Гърция, почивки All Inclusive и HB /Тема 2/

  • 165 362
  • 759
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 357
Да, има. Вилите са на два етажа. Приземният е точно такъв - излиза се на полянката. Трябва да питате да конкретен тип помещение. Не зная за какъв тип настаняване са тези помещения. И дали би имало налични за вашия период.

# 706
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 333
Сега и аз разгледах този Асса Марис, много ми хареса, но в букинг ми дава егати цените за септември - по 550-600 лв. за двойна стая с изглед градина за 2 възрастни и дете на 5. Вие през агенции ли резервирате за там и по-добри цени ли дават?

# 707
  • Мнения: 6 833
Със сигурност от агенциите дават по-добри цени, в букинг са завишени.

# 708
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 333
Благодаря, ще пусна няколко запитвания.

# 709
  • на земята
  • Мнения: 4 097
През агенция е по евтино.

# 710
  • София
  • Мнения: 119
Здравейте,
интересувам се от оферта за Великден 2018, някъде на Халкидики,
ако може обаче хотела да е с вътрешен басейн или поне отопляем външен
и да допускат деца Wink
Гледам офертите по агенциите, но като че ли все още няма много ...
Та ако на вас ви е попаднала някоя .... да се възползваме все пак от ранни записвания и отстъпки ...

# 711
  • Мнения: 279
Здравейте, някой с пресни впечатления за Assa Maris,  Athos Palace,  Portes Beach или Possidi Paradise? Добре ли е плажът, пясъчен ли е, има ли скали? Как определяте хотелите като цяло и местността около тях? Благодаря предварително!

# 712
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 333
На предишната страница има впечатления от Асса Марис...

# 713
  • Мнения: 382
Да, има. Вилите са на два етажа. Приземният е точно такъв - излиза се на полянката. Трябва да питате да конкретен тип помещение. Не зная за какъв тип настаняване са тези помещения. И дали би имало налични за вашия период.

Направих запитване и ми казаха,че нямало такъв тип фамилни стаи.Много жалко.
Инъче цената за фамилна стая,двама възрастни и две деца е 960Е за 7 нощувки на Алл.

# 714
  • Мнения: 31 382
За кой период, кой месец е тази цена?

# 715
  • Мнения: 382
Началото на юни е.

# 716
  • Мнения: 260
Здравейте момичета, 
До сега като сме ходили в Гърция сме отсядали в апартаменти или малки хотелчета, но  тази година ще сме с едногодишно дете...
Бихме искали да сме all inclusive и бихте ли казали заслужава ли си, храната ок ли е...и какви горе долу да са цените, щото като гледам по сайтове 150-200€ стаята обаче не мога да преценя много ли е или не? А и бих искала хотела да е близо до плажа, а не да ставаам...товаря багаж пътувам до плажа..разтоварвам количкиии кофички...после пак обратно до хотела...ужас!
Ако някои предложи хотел ще е екстра да разгледам и даже намеря отстъпки за ранни записвания:)
Благодаряяя
Септември бяхме с дете на година и половина в хотел с храна. Грешка според мен и аз водена от желанието да не мисля за храна. Имаше голям избор, но не всичко е подходящо за малко дете, солени са нещата, приготвени с подправки. На закуска ставаше, но вечер добре, че бяха супите и спагетите. За едногодишно още повече не бих го хранила с хотелска храна, за да е супер трябва хотела да е на високо ниво. Едно студио близо до плаж и център с няколко таверни ви решават въпроса с храната. Дори не е нужно да сядаш, поръчвате или си взимате и сядате в градината, голям кеф Simple Smile Риба, спагети, картофи, зеленчуци, месо, има избор.
Zoι, вие в кой хотел на изхранване бяхте?

# 717
  • Мнения: 260
Благодаря за отговорите относно Керамоти. Предпочитам го заради близостта и слуховете, че плажът е добър. Колкото и да са малки разстоянията, с малко дете просто не ми се обикаля, искам да сме на 1ва линия. Предпочитам ол инклузив, защото не обичам да мисля за храна по 3 пъти на ден, нито да вися в заведение и да чакам да ми сервират, най-малко пък да готвя по време на почивка. Миналата година отидохме до Тасос- изобщо не ми хареса, толкова плажове обиколихме- пълно с камънаци, а двата най-хубави и по-големи изобщо не ме впечатлиха и бяха пълни с народ. Склонна съм и на друга дестинация в Гърция. Можете ли да ми пречотъчате хотел на 1ва линия с хубав пясък, на ол инкл или поне закуска и вечеря, с кола, а не със самолет? Били сме в Порто Карас, тигава изобщо не ни хареса, но в сравнение  с Тасос миналата година беше по-добре

Отидете в Турция. Гърция не е за вас.

Sad Били сме в Турция, но сега не ми се рискува, още повече не ми се пътува със самолет и тази година. Няма ли някой хубав хотел в Халкидики с хубав плаж Sad Обичаме си ситен пясък и чиста вода

Така като ви чета изискванията, цената на подобни хотели в Гърция няма да ви хареса. Проверете си комплекса Sani и другите хотели от веригата. Но плажът не е толкова широк колкото предполагам, че искате.
Sani имат ли All Inclusive или само HB?

# 718
  • София
  • Мнения: 3 774
Цитат
inaa3
Sani имат ли All Inclusive или само HB?

Трябва да се уточнява за кой хотел е питането ? Те са:
SANI BEACH
SANI CLUB
SANI DUNES
PORTO SANI
SANI ASTERIAS  

По принцип работят на :
Half Board
Full Board

Само ASTERIAS беше на
Breakfast  или Half Board

Възможни са изменения, но това ще ви излезе при резервацията...

Една препоръка...
Когато нямате представа къде-кога-как погледнете 1 стр.
Там има голяма част от добрите хотели. Избирате и питате...
Успешни резервации на всички.

P.P.
Забравих за Програмата Dine-Around, която позволява на полу-пансион и пълен пансион гостите да се хранят в много ресторанти в целия курорт Sani. Те могат да ползват това в 22 ресторанта. Могат да избират едно от няколко специални менюта, без допълнителни такси  или да поръчат а-ла-карт.

Последна редакция: вт, 16 яну 2018, 13:23 от Bled

# 719
  • Мнения: 279
Хора, помагайте, голяма чуденка! Някой скоро почивал в Ammon Zeus? Някакви мнения? Примерно в сравнение с Assa Maris?

Общи условия

Активация на акаунт