"Откраднат живот" по Нова тв Тема - 5

  • 83 690
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 48 148
А ние що изобщо решихме, че ще е "добрия" във филма?

# 691
  • София
  • Мнения: 14 859
А ние що изобщо решихме, че ще е "добрия" във филма?
Вчера и аз това се замислих, толкова се стреснах от снощните разговори на професора. Май тези нощни кошмари ми навяваха мисли,че изживява някакъв морален катарзис от стореното преди години и сега е светъл и чист.

# 692
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 007
А ние що изобщо решихме, че ще е "добрия" във филма?

Без мен. Отврат ми е от началото. Лесно се разделя с вината, с терзания и каквото и да е, ако изобщо някога ги е изпитвал.

# 693
  • Мнения: 9 865
А ние що изобщо решихме, че ще е "добрия" във филма?
Защото нали всички били многопластови. Очакваше се, че ще изживява катарзис, ще страда по замененото си дете и ще се опитва да компенсира тази си простотия с добри дела. Нещо такова.
Ама не прави това. Пълна гад, както и предполагах. Mr. Green

# 694
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 007
Можеше да е "добър", ако само беше сменил детето /не че го одобрявам, пиша си Laughing/ и след това целият му живот да е посветен на професията и семейството, което си сглоби. Той обаче нито е обгрижвал сина си, ами го е и набутал може би в престъпните си схеми за крадене на пари. Отделно не поема вина за нищо, разнася клюки, говори за морал и ценности, които сам той не защитава. Пълно л....но. Че и за шеф не става.

# 695
  • Мнения: 1 283
Мен ме подразни как нагло излъга жена си, че никога не я е лъгал... Sick

# 696
  • Мнения: 48 148
Мен ме подразни как нагло излъга жена си, че никога не я е лъгал... Sick
Joy

# 697
  • София
  • Мнения: 5 334
Мен ме подразни как нагло излъга жена си, че никога не я е лъгал... Sick
Joy
Че тя даже и: "Извинявай, Иване." ooooh! hahaha hahaha

# 698
  • Мнения: 612
Умен подсказ на сценаристите с тома на Достоевски за образа на Генадиев!

# 699
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 080
Интересно жената на Генадиев като разбере що за стока е мъжа и как ли ще реагира  newsm78

# 700
  • Мнения: 48 148
Тя толкова години си е стискала очичките здраво...айде, за смяната на децата няма как да знае и предположи, ама за далаверките му не може да не се е виждало и подшушвало из комисийките, дето тя работи... Rolling Eyes Чак толкоз смотана и наивна едва ли е  Rolling Eyes

# 701
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 448
Е, видно е, че не е и подозирала дори!

# 702
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 598
На Генадиев от първите минути на първи епизод не мога да му симпатизирам и грам. Никога не съм го имала за "добрия"! И продължава да ми пада в очите- излъга жена си за пореден път, а със Захариева го игра като дърта клюкарка, мишка!

# 703
  • София
  • Мнения: 23 130
Мда, образът на Генадиев вече ме отвращава. Особено когато тръгна да се рови в чаршафите на Захариев и набързо го обсъди като първа махленска клюкарка с жена му.

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 41 002
Ще го зареже и ще си остане с Василев,истинския си син.

Общи условия

Активация на акаунт