Забавни въпроси за бременността

  • 1 377 160
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 643
Начи първо мноу са смех  , после убачи ми сфетна , чи некои женски са мноу зле  ooooh!
На мени па ми се иде шАколад и ми са праи секс , най-фируятно съм фанала от К.Грей , снощи дукат си четох плявата  Mr. Green

# 91
  • София
  • Мнения: 5 604
Почвам да разглобявам сега един тест. Дали ще намеря още една розова чертичка? Thinking

Не си губи времето! Ако нямаш мазно чувство в теб, няма смисъл.

А за тази, която си е бръкнала до фалопиевите тръби - рИспект!
Направо в Гинес!
Аз обаче съм все повече в потрес! Би следвало в това разкрепостено общество, с напълно достъпни огромни количества информация, младите момичета да са осведомени и подготвени поне с една базова основа, а то.... За пореден път съм безмълвна!

# 92
  • Мнения: 4 569
Не мога да спра да се смея...

През дрехите, смазочна течност, бъркането надълбоко ... Ужас!

От тия агресивни сперматозоиди почвам и аз да се плаша да не взема да зачена.

# 93
  • София
  • Мнения: 5 198
Ми то очаквам някоя направо да пие мизопростол или да му удари един
аборт, без да има бременност, ей така за всеки случай...щото е преглътнала Escapelle с кока-кола.

Joy Joy hahaha
Е неееееееее смяхххххххххх  Joy
Лелеле сега прочетох и другите.
Бяло течение признак ли е за цветна бременност ooooh!
Бръкнала е къдеееее? Joy

# 94
  • Мнения: 9 556
Oх, ох, ох, прочетох цялата тема.  Joy
Не знам дали другите ще забременеят от басейн и въздух, но аз ще родя от смях.  Joy Joy Joy

Това ме разби просто:  rotfImao rotfImbo
Скрит текст:
Цитат
Да кажем че се натискаме с гаджето много разгорещено и двамата възбудени С ДРЕХИ..Да след като прочетохте това сигорно сте готови да отречете сичко.Но ако да кажем тя е била много мокра а тя си беше такава а аз съм бил много възбуден което е предпоставка за изпускане на малък брой сперматозиди с смазочната течност на мъжа..Има ли възможност примерно тази течност да се е разпространила върху късите ми панталони и ако е имало сперматозиди от търкането да са попаднали в иначе мократа област на нейните панталонки(беше с къси панталонки) и от там да са се придвижили до матката и да се е оплодила яцеклетка.При положение че е дествена.Но съм чувал че и дествени са забременявали някакво момиче беше забременяло от басейн и новината чак по телевизите се разпространи.

# 95
  • Мнения: 7 171
Oх, ох, ох, прочетох цялата тема.  Joy
Не знам дали другите ще забременеят от басейн и въздух, но аз ще родя от смях.  Joy Joy Joy

О, а ти сигурна ли си, че си бременна? Имала ли си въпросните симптоми? Ако не - забрави!

# 96
  • Мнения: 9 556
Абе като четох как се повръща 2 часа след секс, а аз през цялата си бременност не съм върнала нито един път и сериозно се замислих дали не съм си втълпила, че съм бременна.  Thinking  Joy
Но пък талията ми мина метър обиколка... значи съм бременна! Ура!  Laughing

Ох, много смях, но то като се замисли човек направо е тъжно и отчайващо...  Confused

# 97
  • София
  • Мнения: 30 085
Попаднах случайно на тази тема и останах безмълвна от прочетеното. Бях бременна сравнително отдавна и не съм влизала в подфорумите, от където са доста от цитатите.

Сега се зачетох от любопитство и наистина нямам думи. Първоначално ме изби на смях, но после се замислих, че това е сериозен проблем. Тези момичета са яко във филма и според мен това е големият проблем. Разбирам напълно желанието за дете, пожелавам на всички тях успех, но нещата са извън пътя.

Правят се 16!!! (WTF) теста за овулация, прави се секс по график, на следващия ден се поръчват по 20-50!!! теста от интернет и се започва тестване до дупка, видях снимки на лист А4, на който с телбод са закачени тестовете с дата и час. #Crazy

Да не говоря, че симптомите започват още преди да има полов акт. ooooh! Усеща се имплантирането на плода, повръща се от 2-я ден, усещат се миризми от 3-я ден и движения на плода от 3-та седмица. Пълно безумие! ooooh!

Спирам да чета, защото започвам и аз да си откривам симптоми. Blush

Да не е гол запис:

Цитат
ного ми мирише на какво ли не..... направо може да полудее човек, всяка една миризмичка сякаш ми я наблъскват в ноздрите , този симптом временен ли е или ... ? а гърдите как ме болят,,,.. чудо

.......


сякаш нещо лази по яйчниците ми, сега такова е усещането, понякога усещам леки спазми отзад на кръста
най-изявения симптом ми е... че ми мирише.... също ме болят много гърдите , понякога ме сърбят зърната , станали са ми по-големи и са променили леко цвета си или така ми се струва....

п.с. О, забравих за кръвните тестове, които се правят буквално за "здравей". Rolling Eyes

# 98
  • София - Варна
  • Мнения: 4 176
Пак добре че не сме влезли в сферата на сънища, видения или халюцинации, които да предвещават бременност...

