Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - 50

  • 138 243
  • 757
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 479
О тези не ги бях виждала.Много благодаря!  bouquet
Принципно аз клоня за бяла спалня с лилави акценти.Така след време ако ни омръзне лилавото,сменяме цвета,но ММ се е заинатил и иска самото легло да е лилаво.  ooooh! Ще преговаряме още,не се давам лесно аз.Ще му покажа и тези линкове,но харесах съвсем други. Дано го вразумя.  Laughing
Би ли показала какво си харесала, тъй като нали и аз съм в процес на търсене все още? Simple Smile

# 706
  • Мнения: 18 589
О тези не ги бях виждала.Много благодаря!  bouquet
Принципно аз клоня за бяла спалня с лилави акценти.Така след време ако ни омръзне лилавото,сменяме цвета,но ММ се е заинатил и иска самото легло да е лилаво.  ooooh! Ще преговаряме още,не се давам лесно аз.Ще му покажа и тези линкове,но харесах съвсем други. Дано го вразумя.  Laughing
Браво на ТМ.Рядко сам мъж ще предложи лилава спалня.Н мен даже ще ми дойде преклено.Затова при нас ще е само акцент.

# 707
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Аз не бих заложила на акценти по мебелите, особено в спалнята, там кувертюрата или цвета на спалното бельо определят цветовото излъчване, дори в някои случаи би изглеждало не добре двуцветни мебели с шарени завивки.

Ето една лилава кувертюра цвят унисекс, този нюанс от розово-лилавата гама го възприем, а и ако ме подразни просто ще я сменя Simple Smile



Или това http://www.lukeobrien.co/dark-purple-bedroom/purple-bedroom-comforter-sets/

# 708
  • Мнения: 1 745
Minie,все още не сме се спрели на нещо конкретно,по-скоро гледаме снимки в нета и ако не можем да намерим,ще поръчаме. Иначе той още не мисли за обзавеждането,защото го чака доста работа преди това,но аз не мога да се сдържа и само това гледам.  Blush
Miss_Bingley,не е много за 'браво' ,защото и на мен ми идва прекалено.  Mr. Green

# 709
  • Мнения: 5 060
Вие леглото ли искате да е лилаво, не разбирам...

# 710
  • Мнения: 1 745
Вие леглото ли искате да е лилаво, не разбирам...

Мъжа ми иска,аз предпочитам да е в бяло и евентуално нещо лилаво в стаята за цвят-завеси,тапет на някоя стена,шалте,възлглавнички и т.н.  Simple Smile

# 711
  • Мнения: 5 060
Ясно, дано го вразумиш.  Grinning

# 712
  • Мнения: 18 589
Minie,все още не сме се спрели на нещо конкретно,по-скоро гледаме снимки в нета и ако не можем да намерим,ще поръчаме. Иначе той още не мисли за обзавеждането,защото го чака доста работа преди това,но аз не мога да се сдържа и само това гледам.  Blush
Miss_Bingley,не е много за 'браво' ,защото и на мен ми идва прекалено.  Mr. Green

и аз съм така, и аз постянно гледам, мисля, представям си го как ще е  Simple Smile
Вариант е и да го навиеш спалното бельо да е лилаво  Laughing също ще е акцент, завески и така
Иначе има хубави спални,комбинации с лилаво-по-тъмно, по-дветло, ама чак целите лилави не съм виждала  newsm78

# 713
  • Варна
  • Мнения: 4 057
От тапицираните има лилави
Скрит текст:







Има и от плоскости

Скрит текст:

# 714
  • Мнения: 2 368
T o X i C, лилаво легло може и да е интересен и неочакван акцент в спалнята, но в такъв случай не бива да се прекалява с други лилави елементи в обзавеждането. Може да се избере и някакъв по - пищен модел от ковано желязо и да си го поръчате в лилаво.

Последна редакция: пн, 15 авг 2016, 18:40 от pep_si

# 715
  • Мнения: 3 819
Какво се случи с тази тема?!
Нали говорим за стил все пак, може да е аматьорски, но все пак СТИЛ  Shocked
Преди тук виждах страхотни идеи за интериор, а сега направо ме заболяват очите с тези лилави спални и всякакви евтини и масови мебели.
Ще ме прощава Doris, но тези тапицирани лилави легла са отвратителни.
Според моя вкус, лилавото само за детска стая би стояло приемливо.

# 716
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Какво се случи с тази тема?!
Нали говорим за стил все пак, може да е аматьорски, но все пак СТИЛ  Shocked
Преди тук виждах страхотни идеи за интериор, а сега направо ме заболяват очите с тези лилави спални и всякакви евтини и масови мебели.
Ще ме прощава Doris, но тези тапицирани лилави легла са отвратителни.
Според моя вкус, лилавото само за детска стая би стояло приемливо.

Ти прочете ли ми постовете в началото на обсъжданите спални? Затова и снимките са в скрит текст, но просто исках да покажа, че има и спални изцяло в лилаво. Затова и предложих да заложат на кувертюра вместо на мебели.

А темата изобщо не е това, което беше, няма и да бъде, да се намираме на раздумка или по-скоро по навик, вече пет години съм в темата и си мисля поне тази 50-та тема да завърша.

п.п.
Извинявай не си те спомням, може би е сменен ника?

# 717
  • Мнения: X
Добре е станало, предвид размерите. Стори ми се много малко жилището, така ли е ?
Съдя по усвоената тераса за спалня и спалнята ведно с хол,кухня и трапезария?
Зеленото е много пастелно, но някак-си ми стои като кръпка сред червеното и тъмната част на коридора във вишнево. Не сте ли мислили да е по-едноцветно за да се разшири пространството,а желаните цветове да са в текстила и аксесоарите?

Исках да те питам това върху пералнята съдомиялна ли е? Защото ако е сушилня не виждам люка за отваряне, а надали е отгоре, защото е стена и е доста високо вече?

# 718
  • Мнения: 1 745
Аз пък казах,че не съм ЗА лилаво легло (било то цялото или част от него),така че ще се размина с отвратителните,масови и евтини неща. Wink
Извинявам се,че се  намесих в темата и допринесох за избождане на очите на част от четящите. Simple Smile
Благодаря на всички включили се и успех в обзавеждането и ремонтите!  Hug

# 719
  • Мнения: 18 589
Какво се случи с тази тема?!
Нали говорим за стил все пак, може да е аматьорски, но все пак СТИЛ  Shocked
Преди тук виждах страхотни идеи за интериор, а сега направо ме заболяват очите с тези лилави спални и всякакви евтини и масови мебели.
Ще ме прощава Doris, но тези тапицирани лилави легла са отвратителни.
Според моя вкус, лилавото само за детска стая би стояло приемливо.
Всеки си има вкус.Няма нужда от такива крайности.За мен лилаво си е ок за стая,моята ще е лилава,но мн бледо и само акцент.100,% за съм стига на човека да му харесва ако иска и лайняно-кафява спалня да си направи.
Не съм,чак такъв разбирач по стил,че да обобщавям кое е стилно и кое не е.За всеко понятието стил е различно.
И на мен не ми харесват тези лилави спални,но на някои може да им харесват и зя тях да са стилни.

Последна редакция: пн, 15 авг 2016, 19:48 от Miss_Bingley

Общи условия

Активация на акаунт