Забавни въпроси за бременността

  • 1 378 291
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 1 080
  • София !
  • Мнения: 1 240

Да и аз така разбрах. Просто ми е чудно от къде е тръгнала приказка сестра й да седне да обяснява за какво ползват въпросната кърпа  Simple Smile

# 1 081
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Гледам 16 нови отговора и си викам, че кърпата пак е на дневен ред. Познах.Laughing

# 1 082
  • София
  • Мнения: 30 142

Да и аз така разбрах. Просто ми е чудно от къде е тръгнала приказка сестра й да седне да обяснява за какво ползват въпросната кърпа  Simple Smile


Е, те според авторката почти са си споделили мъжете, ти за един разговор питаш. Laughing Сега авторката да ѝ върне жеста и готово. Една кърпа сплотява семейството. Mr. Green

# 1 083
  • Мнения: 9 652
Скрит текст:

Да и аз така разбрах. Просто ми е чудно от къде е тръгнала приказка сестра й да седне да обяснява за какво ползват въпросната кърпа  Simple Smile

Е, те според авторката почти са си споделили мъжете, ти за един разговор питаш. Laughing Сега авторката да ѝ върне жеста и готово. Една кърпа сплотява семейството. Mr. Green

Почти??? Ти даваш ли си сметка, че авторката може да е бременна с племенничето си?  Laughing

# 1 084
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
 Joy
Ето това ще избие рибата.

# 1 085
  • София
  • Мнения: 30 142
Скрит текст:

Да и аз така разбрах. Просто ми е чудно от къде е тръгнала приказка сестра й да седне да обяснява за какво ползват въпросната кърпа  Simple Smile


Е, те според авторката почти са си споделили мъжете, ти за един разговор питаш. Laughing Сега авторката да ѝ върне жеста и готово. Една кърпа сплотява семейството. Mr. Green

Почти??? Ти даваш ли си сметка, че авторката може да е бременна с племенничето си?  Laughing

Ох, не мога повече! rotfImbo

Исках да кажа, че почти т.е. авторката и зет ѝ не са разбрали, че са направили детето. Laughing

Скрит текст:
Боже, какви дивотии пиша! ooooh! Безумна тема.

# 1 086
  • Мнения: 2 309
Оооооооооох! Ама не човъркай пак раната!ТОлкова страници се опитвахме да й обясним, че няма как да е забременяла от кърпата, ти се пак повдигаш въпроса!

# 1 087
  • Мнения: 9 652
Скрит текст:
Боже, какви дивотии пиша! ooooh! Безумна тема.

Мъдрите хора са казали - "Каквото повикало, такова се обадило!"   Laughing

# 1 088
  • Мнения: 350
Моля ви стига,че вече не мога да разгранича иронията..стана ми лошо

# 1 089
  • Мнения: 350
Вие ме успокоявате,сега ме плашите пак.

# 1 090
  • Мнения: 2 309
Хайде пак!  ooooh!
Добре де! Аз не ти ли обясних подробно как се прави бебе? Или наистина още не си разбрала, за което те съветвам да седнеш да поучиш малко по въпроса, че някой ден не знам какво ще казваш на детето си или ни ебаваш!

# 1 091
  • София
  • Мнения: 30 142
Оооооооооох! Ама не човъркай пак раната!ТОлкова страници се опитвахме да й обясним, че няма как да е забременяла от кърпата, ти се пак повдигаш въпроса!

Как звучи само. Joy Joy Joy

Вие ме успокоявате,сега ме плашите пак.

Спокойно, няма да имаш дете от зет си. (Боже  Joy hahaha Joy, смея се с глас, не мога да пиша!). По вероятно е сестра ти да е забременяла от него и то не от кърпата. Sunglasses

Скрит текст:
Този зет да те е страх и в коридора да го срещнеш. Mr. Green

За да е по-сигурно, просто попитай зет си директно: "Аз може да съм бременна от теб?". Laughing

Спирам, че ме чуха всички.

# 1 092
  • София
  • Мнения: 4 328
ти по-добре се плаши за това как ще възпитаваш и гледаш детето си. това е притеснителното.

# 1 093
  • Мнения: 350
Да,разбрах те...Изчетох и всички статии и форуми..и преди съм ги чела...и биология съм учила... Ама толкова неща пише,за тия дни на преживяемост на сперматозоидите,че не ми дават мира. в досег с водна/влажна среда издържали повече..и после в досег с влагалището спокойно може някой да е тръгнал нагоре.пише,че до дни запазват оплодителната си способност,а ако е била влажна кърпата то и те не са изсъхнали..мале,не мога ли да разсъждавам в момента,не знам.не се занимавайте с мен.чувствам се като неграмотна ромка..

# 1 094
  • Мнения: 7 519
Успокой се! Бременна си от гаджето на сестра си Wink.

Общи условия

Активация на акаунт