Цитат
Всичко започна миналата пролет, тогава усетих, че някой иска да се роди и ми изпраща натрапчиви сигнали за това... Аз обаче исках децата ми да са с по-голяма разлика и нежно отклонявах сигналите. Към началото на лятото обаче вече стана нетърпимо и споделих с мъжа ми, като му казах, че правим само един опит и ако стане стане - значи е трябвало, ако не стане - значи съвсем съм изкуфяла от форумстване из бг-мамма Mr. Green Е, стана Heart Eyes Знаех точния ден, усетих и момента, когато онзи някой влезе в мен - около 2 дни по-късно бях в една градинка... едно много силно място, където усещанията ти се променят и го усетих... почувствах се пълна, цялостна, в едно с всичко и щастлива... и вече не бях сама, знаех го.

# 99
  • София
  • Мнения: 5 604
Това последното е шега, нали!

# 100
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 627
Следя нещата още когато се зароди идеята за отделна тема и смятах, че ще е забавно. Cry Обаче, колкото повече чета, толкова повече се плаша. Постът през един назад от моя ме смая. Не мога да повярвам, че някой с нормална психика може да напише подобно нещо, както и онази геройня, която си е промила фалопиевите тръби. Като си представя какво поколение расте, което преви секс, дори без да знае точно какво прави, но се прави "за идеята и за спорта", ми става жал за нас като нация.
Простете за черногледството, но това за мен е много стряскащо.
Как намират време да пишат глупости по форумите с часове, а не намират 5 минути да се образоват поне малко. ooooh!

# 101
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 662


Цитат
Всичко започна миналата пролет, тогава усетих, че някой иска да се роди и ми изпраща натрапчиви сигнали за това... Аз обаче исках децата ми да са с по-голяма разлика и нежно отклонявах сигналите. Към началото на лятото обаче вече стана нетърпимо и споделих с мъжа ми, като му казах, че правим само един опит и ако стане стане - значи е трябвало, ако не стане - значи съвсем съм изкуфяла от форумстване из бг-мамма Mr. Green Е, стана Heart Eyes Знаех точния ден, усетих и момента, когато онзи някой влезе в мен - около 2 дни по-късно бях в една градинка... едно много силно място, където усещанията ти се променят и го усетих... почувствах се пълна, цялостна, в едно с всичко и щастлива... и вече не бях сама, знаех го.
[/quote]


 rotfImbo rotfImbo

# 102
  • Мнения: 918
Следя нещата още когато се зароди идеята за отделна тема и смятах, че ще е забавно. Cry Обаче, колкото повече чета, толкова повече се плаша. Постът през един назад от моя ме смая. Не мога да повярвам, че някой с нормална психика може да напише подобно нещо, както и онази геройня, която си е промила фалопиевите тръби. Като си представя какво поколение расте, което преви секс, дори без да знае точно какво прави, но се прави "за идеята и за спорта", ми става жал за нас като нация.
Простете за черногледството, но това за мен е много стряскащо.
Как намират време да пишат глупости по форумите с часове, а не намират 5 минути да се образоват поне малко. ooooh!

Мен повече ме ядосва това, че не е проблем да си намерят дружинка да им съчувства, да ги изслушва, да им дава съвети... И тези - разбиращите, помагащите, добрите момичета - реално подкрепят и подпомагат развитието на необразоваността и глупостта. Защото, ако напишеш някоя върла простотия и получиш отговор - отиди да си прочетеш учебника по биология, който си проспала, не че съответната модерна кандидат мама ще го направи, но поне ще има някакъв знак, че липсата на елементарни познания не е нормална. Вместо това, обаче, се започва пълна подкрепа и пространни обяснения. Дамата се чувства погалена и обгрижена и продължава с пълна пара да ръси глупости. Просто в лицето на този форум, а и на интернет общността изобщо, глупостта и безхаберието си намират безапелационно подхранване.

# 103
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 030


Цитат
Всичко започна миналата пролет, тогава усетих, че някой иска да се роди и ми изпраща натрапчиви сигнали за това... Аз обаче исках децата ми да са с по-голяма разлика и нежно отклонявах сигналите. Към началото на лятото обаче вече стана нетърпимо и споделих с мъжа ми, като му казах, че правим само един опит и ако стане стане - значи е трябвало, ако не стане - значи съвсем съм изкуфяла от форумстване из бг-мамма Mr. Green Е, стана Heart Eyes Знаех точния ден, усетих и момента, когато онзи някой влезе в мен - около 2 дни по-късно бях в една градинка... едно много силно място, където усещанията ти се променят и го усетих... почувствах се пълна, цялостна, в едно с всичко и щастлива... и вече не бях сама, знаех го.

Ако го кръсти Христо ще я призная!  Joy

# 104
  • Мнения: 12 648

Но пък талията ми мина метър обиколка... значи съм бременна! Ура!  Laughing

Ох, много смях, но то като се замисли човек направо е тъжно и отчайващо...  Confused

Тя и на мъжа ми мина един метър. Да купуваме количката вече?

Общи условия

Активация на акаунт