MasterChef България - сезон II (11.04. - 17.04.2016г.)

  • 40 370
  • 511
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 721
Гласувах за Йоана, просто от останалите участници тя най-много няма да ми липсва в предаването.

# 31
  • Мнения: 5 060
Гласувах за Йоана и Цветелина.

# 32
  • Майничка
  • Мнения: 12 718
За втори път - Елизабет. Не зная дали не изпускам нещо, но дотук с нищо вдъхновяващо не съм я запомнила. Нито доматената супичка, нито доматите с ориз успяха да ми променят мнението. И Елена не ми беше особено приятна, но поне креативността на ястията и визията на чиниите й в повечето случаи бяха на високо ниво.
В Севда има още хляб, според мен. Човек, който готви читаво месо на око и допир, сигурно може да извади някой и друг коз от ръкава. Може да е ревла, ама държи фронта.

# 33
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Къде? На балкона?  Wink Peace

# 34
  • Мнения: 3 819
Вместо "запис" в темата, сега се пише кой как е гласувал в анкетата ли?
Да кажа и аз, защото виждам, че се  информирате- не съм гласувала в анкетата!

# 35
  • Мнения: 25 907
Вместо "запис" спокойно можеш да натиснеш бутончето "Включете известията" най-отгоре, над първия пост, или бутончето с байрачето най-отдолу, под последния.  Simple Smile

# 36
  • Мнения: 3 819
Вместо "запис" спокойно можеш да натиснеш бутончето "Включете известията" най-отгоре, над първия пост, или бутончето с байрачето най-отдолу, под последния.  Simple Smile
Знам аз за бутончето.

Предполагам, фактът, че не съм гласувала, ви интересува толкова, колкото и  мен, че някой потребител на форума е гласувал за ...

# 37
  • Мнения: 1 206
Нещо и на мен Мая ми влезе в полезрението след миналата седмица, никакви лидерски качества като беше капитан, после обаче горда все едно има заслуга, че всеки сам си действаше неговото Simple Smile
Очаквам с интерес какво ще покажат тази седмица.

# 38
  • София
  • Мнения: 2 714
Предполагам, фактът, че не съм гласувала, ви интересува толкова, колкото и  мен, че някой потребител на форума е гласувал за ...
На мен ми е интересно какви са настроенията в темата спрямо участниците.

# 39
  • Испания
  • Мнения: 37 503
На мен също. Интересно ми е кой какво мисли. Не са ми интересни потребители, които само търсят повод да захапят някого.

# 40
  • Мнения: 11 583
Гласувах за Георги. Както ми беше фаворит в началото и му симпатизирах, нещо започна да издиша. Показа две- три техники в началото, добре тръгна, и дотам. Тъпче на едно място.

# 41
  • Мнения: 155
Някой ходил ли е в ресторанта на Петър Михалчев? Обмислям след заплата да го посетя, но чета доста противоречиви мнения в трип адвайзър и други подобни сайтове.

# 42
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 080
Някой ходил ли е в ресторанта на Петър Михалчев? Обмислям след заплата да го посетя, но чета доста противоречиви мнения в трип адвайзър и други подобни сайтове.

3-4 пъти съм ходила, последно миналата седмица. За мен храната е повече от странна и далеч не по моя вкус, но аз по принцип не си падам по японската кухня. Има някои неща, които ми допадат /като омлета със змиорката/, но повечето не ми харесват. И за да не ми се чудите, защо ходя на място което не ми допада - ММ и близки наши приятели много го харесват Wink

# 43
  • София
  • Мнения: 20 220
Абе те и пържолите са живи преди това, ама не трябва ти да ги колиш... Та и с раците така....

Примерът ти изобщо не е удачен. Раците и омарите се купуват живи, защото е най-добре да са пресни до последния момент.  Peace

# 44
  • Мнения: 20 250
Някой ходил ли е в ресторанта на Петър Михалчев? Обмислям след заплата да го посетя, но чета доста противоречиви мнения в трип адвайзър и други подобни сайтове.
Моя близка беше ходила преди да направят Мастършеф, и не беше особено възхитена, а по принцип обича японска кухня. Сега може да са се променили нещата, не зная.

Общи условия

Активация на акаунт