Забавни въпроси за бременността

  • 1 377 798
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 5 605
Ми така - мери се глътка, глътка и половина и после се дели  Thinking
Чакай сега, че не разбрах...
Нали говорим за забременяване от капка?
Как от устата отива там, където трябва?
Е как - с преглъщане много ясно!!!

# 676
  • Мнения: 18 393
След цигарата - задължително ескапел. Бъди отговорна.

# 677
  • Мнения: 1 972
Ми така - мери се глътка, глътка и половина и после се дели  Thinking
Което ми напомня, че познат, работещ като биолог в инвитро център, разказваше как започнали да изследват спермата на някакъв мъж и се оказало, че има много бактерии в нея. Привикали ги притеснени с жена му да кажат резултатите и в хода на разговора се разбрало, че мъжът бил свършил в устата на жената, тя изплюла спермата в чашата и след това я дали за изследване. Tired

Аз, като минала през инвитро процедура, мисля, че или познатият ти те е бъзикал Wink или ти си фантазираш Wink При това, спомена, че си студентка по медицина Wink При тези процедури жената изобщо не е в помещението където се "добива" материал Wink Има филмчета, списания които помагат в процеса....

# 678
  • Мнения: 1 721
При тези процедури жената изобщо не е в помещението където се "добива" материал Wink Има филмчета, списания които помагат в процеса....
за изследвания със сигурност може да се носи материал от вкъщи  Peace поне в някои клиники

# 679
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
При тези процедури жената изобщо не е в помещението където се "добива" материал Wink
Може да е, ако двойката поиска. Или могат да "добият" материала вкъщи, ако са изпълнени определени условия Wink

# 680
  • София
  • Мнения: 30 107
"Мисля,че имам магия за безплодие..Помогнете!"

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=920340;topicrefid=2

 Crazy

Дори не ми идват наум точните думи за коментар.

# 681
  • Мнения: 9 616
Не търси думи за тази авторка.
Само ѝ прочети мненията назад.  Stop Тя прави по 1000000 теста всеки месец и проблемът ѝ е от съвсем друго естество, а не физиологично.
Беше пуснала тема "Кога да пробием ушите на бебето", без да е бременна. /Горката дори не бе допуснала, че може да забременее с момче някой ден...)

# 682
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Стига бе!
Аз тръгнах да й съчувствам, че е толкова отчаяна, че да търси помощ от разни ходжи и прочие.

# 683
  • Мнения: 9 616
Да, случайно попаднах на нейна тема. Имало е големи екшъни.
Тя с фалшиви профили. Не съм тази, не съм онази. После се оказало и признала, че била точно онази.
Малка е още, около 20 годишна и с някаква фикс идея за бебе. Което бебе не става и не става от години (!?). Но пък през цялото време не се сещат да изследват гаджето/съпруга...

# 684
  • София
  • Мнения: 30 107
Не търси думи за тази авторка.
Само ѝ прочети мненията назад.  Stop Тя прави по 1000000 теста всеки месец и проблемът ѝ е от съвсем друго естество, а не физиологично.
Беше пуснала тема "Кога да пробием ушите на бебето", без да е бременна. /Горката дори не бе допуснала, че може да забременее с момче някой ден...)

Сериозно??? Shocked Това не е за вярване. Rolling Eyes Отивам да надникна в профила. Blush

20 годишна, а бебето не става от години????? Малеееееее. Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 02 май 2016, 20:04 от missence

# 685
  • Мнения: 933
Оооо момичета това е нашата Теди, там историята е много дълга. Ще ви трябват лист и химикал да си записвате, да предпочетете и да схванете за какво иде реч. От една година я следя и още не съм съвсем в час

# 686
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Айс Куин, ама тя и на момче - Нероден Петко може да му пробие ушите. Mr. Green
Пита си момичето. Mr. Green
Отговорите в темата за "магията" къртят обаче. tooth
Ходжата как помага, опъва жената ли? Joy  hahaha  Joy  Joy

Последна редакция: пн, 02 май 2016, 20:05 от Ензим Бе́ндер

# 687
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Не съм привърженик на хората, които раздават епитети, но не мога да се сдържа и смятам, че момиченцето има други проблеми и те са в главата й.  Peace Моля не ме съдете грубо, бременна съм и може и да забременея от стрес отново, тогава Вие ще обяснявате на ММ.  Crossing Arms
Преди да тръгне да забременява нека поне емоционално е добре, че не я виждам с прилежащите симптоми на бременността.
Мен първата бременност така ме тръшнаха хормоните, че бях откачила тотално - постоянно реване /и аз не знам защо/, бях много кисела, нищо не ми се правеше, с напредване на бременността стана по-лошо милото един път го отнесе с летящ тиган към главата му. Добре, че реагира бързо, че детето щеше да си има за татко Квазимодо.  Laughing

# 688
  • Мнения: 2 288
Оле, Тедито с цяла тема! Драма и много измислици!!!!

# 689
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Чакайте сега ,че не разбрах.
Тя си измисля всичко така ли?  Shocked
 

Общи условия

Активация на акаунт