Забавни въпроси за бременността

  • 1 378 895
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 1 245
  • Мнения: 1 700
И аз също съм измервала БТ,графици съм правила,но баш така да се вманячвам че не е станало от веднъж .ние бяхме си решили че ще пробваме,докато стане.нито съм приемала ФК,нито Ову.тестове съм си взимала,нито пък диета да съм правила не бих казала че съм се лишавала от храна и че съм имала по-здравословен живот.Дойде времето и стана чак след 10месеца,ама стане де.

# 1 246
  • София
  • Мнения: 11 494
Има си отделна тема - Колко време ми отне да забременея (нещо такова).

# 1 247
  • Мнения: X
Цитат
   Една приятелка пък ме успокоява,че от втория тек спермата била некачествена 

# 1 248
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
Въх... Ами какво се е случило с първия тек, че да се надяват на ниското качество на втория тек.

# 1 249
  • Мнения: 7 171
Цитат
   Една приятелка пък ме успокоява,че от втория тек спермата била некачествена 

Това го минахме вече.

# 1 250
  • София
  • Мнения: 30 147
Цитат
   Една приятелка пък ме успокоява,че от втория тек спермата била некачествена 

Това го минахме вече.

Да, и сега чакаме да се отчете резултатът от третия тек. Laughing

# 1 251
  • Мнения: 1 700
Няма да се очудя ако вземат че измислят тест за плодовита сперма.слагаш спермата на прозорчето ако посинее чертичката не е плодовита,ако е червена чертичката е плодовита

# 1 252
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
И ще показва от кой тек е. Whistling

# 1 253
  • Мнения: 7 171
Няма да се очудя ако вземат че измислят тест за плодовита сперма.слагаш спермата на прозорчето ако посинее чертичката не е плодовита,ако е червена чертичката е плодовита

Ферма за спермааааа......

# 1 254
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=876731;topicrefid=5

Като попрочетох теми като тази, не съм сигурна до колко са полезни всички приготовления покрай "планираната" бременност. Да - съгласна съм, че е хубаво да има някакъв мониторинг на здравословното състояние, но не мога да преценя къде е границата м/у нормата и изкукването... newsm78
Да спреш цигари и да се храниш здравословно кога спря да е достатъчно?!?

Наистина незнам... newsm78
Аз пък, четейки въпросната темичка по-горе, стигнах до извода, че хората явно масово си правят НЯКАКВИ изследвания чак като решат да се размножават. ПКК се прави профилактично поне веднъж годишно (аз доста по-често по други причини), цитонамазка - два пъти годишно като част от профилактиката при АГ (при проблем - и по-често), здравословното хранене, непушене и непиене би следвало да са част от ежедневието на осъзнатата възрастна личност. И тук нямам предвид някоя и друга цигара на събирания или чаша вино вечерта, нито пък джънк два-три пъти в месеца. Човек или се грижи за себе си или не...

# 1 255
  • Мнения: 14 315
Няма да се очудя ако вземат че измислят тест за плодовита сперма.слагаш спермата на прозорчето ако посинее чертичката не е плодовита,ако е червена чертичката е плодовита

Сакън, недей! След препикаването на жаби и сода рязко ще се покачи "осеменяването" на неща от бита и фауната...

# 1 256
  • Мнения: 2 309
Виждала съм на пазара домашен тест за плодовитост!

# 1 257
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Добре. hahaha

# 1 258
  • Мнения: X
http://brato.bg/16169-из-един-женски-форум-може-ли-от-това-че/

Нещо не ми се получава, но това е линка

А тук не всичко е по темата, но ме остави без думи:

http://div.bg/27-въпроса-които-ще-ви-откажат-от-човечеството_l.a_i.338664.html

Последна редакция: чт, 16 юни 2016, 20:47 от Анонимен

# 1 259
  • Мнения: 1 700
След две бременности за две години изпитвам всички симптоми вече по навик, като вид фантомен крайник, тоест да го наречем "фантомна бременност". Та- разбирам ги момичетата, и на мен ми се пушат пури с мезе кисели краставици.
пък аз си помислих че уиски ще кажеш вместо кисели краставици.

Общи условия

Активация на акаунт