Забавни въпроси за бременността

  • 1 378 335
  • 18 320
  •   2
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 309
 ooooh! Еййййййййй, това не го бях мислила ...  Laughing
Иначе за пола на детето, ние с тази бременност действахме по този начин

Иначе за "рецептата" за мъжко и женско има една-единствена медицински ВЕРОЯТНА - ако се прави точно в деня на овулацията е мъжко, а ако е преди - женско. Обяснението беше, че "мъжките" сперматозоиди са по-бързи, но умират също по-бързо, а "женските" се придвижват по-бавно, но живеят повече време.

+ че си лакирвах никтите розАви  Laughing И сега ще имаме момиченце  bowuu За момче са сини, а за близнаци-лилави  Whistling

# 211
  • София
  • Мнения: 11 489
Аз пък имам два рожденни белега...единият е с форма на карта на държава и се намира на талията ми, а другият е на бедрото ми към дупето... и прилича на сърце... дали майка ми е яла сържа и някой я е уплашил та си е пипнала задника  newsm78

 Shocked И аз имам белег с карта на държава на талията ми, от дясно.

# 212
  • Viena
  • Мнения: 3 582
А,приятелка има на бедрото мъж с мустаци....,а баща й е без   Laughing Laughing

# 213
  • Мнения: 7 171
А,приятелка има на бедрото мъж с мустаци....,а баща й е без   Laughing Laughing

 Joy Joy Joy

# 214
  • София
  • Мнения: 11 489
 Joy От външната или от вътрешната част на бедрото  Joy Joy Joy

# 215
  • Мнения: 2 309
Аз пък имам два рожденни белега...единият е с форма на карта на държава и се намира на талията ми, а другият е на бедрото ми към дупето... и прилича на сърце... дали майка ми е яла сържа и някой я е уплашил та си е пипнала задника  newsm78

 Shocked И аз имам белег с карта на държава на талията ми, от дясно.
Моята е от лявата страна  Laughing

# 216
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Факт е,че като бременна ме изплаши едно куче и се хванах за корема.Сега детето има едно червено петънце точно там където се хванах  Peace

# 217
  • Мнения: 7 171
Факт е,че като бременна ме изплаши едно куче и се хванах за корема.Сега детето има едно червено петънце точно там където се хванах  Peace

Под формата на куче? animal037 animal037 animal037

# 218
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 048
Аз пък имам два рожденни белега...единият е с форма на карта на държава и се намира на талията ми, а другият е на бедрото ми към дупето... и прилича на сърце... дали майка ми е яла сържа и някой я е уплашил та си е пипнала задника  newsm78

 Shocked И аз имам белег с карта на държава на талията ми, от дясно.
Моята е от лявата страна  Laughing

близначки сте Sunglasses може и астрални, модерно е
обяснението е, че там сте се допирали една до друга  Laughing
само астралния елемент не мога да обясня още, но ще се напъна  Peace

не разбирам как големи и (предполага се) разумни хора могат да вярват на такива нелепици?
 Thinking захарче, а защо петънце, а не косми? или петното да е с форма на куче?


# 219
  • София
  • Мнения: 11 489
Абсолютно не вярвам, че тези петна се появяват, защото майката се била пипнала когато се е стреснала от нещо или пък и се е прияло нещо.

# 220
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Знам ли дали от това го има петънцето  newsm78 .Не е под някаква форма на куче или друго.От нещо което не съм хапнала абсурд да е......това е непонятно за мен.

# 221
  • Мнения: 2 450
Е как бе - не сте ли чували че петната по рождение подсказват как си умрял в предишния си живот, аз ли да ви уча значи.  Laughing

# 222
  • Мнения: 7 171
Е как бе - не сте ли чували че петната по рождение подсказват как си умрял в предишния си живот, аз ли да ви уча значи.  Laughing

Аз съм се задавила с маслинка, защото имам петно с формата на маслинка на д-то си.  Laughing

# 223
  • Мнения: 2 450
Аз нямам никакво, значи не съм умирала.  Flutter

# 224
  • Мнения: 2 309
Аз пък имам два рожденни белега...единият е с форма на карта на държава и се намира на талията ми, а другият е на бедрото ми към дупето... и прилича на сърце... дали майка ми е яла сържа и някой я е уплашил та си е пипнала задника  newsm78

 Shocked И аз имам белег с карта на държава на талията ми, от дясно.
Моята е от лявата страна  Laughing

близначки сте Sunglasses може и астрални, модерно е
обяснението е, че там сте се допирали една до друга  Laughing
само астралния елемент не мога да обясня още, но ще се напъна  Peace

не разбирам как големи и (предполага се) разумни хора могат да вярват на такива нелепици?
 Thinking захарче, а защо петънце, а не косми? или петното да е с форма на куче?



Затова ли искам да имам близнаци?  Whistling  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт