Забавни въпроси за бременността

  • 1 378 300
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 30 142
добре де, чудя се
не знаят дали не може да се забременее без секс и през панталона, от водата, от тоалетната чиния...;
не знаят "колко дупки имат там долу" - това не помня тема ли беше или питане;

а знаят за предеякулационна течност, тестове със сода, тестове за ранно откриване на бременност (преди акта даже) и т.н. и т.д.
как става така, че научават дивотиите, а не намират сериозната информация?

Защото търсят информация постфактум. Те нямат предварително нужната информация т.е. още преди да започнат активен полов живот.

От тази тема на човек може да му стане ясно, че нито се пазят като хората, нито знаят какво правят. Първо "мъжете" не са наясно къде и дали са свършили, къде са проникнали и какво изобщо се е случило. Жените, от своя страна, не знаят, дали свършването на корем, в гащите, на чаршафа и по главата се брои за опасно. И се започват филмите. Tired

И за тестовете им е толкова "ясно". Правят тестове на поразия, ама не могат да разберат резултата. Първо нямат идея кога да го направят, как да го направят и какво показва изобщо този тест.

Пълна, ама пълна, трагедия!

# 661
  • Мнения: 7 519
Преди време 30 годишен българин ме убеждаваше, че от една капка не можело да се забременее!  #Crazy

# 662
  • Мнения: 18 444
Преди време 30 годишен българин ме убеждаваше, че от една капка не можело да се забременее!  #Crazy

Трябваше да го питаш колко капки точно са необходими тогава. Laughing

# 663
  • Мнения: 4 569
И как точно се мери нужния брой капки?

# 664
  • Мнения: 2 650
Ми така - мери се глътка, глътка и половина и после се дели  Thinking

# 665
  • Мнения: 7 171
Преди време 30 годишен българин ме убеждаваше, че от една капка не можело да се забременее!  #Crazy

Е, все пак зависи от капката. Ако е чиста водица или алкохол едва ли.  Laughing

# 666
  • Мнения: 337
Ми така - мери се глътка, глътка и половина и после се дели  Thinking
Което ми напомня, че познат, работещ като биолог в инвитро център, разказваше как започнали да изследват спермата на някакъв мъж и се оказало, че има много бактерии в нея. Привикали ги притеснени с жена му да кажат резултатите и в хода на разговора се разбрало, че мъжът бил свършил в устата на жената, тя изплюла спермата в чашата и след това я дали за изследване. Tired

# 667
  • София
  • Мнения: 30 142
Еее, не, това вече ме остави без думи.smile3544

# 668
  • Мнения: 9 475
Ай вааааа!!!  Joy Това за пробата сериозно ли е?  Joy

# 669
  • София
  • Мнения: 5 605
Ай вааааа!!!  Joy Това за пробата сериозно ли е?  Joy
Еми че как, няма да губят хората мат'ряла я!  hahaha

# 670
  • Мнения: 9 475
Ай вааааа!!!  Joy Това за пробата сериозно ли е?  Joy
Еми че как, няма да губят хората мат'ряла я!  hahaha
Ох, това е за смешките!  Joy

# 671
  • Мнения: 4 569
Ми така - мери се глътка, глътка и половина и после се дели  Thinking
Чакай сега, че не разбрах...
Нали говорим за забременяване от капка?
Как от устата отива там, където трябва?

Вече взех да се оплитам с тия агресивни сперматозоиди.
Ще запаля една цигара. Нали от пушене не се забременява?

# 672
  • Мнения: 1 740

Ще запаля една цигара. Нали от пушене не се забременява?
Още не сме установили в нашата катедра, но можеш да се жертваш за науката и да споделиш наблюдения няколко часа след цигарата.

# 673
  • София
  • Мнения: 30 142

Ще запаля една цигара. Нали от пушене не се забременява?
Още не сме установили в нашата катедра, но можеш да се жертваш за науката и да споделиш наблюдения няколко часа след цигарата.

И да си направиш тест до 3-4 часа, да не забравиш. Laughing

# 674
  • Мнения: 7 171

Ще запаля една цигара. Нали от пушене не се забременява?
Още не сме установили в нашата катедра, но можеш да се жертваш за науката и да споделиш наблюдения няколко часа след цигарата.

И да си направиш тест до 3-4 часа, да не забравиш. Laughing

Непременно пробвай със сода. И разбира се, с тест за бременност, но не забравяй после да го разглобиш.

Общи условия

Активация на акаунт