Забавни въпроси за бременността

  • 1 378 630
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 7 995
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Лъки, аз все още имам мъъъничка надежда да не ме оперират от бебе, та ако се съгласят се чудя как ще се напъвам, като още не съм почнала да чета.
Май пищови да си направя най-добре
Царски пищов, най добре.  Thinking

Ти представяш ли си между цве контракции да разтелиш пищова. Ама от ония големите и дългите,които правихме едно време Joy

# 7 996
  • София
  • Мнения: 10 642
Хахахах,
Глехарче, мн образно си го представих

# 7 997
  • UK
  • Мнения: 1 918
Цитат
Здравейте момичета! Започнаха ли  странностите, играят ли си хормоните с вас вече? За храните и миризмите е ясно, сякаш всяка позната раждала жена за това пита Wink При мен се сменят рязко музикалните вкусове и започвам да слушам музика, която от малка мразя - например R&B oт 90-те и Майкъл Джексън. Иизвинявайте, ако има фенове, но аз по принцип никога не съм го харесвала, а тази седмица ми се струва гений! А някои случайни песни по радиото направо имат бийтове, които ми галят душата. Рових из интернет за music cravings Grinning Май не е често срещано, но определено не съм само аз Simple Smile При вас как е Simple Smile

# 7 998
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Офф изкукала работа.

# 7 999
  • Мнения: 39 317
Напротив  Naughty
Нова симптоматика.

# 8 000
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Ако заслушам чалга ме застреляйте Rolling Eyes

# 8 001
  • Мнения: 29 371
Ако заслушам чалга ме застреляйте Rolling Eyes

 Mr. Green В една друга тема казах, че за мен е важно каква музика слуша мъжът ми, т.е. да не е коренноразлична от тази, която аз харесвам и ме обявиха за тесногръда.  Mr. Green Та, внимавай да не ти излезе име.  Whistling

# 8 002
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Да ме обявят.

# 8 003
  • София
  • Мнения: 10 642
Ако заслушам чалга ме застреляйте Rolling Eyes
И мен така

# 8 004
  • София
  • Мнения: 5 617
Някой беше писал за акушерката Жени в Шейново - златна е. Милата как ми помогна, без нея не знам как щях да родя.

# 8 005
  • Мнения: 25 749
Някой беше писал за акушерката Жени в Шейново - златна е. Милата как ми помогна, без нея не знам как щях да родя.


Ако си била без пищови, и аз не знам. Thinking

# 8 006
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Някой беше писал за акушерката Жени в Шейново - златна е. Милата как ми помогна, без нея не знам как щях да родя.



А аз очаквах след 3 месеца най-малко да се появиш във форума Joy

Последна редакция: сб, 14 окт 2017, 12:43 от Глухарче

# 8 007
  • София
  • Мнения: 10 642
Аааа, Глухарче, как 3 месеца.
Трябва да се следи за модата в симптомите. Ами, ако изтърве някой и не разбере че е бременна отново?

# 8 008
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Аааа, Глухарче, как 3 месеца.
Трябва да се следи за модата в симптомите. Ами, ако изтърве някой и не разбере че е бременна отново?

Да,права си рисковано е Rolling Eyes

# 8 009
  • Мнения: 7 519
Голямо мъчение, голямо чудо Wink.

“Момичета, и аз съм кандидат майка... От месец и половина се мъчим и наистина се моля да не дойде МЦ. След предполагаема овулация на 06.10 имам режещи болки в десен яйчник. Болка чувствам и леко в ляво. Нямам болезнени нито подути гърди. Само надеждата ми остава...”

Общи условия

Активация на акаунт