Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен-25

  • 123 436
  • 739
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 57
Здравейте мадами  Wink
за първи път пиша в тази тема, горе долу изчетох само последните коментари. Относно гримовете, обожавам ги и винаги са ми били в кръвта  Simple Smile Сега в момента ползвам основата на Beneffit и фнд на Estee Lauder Double wear  Peace от дълго време ползвам тези 2 продукта и съм много доволна (ползвала ли съм какви ли не) По принцип моята кожа клони към мазна, за това никога не си вземам такъв за нормална кожа, защото от тях ставам като тиган след няколко часа  Laughing Обаче имам един въпрос към вас, от както съм бременна (в момента съм в 32г.с.) като си нанасям моя фнд и основата кожата ми седи една суха, особено на носа ми се едно се бели ( по принцип така съм лятото след като съм изгоряла от плаж)  #Crazy #Crazy newsm78 Сега нито съм се пекла нито нищо и кожата ми след нанасяне на фнд седи на места на черти, преди никога не е било така. Чудя се да сменя ли фнд, какъв друг мога да пробвам? Ако някоя от вас има предложения, ще се радвам да ги прочета  newsm78 Hug

# 541
  • Мнения: 5 906
Малко късно се включвам, благодаря за предложенията, но си взех бронзиращия на Герлен Terracotta Joli Teint и съм много доволна, но определено е за суха кожа като моята. Придава леко "лъснат" вид, от който така упорито бягате, а аз съм супер хепи.  Laughing Направо целуната от слънцето.
Радвам се за теб!  Simple Smile

# 542
  • Бургас
  • Мнения: 803
Аз си получих пудрата на Герлен и два, три си я нося. Бих казала, че всичко написано в блога на Barbarella" е абсолютно вярно, но при мен за съжаление матирането трае толкова колкото и с други пудри (скъпи и евтини). Може би е въпрос на кожа. Но наистина прави порите по-незабележими и кожата по-гладка. Забелязах нещо много интересно - снощи преди да си сваля грима го размазах с ръце, все едно се мажа с крем, (лицето ми беше лъснало и имаше следи там където слънчевите очила се опират в кожата под очите) резултата беше като току-що нанесен грим. Нямам представа колко дълго би се задържал, но си мисля утре следобед, вместо да попивам с матиращи листчета, да пробвам пак така да освежа - ще ми е интересно какво би станало до края на деня.
Между другото тези дни съм все в движение и времето е доста горещо, може би когато съм по цял ден в офиса, пудрата ще матира за по-дълго.
Относно цвета, 02 Beige Clair ми пасна идеално изобщо няма жълтеникав отенък, по-скоро студен цвят, който неутрализира естествения розов подтон на кожата ми.

Lirena, обещах ти да пиша на ЛС, но мисля, че тук ще е по-полезно за повече хора.

# 543
  • Мнения: 1 140
Как така пудрата неутрализира зачервяванията, като е със студен, т.е. розов подтон?

# 544
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Само зелен цвят неутрализира зачервявания - като база и при по-упорити зчервявания коректор в такъв цвят; нанасят се под ФДТ.  Peace Говоря за зачервявания, а не за подтон на кожата.

# 545
  • Бургас
  • Мнения: 803
Нямам зачервявания, просто кожата ми е много бяла с розов подтон - малко като на Снежанка.

# 546
  • Мнения: 1 893
Аз си получих пудрата на Герлен и два, три си я нося.
Lirena, обещах ти да пиша на ЛС, но мисля, че тук ще е по-полезно за повече хора.
Благодаря, Елария bouquet.
Аз днес получих моята( прахообразната, номер 3 Мedium) и ми пасна перфектно като цвят.
Скрит текст:
Barbarella, благодаря за помощта при избора на цвят Hug
Не мога да дам конкретни отзиви, тъй като само я пробвах, колкото да се успокоя, че съм улучила цвета. За сега мога да кажа, че е невидима за окото( което търсех като ефект), не подчертава пори( също търсен от мен ефект), а как ухае Heart Eyes
По-нататък, след като я разнося, ще пиша отново.

# 547
  • Мнения: 5 906

Скрит текст:
Barbarella, благодаря за помощта при избора на цвят Hug

Скрит текст:
Удоволствието е мое  Simple Smile

# 548
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
За коя пудра говорите?

# 549
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
Но как ще спират Беж флуида ?? Това е любимият ми продукт за лятото, почти нонстоп съм с него. Това е продукта който спокойно слагам над мат. крем за лице без да се притеснявам че ще ми опъва или щипе по някое време на деня . Ще питам тези и за да го спират значи трябва да се появи нещо ново на негово място. Шанел пускат нов фдт, но е фдт не е дори от тази серия.

# 550
  • Мнения: 5 906
Но как ще спират Беж флуида ??
Сигурно фон дьо тена на ле беж ще остане единственият течен продукт на серията. Но аз изобщо не го харесвам.

Последна редакция: вт, 20 сеп 2016, 12:22 от Barbarella"

# 551
# 552
  • Мнения: 2 592
Тази пудра я мисля от много време, но все не й идва реда да я взема. Интересни са ми мненията за нея  Peace

# 553
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
Харесвам фдт-на но няма нищо общо с концепцията на флуида Les Beiges. Той е пудрен , по- сух и е мат при мен . Ще мина днес през магазина да разпитам  Mr. Green .

# 554
  • Мнения: 5 906
Харесвам фдт-на но няма нищо общо с концепцията на флуида Les Beiges. Той е пудрен , по- сух и е мат при мен . Ще мина днес през магазина да разпитам  Mr. Green .

Аз също не го харесвам, защото трябва бързо да се нанася, иначе ставаш на черти.

Общи условия

Активация на акаунт