трябва и малко рукола, после да омаха една тенджера грах и готово!

# 6 987
  • Мнения: 5 468
Не се сдържах да не го копна. Това е из темата "Как забременяхте":

Цитат
Бяхме заедно 2 години и една нощ на годишнината ни той ме заведе на романтична вечеря.Бяхме на един балкон-на хотел там имаше  страхотна гледка на цял Бургас.Поговорихме си и вече спряхме да се пазим.На сутринта вече се прибрахме вкъщи и бях нетърпелива да си купя тест,когато вече го направих видях,че е положителен и грейнах от щастие веднага звъннах на мъжът ми и му казах да се прибере.Като му казах щастливата новина беше на седмото небе от щастие:smiles:.-Всичко при нас си беше планирано!!

# 6 988
  • Мнения: 25 750
Браво, ето това е стиковане, за една нощ и всичко си идва на мястото. После да се чудиш как има двойки, които твърдят че им е отнело месец, или...два  Crazy Crazy Crazy

# 6 989
  • Мнения: 6 604
Явно на балкона се получава веднага. Директно с положителен тест.
И си вярват иначе.
А полубременната е 🤤
Ама така е- може ли да питаш доктор дали си бременна. Вместо да препикаеш една рукола.

Общи условия

Активация на акаунт