Забавни въпроси за бременността

  • 1 378 010
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 270
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Всяка сутрин се събуждам гладна ,бременна ли съм Laughing Laughing Laughing
И аз всяка сутрин съм гладна! Пък определено съм доста бременна  Joy Замисли се!  Laughing Или направо давай чашата със содата, няма какво да се чудиш  Hug

# 271
  • Мнения: 860
Ако, като се събудиш, си гладна- едва ли, но, ако като се събудиш, си гладна И ти се пишка- със сигурност!!!

# 272
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Ох аз още се смея на това  hahaha

Цитат
Да кажем че се натискаме с гаджето много разгорещено и двамата възбудени С ДРЕХИ..Да след като прочетохте това сигорно сте готови да отречете сичко.Но ако да кажем тя е била много мокра а тя си беше такава а аз съм бил много възбуден което е предпоставка за изпускане на малък брой сперматозиди с смазочната течност на мъжа..Има ли възможност примерно тази течност да се е разпространила върху късите ми панталони и ако е имало сперматозиди от търкането да са попаднали в иначе мократа област на нейните панталонки(беше с къси панталонки) и от там да са се придвижили до матката и да се е оплодила яцеклетка.При положение че е дествена.Но съм чувал че и дествени са забременявали някакво момиче беше забременяло от басейн и новината чак по телевизите се разпространи.


Не!!!  Joy Joy Joy С ДРЕХИ.

Късно е, а на мен не ми се спи и съм гладна.  Rolling Eyes
С панталонки на ММ съм, докато четях темата ми светна, че може да забременея. На въпроса: Бременна ли съм?

# 273
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 035
от толкова четене забременях.
ами сега?

шегата настрана, но нали се сещате, че тези жени раждат деца.
и ги възпитават.
и им обясняват за половия живот и всичко друго.

 Tired Tired

# 274
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Имах една колежка ..... ooooh!
Разгорещили са се били с нейния, но не са правили секс и идва на работа на другия ден притеснена. Питам я какво има, тя разказва и вика , че се притеснява да не е бременна. Аз така:  #Crazy На по 25 години бяхме и двете.

# 275
  • Мнения: 9 648
Скрит текст:
Ох аз още се смея на това  hahaha

Цитат
Да кажем че се натискаме с гаджето много разгорещено и двамата възбудени С ДРЕХИ..Да след като прочетохте това сигорно сте готови да отречете сичко.Но ако да кажем тя е била много мокра а тя си беше такава а аз съм бил много възбуден което е предпоставка за изпускане на малък брой сперматозиди с смазочната течност на мъжа..Има ли възможност примерно тази течност да се е разпространила върху късите ми панталони и ако е имало сперматозиди от търкането да са попаднали в иначе мократа област на нейните панталонки(беше с къси панталонки) и от там да са се придвижили до матката и да се е оплодила яцеклетка.При положение че е дествена.Но съм чувал че и дествени са забременявали някакво момиче беше забременяло от басейн и новината чак по телевизите се разпространи.


Не!!!  Joy Joy Joy С ДРЕХИ.

Късно е, а на мен не ми се спи и съм гладна.  Rolling Eyes
С панталонки на ММ съм, докато четях темата ми светна, че може да забременея. На въпроса: Бременна ли съм?

По-скоро трябва да питаш "Мога ли да забременея втори път, докато съм бременна?"  Joy

# 276
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Айс това ме притеснява и мен, но тихичко да попитам без да вдигам много шум, щот ма е срам.  Blush
Ако стане ко ще правя?  33uu
 Joy Joy

# 277
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 666
"По-скоро трябва да питаш "Мога ли да забременея втори път, докато съм бременна?"  Joy"


Това ме разби тотално!!!  Joy Joy Joy

Ако пуснем тема с такова заглавие, на какво и ще се нагледаме?!?

# 278
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
 Joy Joy Joy
Страшно забавна се оказа темата и е жалко, че толкова момичета и жени са неграмотни в това отношение.

# 279
  • Мнения: 2 643
Мисля , че майките са виновни до някъде.ако не са седнали навремето , когато децата им са били в пубертета да им разкажат какво е що е , а не да чакат децата да прочетат е интеренет , тези млади момичета нямаше да пишат пълни глупости.Да не споменаваме правописа им  ooooh! и аз правя грешки , но те едно изречение не могат да напишат логично.

# 280
  • Мнения: 30 802
Тия неща се казват по няколко пъти още ПРЕДИ пубертета, за да няма после някакво ужасно махленско отношение към секса...и има и книги.

Още по-страшното е, че утре тия с ову-теста ще седнат да правят реформа на българската родилна помощ, да не им слагат окситоцин, ще станат по-лекари от лекарите...после ще почнат и ваксините, после ще станат и капацитети по педагогика и образование...

В тоя форум съм срещала питане от бременна- какво е разкритие, кое се "разкрива" при раждане...

Но темата за пробожданията, болежките и подготвителни контракции, заради които се лежи по болници от съвсем здрави жени, са съвсем друга тема.

# 281
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Родителите ми така и не отвориха тази тема, докато бях пубер.
 За сметка на това, на достъпно място вкъщи имаше книги и се иформирах сама. Е, с тая разлика, че ще се изненадам ако днешните младежи хващат книги. Освен това по биология доста подробно учехме за болести, за методи на контрацепция, за овулация, фертилни дни, бременност, термин и т.н., имахме разни открити уроци дори.
За мен всичко е до желание - да се учат, да се образоват, да надграждат, да се развиват. Масово явление обаче е, тийновете да ходят на училище заради гаджето и кафето с бест френдките. Това секс, презервативи, научават го от практиката и после реват "бременна ли съм"  ooooh!

# 282
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 035
Родителите ми така и не отвориха тази тема, докато бях пубер.
 За сметка на това, на достъпно място вкъщи имаше книги и се иформирах сама. Е, с тая разлика, че ще се изненадам ако днешните младежи хващат книги. Освен това по биология доста подробно учехме за болести, за методи на контрацепция, за овулация, фертилни дни, бременност, термин и т.н., имахме разни открити уроци дори.
За мен всичко е до желание - да се учат, да се образоват, да надграждат, да се развиват. Масово явление обаче е, тийновете да ходят на училище заради гаджето и кафето с бест френдките. Това секс, презервативи, научават го от практиката и после реват "бременна ли съм"  ooooh!

всичко е от мързел  Tired

преобилна информация има навсякъде, в нета, в библиотеката, в учебниците, но не - по-лесно е да изревеш в нета и все някоя "добра душа" ще те утеши с едно "не си бременна", ако това търсиш или ще ти "стисне палчета", "поръси с вълшебен прашец" или друга дивотия, ако искаш бебе. Tired

след това нова серия дивотии с бременността и петната, после с кърменето и отглеждането и т.н. и т.д.  Tired

 Blush още не мога да забравя пробиването на зърната с дрелка  Blush

# 283
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Blush още не мога да забравя пробиването на зърната с дрелка  Blush
Shocked
Това за пръв път го чувам...

# 284
  • Мнения: 30 802
Е то е към градските легенди за кърменето- че в началото гърдите са "запушени" и по някакъв мистичен начин в родилното ги "отпушват".

Общи условия

Активация на акаунт