Забавни въпроси за бременността

  • 1 377 163
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 465
  • София
  • Мнения: 5 604
Къде го яде това китайско, да знам да не ходя (да не поръчвам) там.
Щото се забременява, нали!  Joy
Кикамора, съжалявам, че ти се гади, но се получи наистина смешно.

# 466
  • Мнения: 7 519
Къде го яде това китайско, да знам да не ходя (да не поръчвам) там.
То не било от китайското, а от големината на порцията Simple Smile. Пуста женска лакомия- 12 см никога не ни стигат Simple Smile.

# 467
  • Бургас
  • Мнения: 6 546
Придърпването около пъпа може да е от пъпна херния.Поне при мен беше.

# 468
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 439
Славче, това е основен симптом на ранна бременност Naughty . Появява се до няколко часа (най-много два-три дни) след приФащането. Тогава почват и гаденето, честото пишкане, зверският апетит, постоянното оригване, пърдене... Grinning

# 469
  • Бургас
  • Мнения: 6 546
При мен започна в края на 5 месец и болката и придърпването се усилиха.Наистина се оказа херния.
Да не дава Господ, де! Laughing
То не стигат другите "екстри".

# 470
  • София
  • Мнения: 5 604
Славче, това е основен симптом на ранна бременност Naughty . Появява се до няколко часа (най-много два-три дни) след приФащането. Тогава почват и гаденето, честото пишкане, зверският апетит, постоянното оригване, пърдене... Grinning
ЗАрното, сърбежА в зАрното забрави! Или той е толкова съществен и всеизвестен симптом, че дори няма нужда да се напомня за него!

# 471
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 439
Лявото зАрно ли беше, че се замаЯх от толкоз признаци. Joy

# 472
  • София
  • Мнения: 5 198
Скрит текст:
Цитат
Здравейте момичета аз имам един въпрос,значи последната ми М беше на 26 октомври,и след това започнах да тренирам заедно с мъжа ми,почти всеки ден ходех на фитнес,досега никога не бях ходила и така,за симптоми на бременност,на датата на която трябваше да дойде и два дни след това повръщах сутрин,гърдите ту ме болят ту не,на моменти болката е много силна,на моменти я няма,усещим ги и тежки,обаче пък потъмняване няма!също имах болки една седмица  вляво,и съм много нервна иде ми да убия някого,нервирам се за най малкото нещо,незнам какшо да си мисля,то ясно че ако не дойде до 6,ще правя тест,но въпроса който исакх да задам е следния,,Дали сте чували за случай в които липсва цикъл,при ходене редовно на фитнес?,,Благодаря!
На това кое му е смешното?
На мен ми е смешно, че изброява "симптоми " за бременност,  и изведнъж, симптоми за нередовен цикъл при редовен фитнес newsm78
тя се притеснява, че не е й идва цикъла заради фитнеса, а не защото може да е бременна.

# 473
  • Сф
  • Мнения: 10 585
Цитат
Здравейте,искам и аз да задам въпросче,понеже от скоро правим опити за бебче и още не съм съвсем на ясно с разчитането на резултатите от кръвните тестове..
На 08.02.2016 си пуснах изследвания след два дни закъснение и резултата е < 1.20 при реф.с-сти 0.00-5.00 ЗА МЪЖЕ и небременни жени...просто този знак пред стойността не ми е ясен "< " какво означава.
Абе хора и мъжете ли вече пускат тестове за бременност???

# 474
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 439
Цитат
Здравейте,искам и аз да задам въпросче,понеже от скоро правим опити за бебче и още не съм съвсем на ясно с разчитането на резултатите от кръвните тестове..
На 08.02.2016 си пуснах изследвания след два дни закъснение и резултата е < 1.20 при реф.с-сти 0.00-5.00 ЗА МЪЖЕ и небременни жени...просто този знак пред стойността не ми е ясен "< " какво означава.
Абе хора и мъжете ли вече пускат тестове за бременност???
Не, просто ЧХГ се изследва и при мъже, затова има и реф. стойности за мъже. Изследва се при тумори на тестисите.

# 475
  • Мнения: 2 309
Вие се смеете на отрицателните тестове (и с право), но аз с две бременности положителен тест не съм виждала досега, независимо колко късно го правя  Crazy

# 476
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 932
Вие се смеете на отрицателните тестове (и с право), но аз с две бременности положителен тест не съм виждала досега, независимо колко късно го правя  Crazy


е тук е ключа от бараката  Crazy

късно ги правиш, трябвало е веднага след акта за да покаже.
мен ако питаш - още по-показателен ще е по време на акта Wink

# 477
  • Мнения: 2 309
Да но както се установи тук, аз при втората бременност забременях от форума и незнам кога точно е станало  Rolling Eyes пък и с толкова нагли сперматозоиди, които навярно се лепят по думите незнам кой е и бащата  Shocked  Laughing

# 478
  • n/a
  • Мнения: 3 341
късно ги правиш, трябвало е веднага след акта за да покаже.
мен ако питаш - още по-показателен ще е по време на акта Wink

Това може технически да не е възможно - по време
има какво друго да се прави. Най-подходящо ще да
е преди, не по време, нито след. 100% ще е верен.

# 479
  • Мнения: 2 309
 ooooh! много съм необразована! Какво щях да правя без вас?!

Общи условия

Активация на акаунт