Сподели таланта на твоето мъниче и спечели чудесна награда от Philips Avent

  • 11 906
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Дъщеря ми обича да пее и танцува. Подкрепям и насърчавам всеки неин талант.

# 16
  • Мнения: 1 423
Насърчавам малкото дяволче, като не му забранявам  Mr. Green. Разчленява  всичко, ремонтира и разглобява. На година и осем месеца е, всичките му колички и камиони са със свалени гуми. Очакванията ми са големи - да стане известен майстор, в каквато област си реши. Последната му играчка е дървено съндъче с инструменти. Веднага го прибрах за "по-зряла възраст", вътре имаше чук  Crazy.

# 17
  • Мнения: 70
Дъщеря ми обича да слуша класическа музика. Има предпочотания към Моцарт, затова още от малка я насочваме към цигулка(вече ходи на уроци).

# 18
  • Мнения: 2 069
Много добре имитира, артистичен е.

# 19
  • Мнения: 194
Моята дъщеря е още мъничка, но определено има афинитет към музиката. Много обича да пее и танцува. А на любимите й песнички започва да пищи от радост Simple Smile

# 20
  • Мнения: 5
Таланта на моята малка принцеса поне до този момент е като че ли насочен към кухнята. Аз и баба и гледаме по частично да и даваме да бърка разни гозби или когато месец нещо и по този начин се опитваме да я насърчи!

# 21
  • Мнения: 48
Моята дъщеря е още мъничка, но има инстерес  към музиката. Много обича да пее и танцува.

# 22
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Талантът на моето голямо момче е да е много отговорен и дисциплиниран (за разлика от повече от връстниците си), в момента тренира джудо и за почти година тренировки напредна страшно много, пожелавам му много успехи  Simple Smile
Малката ми лъвица е много музикална - обича да пее и танцува, засега само вкъщи. Иска да тренира акробатика, отидохме на две пробни тренировки, засега ще ги оставим за по-нататък, все още мама е по-интересна от треньорката.
На най-малкото ми диваненце талантът засега е да накара мама да го гушка и да зареже всички останали задължения  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 528
Ние сме в очакване на нашата първа рожба и въпреки, че все още нейните таланти са само да рита мама и да не я оставя да спи, реших да споделя какво мисля по въпросите.  Heart Eyes

Бих насърчавала детето си да се занимава с всичко, което го влече, без значение от вида му - рисуване, пеене, танци, спорт. Не искам да я ограничавам, тъй като само така би намерила своето призвание и нещото, което искрено да я радва!
За прощапулника бих сложила следните предмети:
1. Конституцията - може да стане юрист като мама;  Crazy
2. Линийка - за архитект;
3. Стетоскоп - за лекар;
4. Клавиатура - за IT специалист като татко;
5. Боички - за художник;
6. Фотоапарат - за фотограф;
7. Писалка - за учен/преподавател.
Със сигурност ще добавя и още предмети, но тези ще сложа задължително!
Колкото до пъпчето, винаги съм си мислила, че ще го "хвърля" в някое голямо летище, за да обикаля по цял свят. Исками се да е дете на света, а ние с татко й ще се погрижим да се привърже към българското и винаги да се връща вкъщи, в България!

Сред първите покупки, които направихме за нашето момиченце, което очакваме съвсем, съвсем скоро присъстват и продукти на Philips Avent - биберони, елетрическа помпа, подплънки за кърма. Искаме да си вземем и бебефон, също на Philips Avent и би било чудесен подарък за нас да го спечелим. Пожелавам много успех на всички!  Flowers Four Leaf Clover

# 24
  • Мнения: 71
Моят бебо е още много малък,само на 7 месеца,но от сега проявява характер и си мисля,че в бъдеще ще стане един брилянтен адвокат или политик-така умело ме прави на маймунка! newsm78 hahaha

# 25
  • Мнения: 3 791
Таланта на моето момченце е да се катери и да да прави всякакви акробатични номера.
Само на 1,7 е ,но не изпитва никакъв страх,че ще падне или ще се удари вече излиза от вякакви прегради и кошари катери се на мебели по два метра високи и се премята по-добре от маймунка Simple Smile.
Само ме е яд,че не е се е родил в сеймейство на акробати за да развие този си талант,а при супер страхлива майка като мен която само го спира и трепери за него.и
На прощъпулника и на двамата с брат им се падна компютърен диск,но не ги виждам в тази професия.И двамата са прекалено енергични за да работят това по-скоро се надявам да станат спортисти за да видя вложена в нещо градивно тази енергия и ентусиазъм как дават резултати.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 469
Моята принцеса има интерес към музиката.Има определени парчета,които щом чуе и остава всичко и замръзва.След няколко секунди започва да се усмихва и малко по-късно издава звуци,които според мен са опит да имитира музиката.В този момент не отразява никой около нея.Само тя и любимата музика.Друго любимо занимание,като на повечето деца, е щракането по клавиатурата на лаптопа.Шегуваме се,че ще стане програмистка.Ако на престъпулника има лаптоп,знам че всичко друго като микрофон,книги,черпак,лекарски слушалки и др. ще бъдат забравени.За това се чудя когато дойде време дали да го включа.Дали да не оствим шанс и на други професии:)

# 27
  • Мнения: 741
Талантът на нашето слънчице от скоро е да си рецитира много добре стихчетата от детската градина...много сме горди с него,както и играенето му на народни танци!Като едно достойно българче!!! bg

# 28
  • Мнения: 354
Все още ни е рано за разгръщане на таланта  Grinning Но считам, че всяко дете е уникално и преминава през различни етапи, а родителите трябва да насърчат всеки един от тях, докато малкият човек сам си избере  Hug

# 29
  • Мнения: 160
Таланта на синът ми е да рита топка. Не ми е на сърце да става футболист, но ако това е желанието му един ден, заставам плътно зад него! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт