Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен-25

  • 123 468
  • 739
  •   1
Отговори
# 525
  • Валенсия
  • Мнения: 220
Аз никога не съм харесвала тежките слоеве фдт тип маска, просто не стои готино на моята кожа, която клони към леко суха. Имах период преди години, в който ползвах баш си фдт - Есlat Satin на Диор, но с течение на времето си дадох сметка, че не е за мен и обърнах на сегашния.

Добре, че ти ми разясни  Hug иначе аз сериозно си вярвах, че този на Clarins си е чист фдт (въпреки че виждам, че пише основа на тубичката).  

Последна редакция: пт, 16 сеп 2016, 22:27 от shy*girl

# 526
  • Мнения: 5 918
Здравейте, бихте ли ми препоръчали бронзиращ фон дьо тен за нормална към суха кожа. Оттенъка на лицето ми е жълтеникав и изглеждам направо болнава, ако съм без пудра или руж. От доста време съм заложила на пудрата Bronze Goddess, доволна съм, но ми се ще нещо, което да сложа набързо и да придава по-приятен тон на лицето. Благодаря предварително!  Flutter

П.П: забравих да добавя, да не е твърде покривен, а с лека текстура.
  Олимпия, les beiges all in one е такъв. Създава златист и здравословен тен и е много дискретен. Аз обожавам Bronze Goddes. Няма край тази пудра! Сещам се още и за joli teint terracotta на guerlain. Много е лек също като les beiges.

# 527
  • Валенсия
  • Мнения: 220
Олимпия, les beiges all in one е такъв. Създава златист и здравословен тен и е много дискретен. Аз обожавам Bronze Goddes. Няма край тази пудра! Сещам се още и за joli teint terracotta на guerlain. Много е лек също като les beiges.
Barbarella,

Заинтригува ме с този Les beiges all in one. Ще го пробвам. А подходящ ли е за по-хладен сезон?

# 528
  • Мнения: 2 223
Момичета, метеоритите върху фдт ли ги нанасяте или над крем/основа/чиста кожа. Изсушават ли? Питам тези със суха кожа главно.
Освен това виждам, че в сайта им има два вида - в розова и сребриста кутийка, най - общо каква е разликата?

# 529
  • Мнения: 5 918
Олимпия, les beiges all in one е такъв. Създава златист и здравословен тен и е много дискретен. Аз обожавам Bronze Goddes. Няма край тази пудра! Сещам се още и за joli teint terracotta на guerlain. Много е лек също като les beiges.
Barbarella,

Заинтригува ме с този Les beiges all in one. Ще го пробвам. А подходящ ли е за по-хладен сезон?
Да, става и за по-хладно време. Първата опаковка си я купих точно през зимата. Но следващата вече я използвах само през лятото. Този е много непретенциозен продукт-лесно се разнася, траен е и мирише божествено. Ако искаш, блогът ми е в подписа и там съм писала за les beiges. Това е флуид, койти безотказно се харесва на всички.

# 530
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Между другото, в няколко магазина вече ми казаха, че спират от продажба флуида Ле Беж.
Тъкмо си бях наумила да си го купя.  Rolling Eyes

# 531
  • Мнения: 5 918
Ама че гадове! Не е било да си харесам нещо и да не го спрат!

# 532
  • София
  • Мнения: 4 788
И на мен ми е любим. Дано не го спрат. Постоянно го нося, много е комфортен за кожата и винаги дава един отпочинал вид. Simple Smile

# 533
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 649
Здравейте, виждам че коментирате Калърстей, аз също писах преди време, че съм много разочарована - явно наистина са сменили формулата. Имам този за мазна кожа и стои много брашняно, на бучки и лепне. За пръв път го купувам и не знам как е бил преди, но очевидно са го развалили.

Как ви се вижда варианта за суха кожа, чудя се дали да не го пробвам... или да търся някоя останала бройка от стария вариант  newsm78

Аз съм ползвала предишния вариант без помпата и сега имам новия с помпата. Моят е за нормална към суха кожа. Не намирам съществена разлика с предишния, освен че сегашния е малко по-течен и съответно е малко по-лек като покритие, което пък мен ме устройва идеално. Издържа ми 8 часа без да мръдне, да се свлече или да оксидира. Много го харесвам.
Пробвай с различни кремове като основа, може да се окаже , че проблемът е в тях, а не във фдт-на  Peace

# 534
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
В Сефора има ли флуида Ле Беж на Шанел, номер10?

# 535
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Здравейте момичета!Някой с мнение за фон дьо тените на Лумене.От известно време ги за гледам. С нормална към суха кожа съм,имам леки неща за прикриване.До сега ползвах Ревлон Каларстей,с тези нови опаковки ме е страх да рискувам.

# 536
  • Мнения: X
Благодаря, ani_d  bouquet  Определено ще пробвам този за суха кожа. А относно другия - мислех, че в моята кожа е проблемът, но виждам че и в другата тема се коментира, че нещо не му е в ред в новата формула.

# 537
  • Sofia
  • Мнения: 2 500
Здравейте момичета!Някой с мнение за фон дьо тените на Лумене.От известно време ги за гледам. С нормална към суха кожа съм,имам леки неща за прикриване.До сега ползвах Ревлон Каларстей,с тези нови опаковки ме е страх да рискувам.

Доста положителни впечатления имам  Peace Единственият проблем за мен е, че не внасят най-светлия цвят на повечето. В момента съм с едното им СС (Natural code), също много хубаво и леко кремче.

# 538
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Да ви кажа,че избързах и понеже в Лили има промоция на Макс Фактор си взех Ластинг Перформанс. Не съм го пробвала още,че в момента съм с Фон дьо тен,но силно се надявам да ми пасне.

# 539
  • Мнения: 3
Малко късно се включвам, благодаря за предложенията, но си взех бронзиращия на Герлен Terracotta Joli Teint и съм много доволна, но определено е за суха кожа като моята. Придава леко "лъснат" вид, от който така упорито бягате, а аз съм супер хепи.  Laughing Направо целуната от слънцето.

Общи условия

Активация на акаунт