Забременели след инвитро - тема 22

  • 44 073
  • 731
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 203
Христос Воскресе! Бъдете живи и здрави - мамчета и бебчета!!!
Гледам че е започнало някакво предреждане,та да се включа и аз Simple Smile С огромно щастие ви съобщавам че на 28.04 се появиха на бял свят и моите момченца - Кристиян 1,930 кг и Мартин 2,100 кг. в 34 седмица. Все още сме в кувиозче,  но се хранят и пълнят памперси. Чакам с нетърпение да натрупат грамчета и да се гушкаме вкъщи по цял ден  Hug

# 706
  • Мнения: 784
Христос Воскресе! Мир, любов и светлина в домовете и сърцата ни.
Честито на Марго живи и здрави юнаците да папкат и да се прибират бързо вкъщи.

# 707
  • Мнения: 318
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!Нека има здраве,разбирателсво,любов и топлина във всеки дом!Марго,да са ти живи и здрави юнаците!                                               

# 708
  • България
  • Мнения: 3 621
Марго,как ме пререди само Simple Smile
Да сте живи и здрави и бързо да растат момчетата да може да се гушкате Simple Smile
Пиши като можеш.
П.с.аз бях останала с впечатление,че са над 2 500г

# 709
  • Мнения: 13 937
Марго, живи и здрави да са ти юнаците  Hug

# 710
  • Мнения: 347
Да ти честитя и тук Марго, да сте живи и здрави и скоро да са при теб.
Ирен те мерките вече не са толкова точни в тези седмици.

# 711
  • Мнения: 19 690
Честита ти радост, Марго Simple Smile

# 712
  • Мнения: 10 698
Христос Воскресе!

Марго, честити ти юнаци!  Hug
Живи и здрави да са и много скоро да си се гушкате!  Heart Eyes

# 713
  • София
  • Мнения: 1 928
Христос Воскресе!

Марго, да са ти живи и здрави юнаците, да папкат и слушкат за да станат големи и силни. Hug

Амини, и при мен положението с кърменето не е по-раьлично, слагаики момичето на гърда наяжда се и заспива а момчето бута, сърди се, реве че не му се излива храната наготово. Голяма забава е.

# 714
  • Мнения: 1 487
Христос Воскресе!
Честити рожби на Марго! Бързо да трупат грамчета и да се прибират вкъщи за гушкане и целувки!

# 715
  • Мнения: 3 213
Момичета, Христос Воскресе ! Бъдете здрави и заобиколени от доброта и любов !

Марго, честита радост ! Да са здравички бебоците и да растат щастливи ! В коя болница роди и как мина ? Ако можеш, разкажи подробности за усещанията при контракции, за упойката и т.н. - всичко, което мислиш, че може да ни е от полза на тръпнещите в очакване мами, като нас.  Hug

Ех, момичета...хубаво ви казвах аз да си пишете реалистичните термини за близнаци в списъка  Laughing Завъртя ми се главата от изпреварване.  Joy

# 716
  • Мнения: 786
Христос воскресе!
Честити бебчета, Марго! Да са живи и здрави , и бързо да трупат грамчета:)) разкажи подробности, когато можеш. Къде роди, как мина и изпбщо всичко, което мислиш за полезно.

# 717
  • Перник
  • Мнения: 1 920
Христос Воскресе!  easter  easter
Честити рожби на Марго!

# 718
  • Мнения: 203
Благодаря ви момичета! Бях в АГ-то на Пълмед за задържане, заради скъсената шийка,след 6 дена на системи се оказва че вече имам разкритие около 3-4 см. Контракции се засичат при мерене на тоновете, но аз не ги усещам може би защото корема ми е адски твърд през цялото време. Едното бебе е седалищно а другото главично, докторите прецениха че е по добре са се извадят веднага защото ако тръгне раждането може да се заклещят и последствията не са много добри. Три дена ми слагаха инжекция кортикостероиди и накрая секциото - не е най приятното нещо на света, усеща се дърпането ( едното бебе наистина св беше заклещило и подърпаха го да излезе) минава бързо обаче, след като изкараха бебета поисках и друга упойка незнам колко е подействала,но изведнъж чух приключихме.Показаха ми само едното бебче,другото (което изплака като го извадиха и беше по-едро)  се наложило много бързо да го сложат в кувиоз на кислород,другото по малкото се адаптира по-добре.На другия ден ме вдигнаха раздвижването е нещо ужасно,но колкото по бързо толкова по добре.И чак тогава ги видях и двамата. Все още са на термо легло, ходя на два часа да ги погушкам малко докато ги храним(за сега с АМ) пробвам и изцеждам и малко кърма,но много малко за сега. Доста дълго се получи но имаше доста за разправяне.

# 719
  • Мнения: 1 545
Честит празник и от мен! Бъдете здрави и си износете бебетата до термин! Честито на Марго!
Амини, ако им редуваш гърдите няма ли да избегнеш запушването?

Общи условия

Активация на акаунт