Забавни въпроси за бременността

  • 1 377 846
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 240
  • Viena
  • Мнения: 3 579
Аз имам белег във формата на детелинка на врата. Да не би да съм се задавила с люцерна в предишния ми живот?  Grinning  Joy Joy Joy ако е четирилистна била си и тотомилионер

# 241
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Умряла си щастлива  Joy

# 242
  • Мнения: 25 571

Аз легендата я знам- ако бременната открадне нещо, ще се отпечата върху бебето. Майка ми е откъсвала едно цвете и аз имам белег с формата на цвете. Дъщеричките ми имат еднакви петна на едно и също място, това не знам от какво е. Синчето няма петна, белези и маркери.


Бързо признай какво си крала!  Laughing

Аз като бременна хем крадох, хем ме хванаха и се стреснах. Резник от едно цвете, да не си помислите, че съм обирала банка. Не че не можех да си поискам, ама нали уж традицията повелява, че крадено цвете по-добре се захваща...
Като се стреснах, се пипнах на едно място и, знаейки суеверието, специално следих дали на сина ми ще се появи петно там. Ами не, няма петно. Нито там, нито на друго място.
На всичко отгоре и цветето се смарангяса и не можах да го завъдя.
Очаквам с любопитство вашите тълкувания. За сина е ясно – отдавна подозирам, че са ми го сменили в родилния дом и не е от мен, ама цветето?  Thinking

# 243
  • Мнения: 12 662
Едно цвете не мож открадна като хората, пък искаш да го прифанеш.

# 244
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Е как да не се смарангяса, като са те хванали  newsm78 Трябва успешно да го откраднеш, тогава става номера  Peace

# 245
  • София
  • Мнения: 5 605
Умряла си щастлива  Joy
От удар като съм видяла, че печеля, нали! Уф, развихрихте ми въображението!

# 246
  • Мнения: 337
Цитат
Здравейте, от месец и половина получавам замайване най-вече, когато запаля цигара, първоначално това беше съпроводено със леко сърцебиене. Мислите ли, че това може да се дължи на евентуална бременност? По точно на цветна бременност, защото ми дойде


Цитат
По принцип се пазим с презервативи.Вечерта правихме секс с приятеля ми...и понеже беше много възбуден изпусна малко сперма в презерватива.Добре...решихм е да свърша аз (което стана след 1-2-3 мин) и отй да си досвърши отвън.Така и стана.Но след това като надухме презерватива (така ги проверяваме) усетих струя въздух по ръката си-беше се спукал и изтичаше капка сперма.Ведна в 01:15 часа пих Ескапел...ето глуповата постъпка след това..на следващата вечер започнахме да се заиграваме с пръсти и след като бях максиално възбудена той ми помогна да свърша но без презерватив...беше в мен не повече от 1-2 мин (2 дори са много).А на по следващата се случи пак същото само че за около 3 минути.Знам колко е глупаво и повярвайте вече имам 2 големи обеци на ухото,но...сега се притеснявам дали има шанс да съм бременна.


Цитат
Не знам, но вече ме тормози мисълта, че е възможно да съм бр..
Важно е да отбележа първо, че преди 3 дена го направих за първи път, и за щастие нямаше реки от кръв, обаче след това пък нямаше дори и капка, т.е. цикъла ми трябваше да дойде много преди това.  Днес пък имах кървене, което повече приличаше на овулация, отколкото на менструация..
Докато го правехме, опитахме първо без предпазни мерки, тъй като беше по-лесно, въпреки че имахме такива. Чак след първите 1000 неуспешни опита, когато останахме само с една гума, той предложи да си я сложи, защото беше на път да свърши. Аз няколко пъти го попитах дали случайно вече не е свършил, но успя да ме убеди, че се контролира и не е това, което си мисля. Естествено, мен не ми беше никак приятно и просто спряхме, а и по други причини..
След като го направихме, тъй като никога не съм била напълно запозната със признаците по време на акта, почнах да се ровя из нета и да чета. Разбрах, че течността, която се отделя по време на мъжката ерекция, съдържа минимално количество сперма и има извествен риск от забременяване. Ако допусна, че закъсняващия ми цикъл и кървенето са знак за бременност, трябва ли да си правя тест или направо да отида още другата седмица на преглед?
Казвам ви хора, не мога да спя спокойно, ходя с такова блаженство по малка нужда с надеждата, да ми е дошъл и като няма нищо, не знам какво да мисля вече..
Сигурно ще кажете, най-добре да отида на такова, но все пак ми е интересно да видя, дали няма да има по-различни мнения..

Цитат
та с приятеля ми правим секс винаги ползваме презервативи той винаги свършва отвън и винаги след това проверяваме презерватива.. но за сега не ми идва вече няколко дена възможно ли е да съм бременна?

Цитат
Някои може да ми каже колко може да и закьснее наи много без да е бременна,при положение че не сьм свьршил в нея.презерватива един пьт се скьса и видях след това,но не бях свьр6ил вьобште.Четох че може най-много 10 дена да и закъснее и ако не и доиде е станала белята,а и ако и доиде не е сигурно че не е бременна за6тото има и вариянт за цветна бременност моля ви хора някои да ми изясни нещата за6тото ме е мн страх.

# 247
  • Мнения: 9 616
Надуват използван и пълен презерватив???  Shocked Shocked Shocked
Умирам, умирам! Joy Joy Joy

# 248
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Баш за умиране е!!!!  Joy Joy
Ньееееееее мога.

# 249
  • Мнения: 7 171
Цитат
Разбрах, че течността, която се отделя по време на мъжката ерекция, съдържа минимално количество сперма и има извествен риск от забременяване.

Някой да ми обясни горния цитат може ли? А кога се отделя баш спермата?

# 250
  • Мнения: 2 450
Цитат
Разбрах, че течността, която се отделя по време на мъжката ерекция, съдържа минимално количество сперма и има извествен риск от забременяване.

Някой да ми обясни горния цитат може ли? А кога се отделя баш спермата?

Е чети по-назад, може ли да не знаеш за смазочната течност, срамота!  Joy

# 251
  • Мнения: 7 171
Цитат
Разбрах, че течността, която се отделя по време на мъжката ерекция, съдържа минимално количество сперма и има извествен риск от забременяване.

Някой да ми обясни горния цитат може ли? А кога се отделя баш спермата?

Е чети по-назад, може ли да не знаеш за смазочната течност, срамота!  Joy

Ох, обърках се.  Embarassed Отивам да си късам дипломата. Само не зная с детето какво да правя, че то е май плод на смазочна течност? Или не?

# 252
# 253
  • Мнения: 9 567
На мен ми хареса тази, която си мисли, че няма как да е станало нещо понеже е правила секс само за 2 минути, на другия ден за 3 минути.... Изобщо - за беозпасен секс , бързо като зайците и чиста работа  Laughing ooooh!
Скрит текст:
Малко ми напомни на- то един път не се става пе*ал  Mr. Green

# 254
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Ох, обърках се.  Embarassed Отивам да си късам дипломата. Само не зная с детето какво да правя, че то е май плод на смазочна течност? Или не?

Е, де, не убивай всичко детско в него, остави го да мисли, че е плод на любов, не на смазочна течност!

Общи условия

Активация на акаунт