Все така бледа втора черта при 7 дневно закъснение?

  • 7 620
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 132
Здравейте, проблема е следния... имам положителни тестове за бременност от датата на която трябваше да ми дойде, но чертата  и до днес стои светло розова, а днес е 7мия ден от закъснението. В понеделник на 11.04 бях на АГ но освен уголемена лигавица и някаква лека сенчица не се видя нищо и ме вика пак на 18.04. Притеснява ме това че в цвета на бледо розовата втора черта не се променя, не става по-червена, при положение че ми закъснява 7-ми ден вече. Последния ми цикъл беше на 13 март...умирам си от притеснение, защото миналата година лятото 2 дни след положителен тест с пак така бледа черта, прокървих и каквото имаше приключи... Имам ли основание да се притеснявам защо розовата черта не става по червена ? Според мен да.. но ако имате др мнение споделете..Ето и снимки ще кача от днес сутринта с първа урина как изглежда теста..
http://prikachi.com/images.php?images/478/8751478J.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/479/8751479j.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/480/8751480S.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/481/8751481y.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/483/8751483n.jpg

# 1
  • Мнения: 10 379
бледа, не бледа.. има я, бременна си
Имам 2 деца от бледи черти Simple Smile

Дали ще се задържи по-нататък не зависи от това дали е бледа или не чертата...
Отиваш след още 1-2 седмици (поне) на доктор да установи и на видеозон... Сега и да отидеш най-вероятно няма да се види... 7 дни закъснение много малко Simple Smile

Стискам палци всичко да е наред този път Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 069
Мила, остави тези пикливи тестове.
Иди до лабораторията и дай кръв за бета ЧХГ.

Ако си бременна, е добре да го повториш след 48 часа в същата лаборатория, за да знаеш добре ли се развива бременността.

Успех!     Hug

П. П.   На видеозон се вижда чак когато бета ЧХГ мине 1000. Няма смисъл да ходиш преди това.    Peace

# 3
  • Мнения: 132
Ами за кръвен мислих да изчакам до понеделник, когато пак съм на АГ. Тогава се очаква да видим сакче понеже на 11 нищо не видяхме освен удебелена лигавица.. но като го видях този тест днес се притесних мн

# 4
  • Мнения: 1 069
Шашкай се, това си е твоят избор.

Казах ти кое е правилното, обаче.    Hug

# 5
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 849
И аз бях така - много бледа втора черта след два дни закъснение. След още три дни пак толкова бледа и си направих кръвен и той вече категорично показа бременност. И според мен толкова рано кръвния е по-сигурен, а АГ малко по-късно.

# 6
  • Мнения: 11
според мен  си бременна  но наистина отиди и си направи изследвания те са наи- то4ни Wink

# 7
  • Мнения: 10 379
Хубаво де, какъв е този зор на секундата да разбереш дали си бременна  newsm78
Ако не си - не си ...
Ако си - ще си още 8-9 месеца Simple Smile Голяма файда толкова рано като знаеш...

# 8
  • Мнения: 874
Аз пък нямах изобщо втора черта 2-3 седмици след закъснението... но резултатът ще стане на 3г скоро Grinning Grinning Grinning

# 9
  • Мнения: 132
То не е зор, просто се страхувам да не се получи като предния път, а евентуалното бебче е наистина желано. И не е съвсем на секундата .. защото вече минаха 7 дни от датата на която трябваше да ми дойде, а тестоете от 1 ден преди датата на цикъла и в датата, пак бяха такива - с блееди черти.. Явно ще видим със сигурност другият понеделник. Въпроса ми беше, към тези които имат мнение, дали бледите черти при 7 дни закъснение означават че нещо не е както трябва.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Какъв е смисълът да правиш кръвен тест в деня на прегледа, тогава така или иначе ще има яснота какво се случва. За да не се чудиш дотогава единственият вариант е кръвен тест, и то по възможност повторен след 48 часа.

# 11
  • Мнения: 10 379
То не е зор, просто се страхувам да не се получи като предния път, а евентуалното бебче е наистина желано. И не е съвсем на секундата .. защото вече минаха 7 дни от датата на която трябваше да ми дойде, а тестоете от 1 ден преди датата на цикъла и в датата, пак бяха такива - с блееди черти.. Явно ще видим със сигурност другият понеделник. Въпроса ми беше, към тези които имат мнение, дали бледите черти при 7 дни закъснение означават че нещо не е както трябва.

Бледите черти нищо не означават. Нито наситените.
Както и не означава, че като знаеш, че си бременна 1 ден преди или след ... - няма пак да се случи нещо .. Застраховка няма...

# 12
  • София
  • Мнения: 1 248
Според мен също е излишно да тълкуваш по цвета на чертата. Когато аз си правих тест за бременност, идентичен на този, който си показала на снимките, черта почти нямаше, при положение, че 2 дни след това кръвният ми беше 224. Съветвам те или да си купиш уринарни тестове от по-читавите, а най-добре е да отидеш на кръвен, както са те посъветвали момичетата. Там резултатите са категорични, а още по-категорични ще са, ако повториш теста след 48 часа, за да видиш, дали ЧХГ расте. Спокойно можеш да направиш тази процедура още преди прегледа си. Щом има наличие на бледа черта е явно и наличието на ЧХГ, въпросът е дали се увеличава. Резултатът от кръвният тест би бил полезен и на докторът при евентуален преглед. Пожелавам ти успех!

# 13
  • Мнения: 2 309
 Tired Аз пък две черти не съм видяла за две бременности, пък имам едно дете и второто шава в корема ми! Чудя се защо народа не седне малко да се образова, а пише глупости? Тия тестове упътвания нямат ли или се хората знаят да (не)работят за деца, пък не знаят да четат?

# 14
  • София
  • Мнения: 335
Защо не си вземеш SURE CHECK, защото тези тип лентичка се влияят от разни странични неща /като храна или време, в което го правиш/? За мен не са много достоверни.

Общи условия

Активация на акаунт