Гърция, почивки All Inclusive и HB /Тема 2/

  • 165 408
  • 759
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 84
Здравейте отново! Мисля да резервирам отново хотел на Атон на 2.07. Бяхме септември и много ни хареса. Но да попитам за съвет дали водата е топла вече, 24-25 гр. Ходихме на плаж Вулица и Кумица. Знам, че въпросът ми е малко относителен, предвид времето,но все пак имам предвид по принцип. Много ли е пренаселено по това време на сезона? Около 10 септември беше супер спокойно и нямаше навалица.

# 721
  • Мнения: 130
Дами, споделете какво е времето на Халкидики в края на май?Ходила съм в началото на май и беше приятно,но не и за плаж,а сега плануваме да сме с детето и съм в чуденка.

# 722
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 357
Малко помощ-Икос Океания или Икос Оливия.Кой е по-добър относно плаж и територия.Обслужването също е важно.Благодаря на отзовалите се.

# 723
  • Мнения: 382
Дами, споделете какво е времето на Халкидики в края на май?Ходила съм в началото на май и беше приятно,но не и за плаж,а сега плануваме да сме с детето и съм в чуденка.
Последните две години винаги преди да отидем е валяло поне няколко дни и все имаме късмет точно на деня времето се оправя.На мен водата ми е студена,но всички от компанията се къпят,най-много децата.Много е спокойно навсякъде и не е много горещо за обикаляне,а ние много обикаляме.Аз бих отишла в средата на юни.Преди две години имаше доста силен вятър,но ние сме от морето и сме свикнали.
Да допълня става въпрос за последните дни на май и началото на юни.

# 724
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 333
Дами, споделете какво е времето на Халкидики в края на май?Ходила съм в началото на май и беше приятно,но не и за плаж,а сега плануваме да сме с детето и съм в чуденка.

Били сме в Ханиоти за 24.05, беше много топло, но водата - ледена.

# 725
  • София
  • Мнения: 530
Малко помощ-Икос Океания или Икос Оливия.Кой е по-добър относно плаж и територия.Обслужването също е важно.Благодаря на отзовалите се.
Oкеания е на баир / и слизането, а и качването от плажа, поне до първия асансьор в жегите си е предизвикателство. Плажа е през улицата и е с едър пясък. Там за поне 10 години ходене в Гърция уцелих таралеж. По тази причина на големия басейн е претъпкано и след 9 часа няма шанс за шезлонг.
Около нашите празници, когато има повече българи сървиса  се влошава.
Олива е нов и го бях загледала миналата година, но не ми се дават толкова пари.

# 726
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 357
Благодаря az pak az , но снахата иска олинклузив,заради детенцето на 2 г.На нас остава да се съгласим.Дано им хареса

# 727
  • Мнения: 382
Благодаря az pak az , но снахата иска олинклузив,заради детенцето на 2 г.На нас остава да се съгласим.Дано им хареса
Точно заради детето олинклузива е абсолютно излишен,предполагам ще се убедите сами.Много е малко детето за този начин на изхранване.В тази възраст децатс ядат много малко неща,трябва да се съобразявате с часове на хранене,а в нашия случай беше да гоним из лудницата в ресторанта детето,което не ядеше нищо от блок масите,то се превъзбужда освен това от обстановката и нито дете нито родителите са нахранени.Това си е мое мнение,не ангажирам,просто споделям нашата ситуация каква беше.

# 728
  • Мнения: 123
Здравейте и от мен, имам няколко въпроса, ще се радвам да споделите мнение. Тази година съм решила да направим една Гърция и една Турция. С две деца сме едното е бебе, другото е на 6 год. В Гърция съм харесала два хотела Sani Beach и Cronwell Platamon. За Сани не намирам изгодни оферти, от сега ми дава 500евро на нощувка и много се чудя дали си заслужава парите. Ако някой има идея  къде да си го резервирам по изгодно? За Cronwell най-евтината оферта за 5 нощувки Олинклузив в джуниър суит  за средата на юли е 3500лв. Дали да резервирам на тази цена? Все ми се струва че в Грабо съм виждала ваучери за този хотел, но точно сега естествено няма.  Въпроса ми е дали да го чакам или да резервирам и тази цена е ок

