Забавни въпроси за бременността

  • 1 377 812
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 1 700
хубаво че е темата та да разбера какви са новите симптоми на забременяване че от миналата година не съм раждала пък.гледай какви модерни и иновационни симптоми имало.изостанах от модата  Crazy

# 481
  • Мнения: 9 616
ooooh! много съм необразована! Какво щях да правя без вас?!
Щеше да се мъчиш с някакви тотално остарели и отхвърлени методи като секс, закъснение на цикъла, тест за бременност, посещение при гинеколог. Пффф само излишна хамалогия.  Stop Mr. Green

Аз, ако бях чела тази тема по-рано, ехееее...за 9 месеца 3 деца да бях родила.  Mr. Green

# 482
  • София
  • Мнения: 11 464
Цитат
Здравейте да се запиша и аз при вас с трепетно очакване за  #Sniper
Последен цилъш 02.04 ежедневни опити след приключване на цикъла
Трябва да ми дойде м/у 27-29. Но вътрешно много искам да съм бременна.
Имам болки като пред цикъл ниско долу кръста също ме боли.
Гърдитени те са ми много чувствителни.
Не знам как ще дочакам 30 да си направя теста.

# 483
  • Мнения: 30 802
Какво значи тоя емотикон? Яйцеклетка с Драгунов?

# 484
  • София
  • Мнения: 11 464
И аз не можах да разгадая.

# 485
  • София
  • Мнения: 1 609
Според мен е сперматозоид с Драгунов. Прицелва се в яйцеклетката.  bowuu Вече и стрелят, значи. Пазете се, залягайте!

# 486
  • София
  • Мнения: 30 107
Вчера четох в една тема радостна мама, която обясняваше, че ФМ минала чудесно, всичко било наред и бебето приличало на баща си. Shocked Как го е разбрала? newsm78

# 487
  • София
  • Мнения: 5 198
О-оу, вчера държах пистолет и пушка, пишка ми се, имам напрегнати гърди, лявото зАрно е по настръхнало, възможно ли е, мъжът  който е държал пистолета да е има сперматозоиди по ръката,  дори да не е сигурен, че е свършвал?  А и не съм  правила секс от месец ?  

# 488
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 005
Вчера четох в една тема радостна мама, която обясняваше, че ФМ минала чудесно, всичко било наред и бебето приличало на баща си. Shocked Как го е разбрала? newsm78

е, нали вече се преглеждат с 4Д!  
Sunglasses виждат в бъдещето

Скрит текст:
О-оу, вчера държах пистолет и пушка, пишка ми се, имам напрегнати гърди, лявото зАрно е по настръхнало, възможно ли е, мъжът  който е държал пистолета да е има сперматозоиди по ръката,  дори да не е сигурен, че е свършвал?
  А и не съм  правила секс от месец ? 


ей туй една истинска съфорОмка никогиж не мо'е го каже!

# 489
  • София
  • Мнения: 5 198
Хахах, бременна съм значи

# 490
  • Мнения: 25 568
Какво значи тоя емотикон? Яйцеклетка с Драгунов?

Сперматозоид – снайперист.  Mr. Green
Ако мине и през два чифта дънки, направо бебето да го кръщават Худини.

# 491
  • Мнения: 9 474
Вчера четох в една тема радостна мама, която обясняваше, че ФМ минала чудесно, всичко било наред и бебето приличало на баща си. Shocked Как го е разбрала? newsm78
Доста често срещано по отчетните Wink и никой не може да ги убеди в противното. Цитирам: "момичетаааа, видях му носа! Същия като моя!"

# 492
  • София
  • Мнения: 3 833


Сперматозоид – снайперист.  Mr. Green
Ако мине и през два чифта дънки, направо бебето да го кръщават Худини.

 rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 493
  • София
  • Мнения: 30 107
Вчера четох в една тема радостна мама, която обясняваше, че ФМ минала чудесно, всичко било наред и бебето приличало на баща си. Shocked Как го е разбрала? newsm78

е, нали вече се преглеждат с 4Д!  
Sunglasses виждат в бъдещето

Скрит текст:
Скрит текст:
О-оу, вчера държах пистолет и пушка, пишка ми се, имам напрегнати гърди, лявото зАрно е по настръхнало, възможно ли е, мъжът  който е държал пистолета да е има сперматозоиди по ръката,  дори да не е сигурен, че е свършвал?
  А и не съм  правила секс от месец ? 


ей туй една истинска съфорОмка никогиж не мо'е го каже!

Важното е, че са разпознати чертите на бащата, за да няма грешка. Laughing


Вчера четох в една тема радостна мама, която обясняваше, че ФМ минала чудесно, всичко било наред и бебето приличало на баща си. Shocked Как го е разбрала? newsm78
Доста често срещано по отчетните Wink и никой не може да ги убеди в противното. Цитирам: "момичетаааа, видях му носа! Същия като моя!"


 Joy Joy Joy

# 494
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 005
Вчера четох в една тема радостна мама, която обясняваше, че ФМ минала чудесно, всичко било наред и бебето приличало на баща си. Shocked Как го е разбрала? newsm78
Доста често срещано по отчетните Wink и никой не може да ги убеди в противното. Цитирам: "момичетаааа, видях му носа! Същия като моя!"

вий с'я. за единия нос се хванахте.
виж, ако майката каже: има патка, прилича на мен. тогава ще е страшно Peace

Общи условия

Активация на акаунт