Забавни въпроси за бременността

  • 1 378 933
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 1 065
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Айде честито, знаеш откъде идва. Crazy Peace

# 1 066
  • Мнения: 2 309
 Laughing Вече знам мръсната тайна на свекърва ми!  Twisted Evil

# 1 067
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Огромна полза има от тази тема.
Гледай какъв коз ти даде. Mr. Green

# 1 068
  • Мнения: 2 309
Така е  Mr. Green

# 1 069
  • Мнения: 805
Поне си имаш име за бебчо!
Да не намекваш да го кръсти Пешкирчо?
Да  baby_neutral

# 1 070
  • Варна
  • Мнения: 594
ох  ХАХАХХАХА   Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Скрит текст:
Сещам се, че и аз един път се притеснявах дали може да забременея, защото тогавашния ми приятел си опря члена в мен след като свърши, обаче бях на 16, и пак не мога да сравня моята случка със двудневна полуизсъхнала сперма на кърпа, която дори не е на гаджето  Shocked .. Е след случката с моето гадже, се пообразовах по темата  Laughing

# 1 071
  • Мнения: 2 309
Каква ти полуизсъхнала... след един час е изсъхнало.. след два дни спермата е антично генно гробище!

# 1 072
  • Мнения: 1 557
На мен друг въпрос не ми дава мира. Защо въпросната кърпа не е изпрана веднага, а оставена на място, където може някой да я ползва и си стои 2 дни там? Направо ми се  Sick.

# 1 073
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 673
На мен друг въпрос не ми дава мира. Защо въпросната кърпа не е изпрана веднага, а оставена на място, където може някой да я ползва и си стои 2 дни там? Направо ми се  Sick.
Това и на мен ми беше от първите въпроси, изникнали след като прочетох казуса 

# 1 074
  • София
  • Мнения: 30 147
на гаджето на сестра й!!! Аз пък се чудя, защо авторката си е бърсала половите органи точно с тази кърпа!

 ooooh! Голяма сага.

Как може да се избършеш с кърпа без да си сигурен, че е твоя?

# 1 075
  • Мнения: 2 309
на гаджето на сестра й!!! Аз пък се чудя, защо авторката си е бърсала половите органи точно с тази кърпа!

# 1 076
  • София !
  • Мнения: 1 240
на гаджето на сестра й!!! Аз пък се чудя, защо авторката си е бърсала половите органи точно с тази кърпа!

И аз това се чудя. И как пък е тръгнала приказка, че гаджето ползва тази кърпа с тази цел  newsm78

# 1 077
  • Мнения: 2 309
Май сестра й й каза...

# 1 078
  • София
  • Мнения: 30 147

А, сестра ѝ защо не е научила гаджето си, че използваните кърпи се хвърлят в коша за пране, а не се държат в банята? Да не говорим, че авторката влиза в банята и се бърше с първата, изпречила се пред погледа ѝ, кърпа. Някой може и краката да си е бърсал преди това с нея. Tired

# 1 079
  • Мнения: 2 309
Прекалено много неща искаш!

Общи условия

Активация на акаунт