# 729
  • Мнения: 382
Здравейте и от мен, имам няколко въпроса, ще се радвам да споделите мнение. Тази година съм решила да направим една Гърция и една Турция. С две деца сме едното е бебе, другото е на 6 год. В Гърция съм харесала два хотела Sani Beach и Cronwell Platamon. За Сани не намирам изгодни оферти, от сега ми дава 500евро на нощувка и много се чудя дали си заслужава парите. Ако някой има идея  къде да си го резервирам по изгодно? За Cronwell най-евтината оферта за 5 нощувки Олинклузив в джуниър суит  за средата на юли е 3500лв. Дали да резервирам на тази цена? Все ми се струва че в Грабо съм виждала ваучери за този хотел, но точно сега естествено няма.  Въпроса ми е дали да го чакам или да резервирам и тази цена е ок
Скоро правих запитване и аз за Cronwell,но за юни и цената е много по надолу от вашата.Не зная от къде гледате,дали в букинг,но ако се обърнете към агенция ще ви дадат много по добра цена предполагам.

# 730
  • Мнения: 2 056
Здравейте и от мен, имам няколко въпроса, ще се радвам да споделите мнение. Тази година съм решила да направим една Гърция и една Турция. С две деца сме едното е бебе, другото е на 6 год. В Гърция съм харесала два хотела Sani Beach и Cronwell Platamon. За Сани не намирам изгодни оферти, от сега ми дава 500евро на нощувка и много се чудя дали си заслужава парите. Ако някой има идея  къде да си го резервирам по изгодно? За Cronwell най-евтината оферта за 5 нощувки Олинклузив в джуниър суит  за средата на юли е 3500лв. Дали да резервирам на тази цена? Все ми се струва че в Грабо съм виждала ваучери за този хотел, но точно сега естествено няма.  Въпроса ми е дали да го чакам или да резервирам и тази цена е ок
И на нас ни дадоха цена за юли 700 лв. на вечер за джуниър суит. От Авентура.

# 731
  • Мнения: 123
Здравейте и от мен, имам няколко въпроса, ще се радвам да споделите мнение. Тази година съм решила да направим една Гърция и една Турция. С две деца сме едното е бебе, другото е на 6 год. В Гърция съм харесала два хотела Sani Beach и Cronwell Platamon. За Сани не намирам изгодни оферти, от сега ми дава 500евро на нощувка и много се чудя дали си заслужава парите. Ако някой има идея  къде да си го резервирам по изгодно? За Cronwell най-евтината оферта за 5 нощувки Олинклузив в джуниър суит  за средата на юли е 3500лв. Дали да резервирам на тази цена? Все ми се струва че в Грабо съм виждала ваучери за този хотел, но точно сега естествено няма.  Въпроса ми е дали да го чакам или да резервирам и тази цена е ок
И на нас ни дадоха цена за юли 700 лв. на вечер за джуниър суит. От Авентура.

Да, и аз от Авентура получих тази цена, но проверих 7-8 други сайтове, включително и букинг,те бяха С малко по-висока цена.
Bled, ако си срещала споменатите хотели по чуждестранни сайтове(понеже много се ровичкаш) моля да ни насочиш😀. И тъй като четох че хотела си заслужава ако на добра цена, какво значи добра цена?

# 732
  • Мнения: 260
От многото предложения се спряхме на Aristoteles Holiday Resort & SPA  на Халкидики.
Ако някой има отзиви за плюсовете и минусите на хотела, моля да сподели!

# 733
  • София
  • Мнения: 3 774
От многото предложения се спряхме на Aristoteles Holiday Resort & SPA  на Халкидики.
Ако някой има отзиви за плюсовете и минусите на хотела, моля да сподели!

http://bg-mam.ma/p/792772/32233145
http://bg-mam.ma/p/917429/34417920

# 734
  • Мнения: 22
Здравейте, бихте ли споделили впечатления от Porto Carras Sithonia. Чудя се, дали да резервирам?

Последна редакция: чт, 08 фев 2018, 14:04 от Marinela82

Общи условия

Активация на акаунт