Забавни въпроси за бременността

  • 1 378 046
  • 18 320
  •   2
Отговори
# 315
  • Мнения: 356
Не е от форума,но е по темата:
Заговорих се с момиче,докато чакахме ,да ни вземат кръв в една лаборатория и тя ми каза,че се съмнява,че е бременна.Теста бил отрицателен и имала менструация,но можело,да е цветна бременност.
Отишла на преглед и гинеколожката и била казала,че може да кърви от единия яйчник,пък да е бременна от другия и я пратила наизследвания (ама не кръвен тест за бременност,а някакви други) Crazy Crazy Crazy
Много се надяваше,да е бременна горката  ooooh!

# 316
  • Мнения: 4 569
Коя е тази гинеколожка?

# 317
  • Мнения: 356
Толкова се потресох,че не попитах,но си мисля,че по-скоро тя нищо не е разбрала на прегледа и слушах своббодни тълкования,на думите на лекарката.Отказвам,да повярвам,че човек с медицинско образование и е казал такива неща  Grinning

# 318
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Темата не е голяма, но е за тук!
Особено:
Цитат
момичета понеже ми е за първи път малко ме е страх....всмисъл такъв че аз наистина много искам бебе
но ме е страх от крайния резултат...може и да не съм
симптомите които ги имам са умора малко болки ниско долу и болки в кръста най вече
  #Crazy
Крайният резултат си е страшен, мдааа  ooooh!

# 319
  • София
  • Мнения: 4 292
Един виц по темата. В аптеката:
- Имате ли тест за бременност?
- Да, ето този, американски, 90% точност -  10лв
- А нещо по-евтино?
- Ето, този е китайски, 75% точност, 5 лв
- А, нещо още по-евтино.
От опашката се чува:
- Абе, момиче, иди на полето и набери маргаритки. Да, не, да, не. 50% точност, но затова пък напълно безплатно!



Аз си спомням една мацка, която беше правила секс, мъжът НЕ беше свършвал  в нея, обаче тя имаше симптоми на болки в гърдите и не знам какво си и много се чудеше дали не е бременна.

# 320
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Темата не е голяма, но е за тук!
Особено:
Цитат
момичета понеже ми е за първи път малко ме е страх....всмисъл такъв че аз наистина много искам бебе
но ме е страх от крайния резултат...може и да не съм
симптомите които ги имам са умора малко болки ниско долу и болки в кръста най вече
  #Crazy
Крайният резултат си е страшен, мдааа  ooooh!
Последният пост на авторката е #Crazy
Тя дори не разбира тона на дискусията ...

# 321
  • София
  • Мнения: 11 482
Цитат
закъснява ми 1 седм, сутрин ми се гади много, пишкам през 5-10 мин, спи ми се постоянно... Не съм правила тест, но дали това са признаци?

# 322
# 323
  • Мнения: 9 569
И аз го видях това вчера, но чак ме досрамя да го покажа  Mr. Green

# 324
  • Мнения: 30 802
Това ми напомня за класиката от гимназията- извинителна бележка (за момче) с оплаквания и симптоми- dysmenorrhea.

# 325
  • София
  • Мнения: 30 124
Цитат
закъснява ми 1 седм, сутрин ми се гади много, пишкам през 5-10 мин, спи ми се постоянно... Не съм правила тест, но дали това са признаци?

 ooooh! ooooh! ooooh!

Не мога да разбера, дали всичко това е от незнание или толкова много са се вкарали във филма с тези бебета, че всяка сутрин стават с мисълта да си откриват симптоми? Tired Всяка сутрин да броиш дните до МЦ, да правиш тестове, да си откриваш симптоми на бременност при 1 седм.!!!!!!! закъснение, да смучеш с прахосмукачка прах от форума, да се преглеждаш и оглеждаш по интимните части час по час, за да не ти е протекло нещо. Извинявайте! Stop


Незабавно трябва да се вкара в у-ще предмет "сексуална култура", ама незабавно, защото ситуацията излиза извън контрол.

# 326
  • Мнения: 1 878
Сори, чак сега видях!
Сега би трябвало да се вижда:

http://www.prikachi.com/images.php?images/531/8755531I.jpg

# 327
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Сори, чак сега видях!
Сега би трябвало да се вижда:

http://www.prikachi.com/images.php?images/531/8755531I.jpg

 Shocked

# 328
  • Мнения: 337
За всички, на които им закъснява:
Цитат
Здравейте! Искам да споделя с вас какво ми се случи днес, защото е изумително! Сутринта изпих три големи чаши с гореща като чай вода, изпих ги бързо и наведнъж. ВЕДНАГА след това цикълът ми (чак сега) дойде.

# 329
  • Мнения: 3 312
За всички, на които им закъснява:
Цитат
Здравейте! Искам да споделя с вас какво ми се случи днес, защото е изумително! Сутринта изпих три големи чаши с гореща като чай вода, изпих ги бързо и наведнъж. ВЕДНАГА след това цикълът ми (чак сега) дойде.
    А с кафе дали има ефект?    Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт