Забавни въпроси за бременността

  • 1 378 725
  • 18 320
  •   2
Отговори
# 17 595
  • Мнения: 1 445
Спи ми се перманентно, прегреших с парче торта. И сега ще хапна и щрудел. Пишкам през два часа. От време на време се мъчим с ММ. Последният ми цикъл беше преди две години. Дали съм бременна?

Не се извиняваш,съмнителна си ми...

# 17 596
  • Мнения: 6 604
Цитат на: S****link=topic=1281176.msg42170234#msg42170234 date=1611136594
Здравейте 🙋
  Искам да се посъветвам и с Вас
  Моя случай е следния ..:
Цикъла ми е нередовен , овулацията ми също . Последния ми цикъл беше на 24/12/2020г, на 15ти и 18ти януари с мъжа ми бебеправихме . Четох много статии за забременяването преди цикъл. Днес 20ти имам само кафяво зацапване /течение , сложих си превръзка и стискам палци да не е цикъл, а и мисля,че е рано за тест. Моля ако имате подобни случки да ми кажете как е минало при вас и какви мерки трябва да взема?! Благодаря предварително.
🤔

# 17 597
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 125
Право е момичето да се чуди, то забременяването преди цикъл си е направо чудо. Нали тялото първо се подготвя за цикъл, после идва цикъла и чак тогава органите почват да се подготвят за забременяване. Има ред в тия неща. Явно и много статии има писани по въпроса Hands Plus1

# 17 598
  • Мнения: 1 076
Цитат
Мили дами, 5 дни преди датата на менструация пих 2-3 дни вода с лимон в малки количества, просто ей така да се подсиля, изобщо съм изумила че може да ми повлияе на цикъла. Вече  7 дни закъснение... Имах менструалните болки преди датата на цикъла , след това отшумяха, след няколко дни отново болки странни , болка в кръста, сякаш идва всеки момент но не идва... Не сме се пазили с приятелят ми,опитваме за бебе, та наистина съм много объркана дали възможно от лимона да се е получило. Тест не съм правила.
Благодаря ви и се извинявам ако темата не е за тук

# 17 599
  • Мнения: 6 471
Ийх, и на лимона посегнаха Mask Милост нямат!

# 17 600
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
а пий сега мохито и маргарита!
смееш ли!

# 17 601
  • Мнения: 2 516
Опитват, закъснява й със 7 дена и се чуди дали лимонът е "виновен"?!?!?

Значи така - крайностите са 2.
Тестове след голямо закъснение и тестове 5 минути след секс? Тъй ли е?

Извинявам се, ако въпросът ми не е за тук.

# 17 602
  • София
  • Мнения: 24 839
За по- сигурно- тест непосредствено преди, по време и веднага след секса.
И лимоните- на балкона, щото знаеш ли по въздуха какво може да дойде?

# 17 603
  • у дома...
  • Мнения: 3 080
Възможно е да е забременяла, ако лимона е бил със семки. Пък и се е извинила.

# 17 604
  • София
  • Мнения: 11 494
ММ пие всяка сутрин лимон с вода Scream Да не дава Господ да е бременен, че не ми се гледат 3 деца. И той тест не е правил, не се е и извинявал скоро. Ама тука някои дами, които се извиниха.... Grinning да вземат да препикаят по една жаба, че не се знае Joy

# 17 605
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Възможно е да е забременяла, ако лимона е бил със семки. Пък и се е извинила.

Затова значи гроздето без семки е по-скъпо - то било контрацептив! 🙊

# 17 606
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
ММ пие всяка сутрин лимон с вода Scream Да не дава Господ да е бременен, че не ми се гледат 3 деца. И той тест не е правил, не се е и извинявал скоро. Ама тука някои дами, които се извиниха.... Grinning да вземат да препикаят по една жаба, че не се знае Joy

аз ги броя 4 - той и неговото и вашите двете...
нали знаеш - най-трудно се гледа детето на свекървата. Wink

# 17 607
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 343
а пий сега мохито и маргарита!
смееш ли!

Мохитото се прави с лайм, няма страшно. Виж, Маргаритата може и да причини нещо като бременност.

# 17 608
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
мммда, значи от мохито забременяваш с извънземно.
записвам си. да не се объркам нещо.

# 17 609
  • Мнения: 9 364
При нас водата с лимона не действа. При всяка настинка се пие коктейл от вода и сок от лимон + мед. Отделно синът пие през лятото вода с резени лимон - пак нищо. Та не се надявайте много.

Общи условия

Активация на акаунт