MasterChef България - сезон II (11.04. - 17.04.2016г.)

  • 40 368
  • 511
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 223
Благодаря за темата!
Гласувах да отпадне Йоана или Елизабет. Първата не ми е симпатична като излъчване и поведение, въпреки прословутия мус; втората някак не ме впечатлява с готвене.

# 16
  • Мнения: X
Гласувах за Севда и Цветелина.
Фаворити са ми Лъчо и Любо, Йоана ми е леко досадна с тези яйца, но е доста напред с материала в кухнята.

# 17
  • София
  • Мнения: 6 062
За темата  bouquet

Чакам с нетърпение новите епизоди и се надявам да е интересно. Не знам кой искам да отпадне точно сега. Честно казано изпитвам съчувствие към Севда, колкото и да е нелепо това в такъв вид шоу.  Grinning

# 18
  • Мнения: 633
И аз при вас,  bouquet за темата!

Гласувах за Цвета и Севда, в този ред.

# 19
  • Мнения: 2 431
Здравейте!
И аз като повечето от вас гласувах за Севда и Йоана. Втората ми беше симпатична, но нещо миналата седмица почна да прозира злобица в изказванията ѝ. А Севда може би е единствената, която ме дразни - за всичко са ред сълзи, ред сополи. Разбирам, че има много емоционални хора, но за мен в една кухня многото емоции са излишни и пречат.
Всички други са ми много готини, включително Цветелина. Забелязвам, че не е сред любимците, но според мен знае и може много неща, харесва ми духът ѝ и борбеността ѝ.
Приятно гледане на всички довечера!  bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 2 150
Гласувах за Севда и Елизабет, все ми е едно в какъв ред ще си заминат, стига даго направят. Елизабет не е показала нищо забележително към момента, а при Севда ми идва в повече личната драма и постоянните спасявания.
Всички останали са ми симпатични.

# 21
  • Мнения: 155
Разписвам се.

Нямам предпочитания кой искам да отпадне тази седмица.  Wink

# 22
  • Мнения: 32
Гласувах за Севда и Елизабет . Севда ми беше по- симпатична в началото, но вече ми идва в повече с тези сълзи. Да не говорим, че досега не е показала кой знае какво. Елизабет прекалено ми напомня Елена от първия сезон, не знам защо

# 23
  • Мнения: 1 427
Гласувах за Севда и Цветелина.

+1
Относно живите раци, колежката вика, че предния сезон май живи зайци им дали...Аз не го гледах тогава де.

# 24
  • Испания
  • Мнения: 37 503
колежката вика, че предния сезон май живи зайци им дали...Аз не го гледах тогава де.

Няма такова нещо. Беше шега.

# 25
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 080
Гласувах да отпадне Севда, противна ми е. Не можах да разбера каква е драмата с живите раци  newsm78 Те по принцип живи си се готвят, явно пак ще има превземки  ooooh!

# 26
  • Мнения: 1 427
Абе те и пържолите са живи преди това, ама не трябва ти да ги колиш... Та и с раците така....

# 27
  • Мнения: X
Гласувах за Севда и Елизабет . Севда ми беше по- симпатична в началото, но вече ми идва в повече с тези сълзи. Да не говорим, че досега не е показала кой знае какво. Елизабет прекалено ми напомня Елена от първия сезон, не знам защо
Подписвам се под тези думи  Peace
 bouquet за темата  Laughing

# 28
  • Мнения: 657
В анкетата Севда и Цвета.Ако имаше трета опция Елизабет - също Елена от миналия сезон.
Искам да останат само мъжете в този сезон Laughing

# 29
  • Мнения: 18 060
Гласувах за Йоана, като гледам доста не я тачим  Mr. Green

Забелязвам, че който победи, той ни влиза в полезрението. Мая много я харесвах, но след предната седмица и тя ми се стори малко злобничка  Confused

Общи условия

Активация на акаунт